Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

o kodel turetu buti nenormalu? g.gif
Atsakyti
pritariu cia ne tik normalu bet ir butina smile.gif vaikutis turi jausti ne tik mama bet ir tetuka salia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kutika @ 2010 05 27, 18:58)
pritariu cia ne tik normalu bet ir butina smile.gif vaikutis turi jausti ne tik mama bet ir tetuka salia thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
jei budavo kokiu reikalu,tai jau nuo 2men vaikiuka palikdavu porai valandu teciui. kadani pati maitinu,tai ilgiau ir nesinori iseit,geriau leliukui sviezias pienelis cool.gif
daznai isleidziu teveli kokiom 3-4val i lauka su vezimu, tegul vaikas pratinasi ne tik su mama buti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linulee: 28 gegužės 2010 - 17:12
teciai neprastesni uz mamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kutika @ 2010 05 27, 20:58)
pritariu cia ne tik normalu bet ir butina smile.gif vaikutis turi jausti ne tik mama bet ir tetuka salia thumbup.gif

drinks_cheers.gif juk tetis ne svetimas,kad reiktu bijot su juo palikt.Mano vyras pats mane''ispraso''miestan kad prasiblaskyciau truputi,ir mielai buna su vaikais smile.gif
Atsakyti
kas cia nenormalaus gali but? blink.gif g.gif
Atsakyti
as matinu pati ir nuo pirmu dienu yra teke palikti porai valandu vaika ne tik teciui, bet ir mociutems smile.gif ir viskas gerai, mamai streso daugiau nei vaikui.
Atsakyti
Atsiprasau, bet as net nesupratu tokio klausimo! Ka reiskia, ar normalu? Juk tai tetis, o ne koks kaimynas... doh.gif Jei mano vyras isgirstu toki klausima, tai rimtai isizeistu lotuliukas.gif

Dar man bunant ligonineje, mano vyras man laaaabai padejo priziureti mano maziuka (jis nakvojo ligonineje tiek, kiek ir as buvau)... Kadangi pati gulejau lovoje, negalejau daug judeti, tai vyras ir nesiojo, ir supo, ir man prie krutines dedavo... Rupinosi tikrai ne prasciau uz mane... Turbut tik vienintelis trukumas, jog pamaitinti is krutines negalejo biggrin.gif
Papildyta:
Ilgesniam laikui, t.y. pusdieniui, palikau nuo 5men. Iki tol ilgiau nepalikdavau tik del to, jog nenorejau nusitraukineti.. Bet kokiai valandai, dviems tai nebudavo problemu palikineti nuo pat primuju dienu.. Vaikas tikrai ramiai elgdavosi, vyrui pavykdavo su juo susikalbeti. Manau taip yra del to, jog pakankamai daznai matydavo mano vyra... Mat jis pas mane dirba namie.. Nors kitu atveju jauciu irgi nebutu buve problemu, nes vaikas nebijo zmoniu... Kur tik vaziuojam (kol kas tik Lietuvoje), visur tampom ir vaika.. Taip, kad dar daug kas priklauso nuo pacio vaiko ir auginimo salygu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2010 06 02, 15:36)
Atsiprasau, bet as net nesupratu tokio klausimo! Ka reiskia, ar normalu? Juk tai tetis, o ne koks kaimynas...  doh.gif Jei mano vyras isgirstu toki klausima, tai rimtai isizeistu  lotuliukas.gif

Dar man bunant ligonineje, mano vyras man laaaabai padejo priziureti mano maziuka (jis nakvojo ligonineje tiek, kiek ir as buvau)... Kadangi pati gulejau lovoje, negalejau daug judeti, tai vyras ir nesiojo, ir supo, ir man prie krutines dedavo... Rupinosi tikrai ne prasciau uz mane... Turbut tik vienintelis trukumas, jog pamaitinti is krutines negalejo  biggrin.gif
Papildyta:
Ilgesniam laikui, t.y. pusdieniui, palikau nuo 5men. Iki tol ilgiau nepalikdavau tik del to, jog nenorejau nusitraukineti.. Bet kokiai valandai, dviems tai nebudavo problemu palikineti nuo pat primuju dienu.. Vaikas tikrai ramiai elgdavosi, vyrui pavykdavo su juo susikalbeti. Manau taip yra del to, jog pakankamai daznai matydavo mano vyra... Mat jis pas mane dirba namie.. Nors kitu atveju jauciu irgi nebutu buve problemu, nes vaikas nebijo zmoniu... Kur tik vaziuojam (kol kas tik Lietuvoje), visur tampom ir vaika.. Taip, kad dar daug kas priklauso nuo pacio vaiko ir auginimo salygu wink.gif

pritariu visais 200 proc. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dream85 @ 2010 06 02, 13:53)
pritariu visais 200 proc. thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tada pasakykite, o kas cia nenormalaus??? blink.gif Hm, idomiai, niekada nebutu man net mintis kilusi, kad negaliu savo vaiko palikti savam, nuosavam tetukui. Manyciau, tai netgi naudinga, tiek paciam teciui, tiek vaikui. Reikia pabendrauti ir jiems gi, nes pagrinde su vaikiukui visa laika leidzia mama.
As neturiu kam palikti savo vaiku, tai palieku butent savo vyrui vaiku teciui ir jis pukiai susitvarko, netgi su visais trimis vaikais. biggrin.gif
Atsakyti