Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

4u.gif
Nekvailas klausimas nei kiek.

Iš pradžių ir man panikos būdavo. O tėtukas irgi šustras- kol manęs kelias valandas nebūdavo, palaukdavo kol grįšiu, kad pampio nereiktų keist blink.gif Oi keldavau vėją be gailesčio biggrin.gif
Kol pati maitinau stengdavaus labai greit apsisukt, paskui nusitraukdavau ir ne tik tėčiui, o ir močiutei ramiai palikdavau smile.gif (savo mamai). Tik svarbiausias daiktas būdavo- soskiuko nepamiršt.

Mišinukas maždaug nuo 1,5, tai tada jau pakėliau sparnus biggrin.gif Pasistengdavau į kirpyklą, parduotuvę užtrukt po keletą valandėlių. O nuo 4 mėnesiukų pradėjau eiti į darbą, pas mus tėtis vaiko priežiūros atostogas pasiėmęs.
Nu būna visko ir dabar. Aš tik namo- tėtis ant kulno ir pro duris biggrin.gif Sako jau geriau vagonus krauti. Bet nieko, tai jo pasirinkimas, nes mums taip apsimokėjo finansiškai. Ir žinokit nieko- vaikas pamaitintas, užpakaliukas nuplautas, sauskelnės pakeistos, viskas ok smile.gif
O sūniukui, sakyčiau labai gerai. Paimu aš ant rankų- akys į tetę, jis paima-į mane wub.gif Pasiguldom lovoj per vidurį, tai į vieną, tai į kitą wub.gif
Tetukas labai svarbus, o po darbo ir savaitgaliais aš stengiuos kuo daugiau laiko kartu praleisti.
Tai va taip.
Nebijokit vyram vaikų palikti, tada negalvos, kad padarius reikalą galima pamiršt vaikų auginimą iki kokių 6 metų- kada jau nei pampio keist, nei mišinuko virt mirksiukas.gif Tegul mato, kad vaikas negimsta iškart 7 metų biggrin.gif
Atsakyti
O man net kvailai skamba....4.5men.... as savo leliu savaites palikau su teciu ir nieko nenutiko....gi ne zmogedrai palikau lotuliukas.gif Kadangi pati pienuko neturejau, tai pasakiau kiek misinuko daryti ir viskas...susitvarke kuo puikiausiai ir pampersa pakeite...saunuolis 4u.gif
Atsakyti
Aš pirmą kart 4 val. palikau su tėčiu kažkur 2 mėn. mažių, nusitraukiau pienuką ir viskas. Tėtis labai puikiai susitvarko, o ir bumbuliukas neprieštarauja.

Apskritai, reikia palikinėt tėčiui vaiką padabot dažniau tiek tam, kad vaikas labiau prisirištų prie jo, nebūtų vien su mama ir su mama tik, tiek tam, kad tėtis labiau į vaidmenį įsijaustų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2009 11 29, 12:15)
4u.gif
Nekvailas klausimas nei kiek.

Iš pradžių ir man panikos būdavo. O tėtukas irgi šustras- kol manęs kelias valandas nebūdavo, palaukdavo kol grįšiu, kad pampio nereiktų keist  blink.gif Oi keldavau vėją be gailesčio  biggrin.gif
Kol pati maitinau stengdavaus labai greit apsisukt, paskui nusitraukdavau ir ne tik tėčiui, o ir močiutei ramiai palikdavau  smile.gif (savo mamai). Tik svarbiausias daiktas būdavo- soskiuko nepamiršt.

