Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

QUOTE(Isila @ 2009 02 17, 13:23)
o kodėl negalima? O kas čia nenormalaus? Gi tėtis, po mamos antras žmogus vaikui. Viskas čia normoj. Nesuprantu tokio dalyko. Aš trijų savaičių palikau, nes reikėjo dokumentus tvarkytis.


drinks_cheers.gif
aš irgi savo dukrytę kelių savaičių palikau tetukui kelioms valandoms, nes reikėjo dokumentus tvarkyt, ir labai puikiai susitvarkė be problemų 4u.gif
Atsakyti
Ir aš savp mažių trijų savaičių amžiaus palikau tėčio priežiūrai. Palikau nutraukto pienelio, ir visiškai rami grįžau tik po 3 valandų. Tėtis puikiai susitvarkė.
Aš irgi manau, kad būtina vaikutį pratint prie tėčio, senelių ir pan nes paskui bus didėlių problemų kai teks iš namų išeit.
Atsakyti
aisku kad normalu, juk tu ir zmogus ir tau reikia iseiti is namu ir atsipusti.

o kai kuriose salyse dekretines tik 6 men po ju eina mamos i darba, buvo pries pora metu isvis 4 men ir niekam tokiu klausimu nekyla kai toks istatymas (cia aisku ne LT)

o ar mama ar tetis abudu gi esat vaiko tevai, tai kad tiek vienas tiek kitas vaiku gerai pasirupins, tik zinoma teciai kitaip priziuri nei mamos. jie juk kitokie smile.gif wub.gif

reikia tik labiau tetukais pasitiketi ir leisti jiem pasireiksti su maziukais/em .
Atsakyti
Nu ir kas čia per klausimas? O kodėl turėtu būti nenormalu? Aš antrą savaitę dukrytę palikau su tėveliu porai valandų, tiesa pasakius, kol tėtis buvo tėvystės atostogose turbūt kas antrą dieną su vaiku likdavo ir ne tik tada kai man dokus susitvarkyti reikėjo, bet ir kai su draugėm ėjau kavos gerti ax.gif .
Nesuprantu, kaip šiaip laikais dar gali vyrauti nuomonė, kad tėtis turi rūpintis leliuku mažiau nei mama g.gif
O toms kurios galvoja kad jų vyrai nesusitvarkytų turiu klausimą: kokio velnio su tokiu vėpla vaikų susilaukėt?
Atsakyti
palikdavau - po kelias val, o antra menesi ir visiai dienai - isvaziuodavau i sesija, tai pienuko nutraukto palikdavau - kuo puikiausiai susitvarkydavo:) taigi tetis kaip ir mama - manau niekuo nesiskiria ax.gif gali abu su vaikuciu but, vienas kita isleist - o jei maitini - tai pienuko galima nusitraukt ir palikt
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


