Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Kvailas klausimas.. lotuliukas.gif
Ne tai kad normalu, bet REIKIA!! Juk tetis irgi prisidejo prie vaiko "pagaminimo", tai tegu prisideda ir prie auginimo. Ne vienas tetis vienas pats yra uzaugines savo vaikus..
As saviski palikau po savaites savo mamai keliom valandom, nors pati maitinau.
Kai bus visada prie mamytes ir bus mamyciukas.. Va tas tai tikrai nenormalu..
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif

Labas. man pasirode tikrai keistas sis klausimas... blush2.gif juk tai vaikelio tetis! aisku, kad galima vaika palikti teciui!!! kodel gi ne? aisku pries tai vaikas turetu ji pazinti, bent valandele kita per diena, tetis turetu bendrauti su vaikeliu, ir nebutinai tuomet kai mama ji palieka... tikrai keista, kad kyla toks klausimas... g.gif
Atsakyti
Aš savo mažylę tėveliui palieku nuo poros mėnesių. Tai man regis abiems į naudą išėjo. Mažylė dar labiau prisirišo prie tėvelio, o tėvelis dar daugiau su mažyle susidraugavo. Pritariu nuomonei, kad ne tik galima, bet ir sveika visai šeimynai thumbup.gif
Atsakyti
man irgi idomus klausimas, na taigi tevas irgi pilnavertis vaiko auginime turi but. as sunemi menesio laiko visai dienai palikau nes i mokslus maut reikejo. ir niekada nekildavo mintis kam palikt smile.gif mano vyras tik gimusi sunu iskart ant ranku.ir dabar tetis yra viskas sunui
Atsakyti
Tikrai keistas klausimas.. O tai vaikas ne tecio, o tik tavo? Juk neprivalai visa para buti salia, juk kiekvienai reikia tiesiog laiko sau. Palikdavau vaika nuo menesio keliom valandom. Eidavau tiesiog paspoksoti i debesis, pravedinti smegenis smile.gif
Atsakyti
Ne tai kad vaiko tevui, as savo tevui keliu savaiciu kudikeli visai dienai palikdavau biggrin.gif Tai dabar visiem giriasi, kad vos ne jis ji uzaugino, o tie tevai (mes su vyru) pastoviai palikdavo ji wink.gif O tas senelis manes su broliu iki 6men ant ranku net neeme!!! doh.gif
Atsakyti
Palieku mažąjį tėveliui po porą valandų. Išeidama pamaitinu ir palieku nusitraukus pienelio. Taip ir man ramiau ir tėčiui lengviau sekas. Manau, kad normalu.
Atsakyti
Aišku kad tėčiui baisu kai vaikas pradeda verkti, bet gi reikia pratintis. Pirmagimę palikau tėtukui kai jai buvo 2 mėnesiai. Ištrūkau pasilinksminti su drauge porai valandėlių. Susitvarkė kuo puikiausiai mirksiukas.gif o mažėlį irgi palikau pustrečio mėnesio valandėlei, nes labai reikejo pas masažistę. Taigi tėtis šįkatr pasiliko su dviem vaikais, ir nieko, susitvarkė ir šįkart. Svarbu pradėti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano tetukas jau nuo 2 savaiciu kai dukrytei buvo sedejo. man buvo sesija. ir nieko, kuo puikiausiai susitvarko. pergyvenau tik kai mp maitinau.
Atsakyti
Palikdavau teciui kazkur nuo 1 men, pusdieniui, kartais terkdavo ir ilgiau. Ir labai puikiai susitvarko thumbup.gif
Atsakyti
As saviskius vyrukus irgi gana daznai palieku vienus keliom valandziukem, nes maitinu pati, juk reikia ir mamai truputi pasimaklineti vienai mirksiukas.gif ir viskas gerai, susitvarko mb su suneliu, jau baigia ismokint ir ant pilvuko paciam apsiverst bigsmile.gif (ko mamai niekaip neiseina ismokyt)
O siaip savo mazaji as nuo 1 men palikdavau savo mamai kai reikedavo ir islekdavau
Atsakyti
Mano mazylei dar tik beveik 1.5 men bet su teciu jau palieku. Su juo mazyle neverkia, o jei ir pradeda jis ja nuramina. Problemu kol kas ne buvo. Viskas thumbup.gif Manu kad nieko blogo jei su teveliu vaikelis pabus. rolleyes.gif
Atsakyti