Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

as tai uz tai, kad net butina teti viena su vaikuciu kartais palikti!
as va su pirmaja biskiuka klaida padarius buvau, kad pati viska stengiaus daryti, nes galvojau, kad as geriau viska moku, o jau kai mazoji paaugo, jau noredavau, kad vyras ka nors padarytu,o jis sakydavo"tu geriau moki", dabar kai gime antra panele, tokios klaidos nedarau, vyras visaip kaip prisideda prie pireziuros thumbup.gif ir kai reikia pabuna su panalem. mamom juk butina kartais prasblastyki thumbup.gif
Atsakyti
man is viso kesta tema sita ir klausimas,kvepia savanaudiskumu,nes kudikis yra tecio toks pat kaip mamos,as kadangi nuo 2 men nebeturejau pieno ir maitinau misiniais tai sekmadieniais net pusdieniui palikdavau vyrui,puikiai susitvarkydavo ir nematau cia nieko gedingo blink.gif

nors merginos,jei temos autore klausia gal vyras jos nekoks,juk skirtingu buna vyru-tevu,gal nelabai vykes todel mama ir abejoja g.gif nors mano pazystamos vyras,nors ir normalus ,geras,bet pareiske kad iki 2 metu neliks vienas su vaiku,iki 2 METU!!! blink.gif blink.gif blink.gif tai be komentaru blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 02 birželio 2010 - 19:29
nu jooo, kai paskaiciau, tai mane net sazine pradejo griauzti...Temos autore bijo 4,5 men kudiki palikti teciui 2 val., o as, kai musu mazylei buvo 3 savaites islekiau i kirpykla, nes pries gimdyma jau nebespejau. turbut dabar mane visos pasmerks... As tiesiog pamaitinau kudiki ir visi isvaziavome i miesta, as - i kirpykla, o tetis su dukryte po Laisve vazinejosi, su kirpeja buvau susitarusi, kad reikalui esant galeciau pamaitinti, bet nieko nenutiko, susitvarkiau plaukucius, susipakavome ir laimingai grizome namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2010 06 03, 11:20)
nu jooo, kai paskaiciau, tai mane net sazine pradejo griauzti...Temos autore bijo 4,5 men kudiki palikti teciui 2 val., o as, kai musu mazylei buvo 3 savaites islekiau i kirpykla, nes pries gimdyma jau nebespejau. turbut dabar mane visos pasmerks... As tiesiog pamaitinau kudiki ir visi isvaziavome i miesta, as - i kirpykla, o tetis su dukryte po Laisve vazinejosi, su kirpeja buvau susitarusi, kad reikalui esant galeciau pamaitinti, bet nieko nenutiko, susitvarkiau plaukucius, susipakavome ir laimingai grizome namo smile.gif


O kodel turetu smerkti???? biggrin.gif O kas cia nenormalaus.. Kas cia tokio nulekti iki kirpyklos, pasigrazinti, nors ir vaikui 3 savaites?
Zinot, pats svarbiausias dalykas seimoje yra tarpusavio supratimas. Paprastai normalus vyras turi suprasti, jog vaikas yra abieju ir prieziura turetu dalintis.. Suprantu, jog vyrai dirba, o mes, mamos, bunam namie ir musu darbas yra priziureti maziuka. Bet... Jei yra reikalas, tai net neturetu kilti klausimu, jog vyras negaletu pabuti su vaiku... Juk tai savaime suprantamas dalykas biggrin.gif Juk nieks nekalba apie pasilakstyma savaitei i kaire ir i desine lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Juodaplaukė @ 2010 06 02, 20:25)
man is viso kesta tema sita ir klausimas,kvepia savanaudiskumu,nes kudikis yra tecio toks pat kaip mamos,as kadangi nuo 2 men nebeturejau pieno ir maitinau misiniais tai sekmadieniais net pusdieniui palikdavau vyrui,puikiai susitvarkydavo ir nematau cia nieko gedingo  blink.gif

nors merginos,jei temos autore klausia gal vyras jos nekoks,juk skirtingu buna vyru-tevu,gal nelabai vykes todel mama ir abejoja g.gif nors mano pazystamos vyras,nors ir normalus ,geras,bet pareiske kad iki 2 metu neliks vienas su vaiku,iki 2 METU!!!  blink.gif  blink.gif  blink.gif  tai be komentaru blink.gif