Mišinukas maždaug nuo 1,5, tai tada jau pakėliau sparnus  biggrin.gif Pasistengdavau į kirpyklą, parduotuvę užtrukt po keletą valandėlių. O nuo 4 mėnesiukų pradėjau eiti į darbą, pas mus tėtis vaiko priežiūros atostogas pasiėmęs.
Nu būna visko ir dabar. Aš tik namo- tėtis ant kulno ir pro duris  biggrin.gif Sako jau geriau vagonus krauti. Bet nieko, tai jo pasirinkimas, nes mums taip apsimokėjo finansiškai. Ir žinokit nieko- vaikas pamaitintas, užpakaliukas nuplautas, sauskelnės pakeistos, viskas ok  smile.gif
O sūniukui, sakyčiau labai gerai. Paimu aš ant rankų- akys į tetę, jis paima-į mane  wub.gif Pasiguldom lovoj per vidurį, tai į vieną, tai į kitą  wub.gif
Tetukas labai svarbus, o po darbo ir savaitgaliais aš stengiuos kuo daugiau laiko kartu praleisti.
Tai va taip.
Nebijokit vyram vaikų palikti, tada negalvos, kad padarius reikalą galima pamiršt vaikų auginimą iki kokių 6 metų- kada jau nei pampio keist, nei mišinuko virt  mirksiukas.gif Tegul mato, kad vaikas negimsta iškart 7 metų  biggrin.gif


as irgi taip manau. O tai grizta vyras is darbo ir galvoja, kad cia visa diena atostogavau. Nesuprata ko cia tokia pavargus. Bet kai pats pabuna su vaiku ir dar jei jis neramus, tada aiskiau pasidaro ir mamyte labiau uzjaucia ir padeda thumbup.gif
Atsakyti
Man tai kažkaip kvailai skamba klausimas ar gailma 4,5 men. vaiką palikt tėčiui ... Tėčiui ne tik galima bet ir REIKIA palikti vaiką, jeigu mama maitina - trumpesniam laikui, jeigu ne - galima ir ilgesniam. Tėčiai puikiai moka susitvarkyti. Aš palieku abu vaikus tėčiui ir lekiu pasižmonėt, kad ir toj pačioj maximoj paslampinėt be vaikų yra vienas malonumas. Beje, tėčius reikia pratinti nuo pirmųjų vaikučio gimimo dienų, nes paskui nors sukaks ir 5 metukai tėčiai nežinos net ką su tuo vaiku daryti.
Atsakyti
taigi tetukas irgi prisidejo prie leliaus atsiradimo ,taigi tikrai be problemu galima ir jam palikt kad pasibutu dviese!!
Atsakyti
as palikdavau pirmaji vaika-aisku grizdavau i diiiideli triuksma biggrin.gif visa gerkle rekdavo biggrin.gif biggrin.gif
o dabar palieku mamai antraja ir jai tik siandien menesiukas, bet ka darysi jei kur reikia islekti, negali gi namuose uzsidaryti visam laikui, o su vaiku kazkur varyti ne visada gali.
Atsakyti
As palieku vyrui sunu nuo pirmuju dienu, nes ne mano budui visa laika sedeti namuose, tad vis istaikau proga kur islekti nors kelioms valandelems. Aisku, palieku pienelio, bet mano vyrukai tikri saunuoliai ir susitvarko puikiai, jokiu asaru smile.gif Pas mus iprasta, kad tetis priziuri vaika taip pat kaip ir as, juk abu esame lygiaverciai tevai ir nematau cia jokio stebuklo, kad kudikis paliekamas teciui. netg keistai skamba, kad kai kurie vyrai nesusitvarko... schmoll.gif
Atsakyti
Man tai keistai skamba 4.5 men palikti ar ne? Aisku palikti. As greit varysiu i kirpykla, tai net nebuvo kiles toks klausimas. Pamaitinsiu ir dar paliksiu nutrukto pieno, kad vyras pamaitintu. Pampersa pakeisti irgi moka. Neprapuls.
Atsakyti
Buvau seminare apie vaikų auginimą ir psichologė pabrėžė, kad vaiką REIKIA palikti nors trumpam ne tik kad tėčiui, bet seneliams ir pan. Vėliau bus mažiau problemų, kai vaikas jau bus didesnis. Aš pati savo lelių palieku karts nuo karto su tėveliu, na o seneliams dar vis baugu...
Atsakyti
as manau reikalinga palikti teciui, juk jis tetis. visada ir su visais mano vaikiukais pabudavo ir su mazaja pabuna ir viskas buna normaliai
Atsakyti
REIKIA palikti kartu,juk nebusi visas 24 h su mazyliu kartu iki jam sueis 21 ax.gif o beje,tai juk tetis,o ne koks svetimas zmogus...
Atsakyti