Manyciau, kad palikti vaikuti su teciu ne tik galima, bet ir butina smile.gif mazylis turi ismokti jausti ne tik mama, bet ir teti smile.gif lygiai taip pat tetis turi moketi elgtis su mazyliu, kai mamos nera salia smile.gif as savo mazaja (jai dabar beveik 2 menesiai) drasiai palieku su jos teciu 2 - 3 valandoms ir nebutinai miegancia, bet BUTINAI socia smile.gif seip mudu su vyru stengiames kartu auginti maze (zinoma, kiek tai imanoma smile.gif as diena ir nakti su ja uzsiimu, o vyras vakare po darbo:) ir nesioja, ir zaidzia ir pamigdo, ir pamaitina (seip as ja MP maitinu, bet vakare tenka 1 -2 maitinimus su misinukais daryti) o as tuo tarpu namu darbus darau (skalbiu, lyginu, tvarkausi ir panasiai:) siam momentui maze jauciasi "saugi" tiek su manim su su teciu savo:) nezinau kaip bus toliau smile.gif as seip labai dziaugiuosi, kad maziuke pripratusi tiek prie manes tiek prie savo tecio smile.gif beje, pastebejau, kad mazoji kurkas greiciau uzmiega pas guledama pas teti ant krutines neigu pas mane smile.gif
As manau, kad jeigu judu su vyru pasistengtumete (zinoma, jeigu tai leidzia galimybes) pasidalinti vaikucio auginimo dziaugsmais ir vargeliais beigi darbais, tikrai galetum ramiai palikti ir 2 ir 3 valandoms:)
Atsakyti
As irgi palikdavau nuo labai anksti teciui ir puikiai tvarkydavosi - juk musu abieju vaikuciai smile.gif visas ligeles, vaistukus zino, neskambina del kiekvieno dalyko man smile.gif didziuojuosi jais visais ax.gif
Atsakyti
Manau, kad visiskai normalu, tiek motina, tiek tetis turi vaikuti auginti. O jeigu vaikutis pasilikes su teciu rekia, tai gal jis to teciu niekados namuose nemato g.gif Turiu tokia atveji, kai tetis nuo ryto iki vakaro dirba darbe ir chalturose, o paskui sako, kad vaikas tik su seneliu zaidzia, taigi normalu, vaikas nepazysta tecio nes jo nemato. Gal nereikia piktybiskai naudotis ir vaika su teciu palikti, bet jeigu yra reikalu tetis turi mama pavaduoti ir susitvarkyti, ir sauskelnes pakeisti, ir uodegyte nuplauti, ir buteliuka pienuko sumaitinti ax.gif
Atsakyti
cia manau priklauso ar pasitiki savo vyru, as jau antra diena kai grizom is ligonines palikau vyrui, aisku neilgam, gal kokiam pusvalandziui isejau i parka grynu oru pakviepuoti, o veliau ir ilgaiu palikdavau, niekada nebuvo jokiu problemu.
Atsakyti
man tai keista, o kam tada vyras, juk jis tevas vaiko ax.gif , tai mano manymu bent jau as vyru pasitikiu
Atsakyti
Na negaliu neparasyti savo komentaro smile.gif Kas cia per klausimas blink.gif dar ir kaip normalu ir net gi butina. Mamos juk vaikelis ne tik turi mamyte, bet ir teveli. Suneliui labai pasiseke turi nuostabu teti wub.gif As palikau pirma karta vienus, kai sunui buvo 5 ar 6 sav. isvaziavau gal 4-5 val. Ir buciau net anksciau isvarius, tik po gimdymo ilgai negalejau sedet, ilgai vaikscioti. Pas mus tokios dienos vadinasi tevadienis. Tai reiksi, kad nuo ryto iki vakaro sunu priziuri tetis. Pradedu nutraukineti piena jau pries diena. Nutraukiu, kad uztenktu kokiem 2-3 pavalgymam ir minu i miesta, kuris tik uz 20km. Man net sparnai isauga, atsigaunu, apsiperku, pasigrazinu ir griztu kuo puikiausiai nusiteikusi. MV paleidzia labai noriai, vienintele salyga, kad butu palikta pakankamai pienelio. Dar vis neprimaitinu sunaus, o isvaziavimo laikas pailgejo iki iki 7 val. Isvis nuo pat pirmu akimirku vyras labai norejo, o as labai skatinau MV dalyvavima sunaus gyvenime. Kartu gimdem biggrin.gif , kartu ligonineje 3 dienas gyvenom, zodziu viska kartu darom, kiek tik leidzia MV darbas. O pasekem, kai Mv grizta is darbo, vaikas net spindi, akiu nenuleidzia, vyriu uztenka liezuvi iskist, o vaikas jau juokiasi, tiesiog dievina savo tetuka wub.gif ir mama pasidaro reikalinga, kai papulio nori biggrin.gif O as tuo dziaugiusoi, kad vaikas nebus i mano sijona isikabines, ir neverksles likdamas su tete vienas, kaip su svetimu dede smile.gif
Atsakyti
Pas mus panasiai, tetukas dievas mums smile.gif ir tada supranti, kaip gera tureti seima 4u.gif
Atsakyti