Jooooo, be komentaru!!! blink.gif Net nera ka pridurti doh.gif lotuliukas.gif Itariu vyras kazkoks nepilnavertis, bijo buti su vaiku, nes nepasitiki savimi, jog susitvarkys... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 06 03, 10:59)

Jooooo, be komentaru!!!  blink.gif Net nera ka pridurti  doh.gif  lotuliukas.gif Itariu vyras kazkoks nepilnavertis, bijo buti su vaiku, nes nepasitiki savimi, jog susitvarkys...  lotuliukas.gif

pritariu, ir dar su savu vaiku!!!
o jau nuo 2 metu, kai vaikas beveik nepazinos tevo, nores pasilikti? kazin ar vaikas tada nores..
bet cia jau nukrypstame nuo temos blush2.gif
Atsakyti
manau, reikia pratintis leliukui buti su teciu ir kuo anksciau... Kazkaip pas mus dar idomiai - atrodo, cia vien moters reikalas... Juk prie mazylio atsiradimo pilvelyje prisideda abu, tad ir auklejimu, prieziura taip pat reikia dalintis... Juk tam ir skiriamos tevystes atostogos (max 1 men), tai kad tetis padetu mamai, o ne kad neissimiegojusiam sunku keltis darban... Merginos, saunuoles tos, kurios randa laiko ir i kirpykla, ar manikiuro ir pan nulekti... Reikia nepamirsti ir savimi pasirupinti... Juk ir vyrui privalome likti patrauklios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2010 06 03, 08:20)
nu jooo, kai paskaiciau, tai mane net sazine pradejo griauzti...Temos autore bijo 4,5 men kudiki palikti teciui 2 val., o as, kai musu mazylei buvo 3 savaites islekiau i kirpykla, nes pries gimdyma jau nebespejau. turbut dabar mane visos pasmerks... As tiesiog pamaitinau kudiki ir visi isvaziavome i miesta, as - i kirpykla, o tetis su dukryte po Laisve vazinejosi, su kirpeja buvau susitarusi, kad reikalui esant galeciau pamaitinti, bet nieko nenutiko, susitvarkiau plaukucius, susipakavome ir laimingai grizome namo smile.gif

as po 10 dienu isejau irnesakyk.gif ir profilaktiskai i savaite po 3 dienas iseidavau 3 val. tai i parduotuve, i egzaminus, tai su draugem kavutes, ar siaip su savim pabuti, pasigrazint. Pats MB sakydavo nueik pas bendradarbes, pabuk su draugem ir t.t

O 3 men. palikau vyrui per nakti, nes dalyvavau drauges gimtadienyje, vyras puikiausiai susitvarke (maitinu savo pienu) didziuojuos as juo ir jis dziaugias turedamas zmona nedepresante, o visada issisiepusia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $raigė: 05 birželio 2010 - 10:32
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif



teciui tai normalu palikti, bet tokiu nesamoniu klausinet - tai jau tikrai nenormalu!!! Nebent jusu, tamsta, vyras koks antzmogis..tada nepalik jokiu budu smile.gif prajuokinat gi jus....
Papildyta:
QUOTE(mantuxx @ 2010 05 29, 00:15)
teciai neprastesni uz mamas smile.gif



tikrai taip smile.gif o vat mamos, kurios to nepripazista, ne tik atima dziaugsma is vaikelio, is tecio, bet ir grazias bei reikalingas poilsio akimirkas is saves...
Atsakyti
Zinoma, kad normalu, net minties kitokios negali buti. Juk norisi ir i kirpykla, kad ir parduotuvej ramiai apsipirkti...ir taip reikalus sutvarkyti.
Atsakyti
Mums beveik 3 mėnėsiai, į savaitę vieną pusdienį turiu laisvą ax.gif ir 2 dienas per savaitę po 2 val. dar išleidžia savo hobiui blush2.gif blush2.gif ... Tėtis kuo puikiausiai susitvarko ir lelius atrodo laimingas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulpytė: 11 birželio 2010 - 13:13
Keistas klausimas blink.gif Aišku, kad normalu rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo 3 men. likdavo su teciu kas antra vakara keliom valandom, nes poilsio reikedavo ir fizines veiklos.
Atsakyti