Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Normalu ir netgi reikia. Bet gal yra nepasitikėjimas kitoms tėčiu-gal koks stikliuko mėgejas, ar pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Audita @ 2009 11 12, 11:09)
Normalu ir netgi reikia. Bet gal yra nepasitikėjimas kitoms tėčiu-gal koks stikliuko mėgejas, ar pan. g.gif

Ach štai, kur Tave netikėtai užtikau lotuliukas.gif Greit marš pas liepinukes prisiduot, kaip jums abiems sekasi tongue.gif

O dėl palikimo - visiškai normalu, mano mažylis 2 valandoms su tėčiu buvo pasilikęs būdamas 6 savaičių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2009 11 12, 18:36)
Ach štai, kur Tave netikėtai užtikau lotuliukas.gif Greit marš pas liepinukes prisiduot, kaip jums abiems sekasi tongue.gif

O dėl palikimo - visiškai normalu, mano mažylis 2 valandoms su tėčiu buvo pasilikęs būdamas 6 savaičių 4u.gif

Labutis labutis. Malonu tave čia matyti 4u.gif . Kažkaip šitą skyrelį paskaitaliojau ir įkišau savo trigrašį.
Aš irgi manau, kad reikia vyru pasitikėt ir palikti vaikutį. Juk ir mums buvo pirmas kartas pampersų pakeitimui, rūbelių aprengimui ir t.t
Atsakyti
Pritariu, kad ne tik normalu, bet ir būtina 4u.gif
Mano vyrai vieni ryt liks kokiom 6 valandom su nemažom MP atsargom ir nė kiek neabejoju, kad "vyrų klubas" puikiai sutars ir susitvarkys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spylkutia: 14 lapkričio 2009 - 00:19
QUOTE(tikinga @ 2009 11 12, 18:36)
Ach štai, kur Tave netikėtai užtikau lotuliukas.gif Greit marš pas liepinukes prisiduot, kaip jums abiems sekasi tongue.gif

O dėl palikimo - visiškai normalu, mano mažylis 2 valandoms su tėčiu buvo pasilikęs būdamas 6 savaičių 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras jau nuo 5 kudikio dienos kiekviena diena budavo po kelias valandas vienas, nesmanpo cezario operacijos truko randas ir kiekviena diena reikedavo vazineti i perrisimus. Aisku viskuo budavo ir skambindavo po 15 min ir vos pats neraudamas liepdavo vaziuoti namo nes mazyle klyke ne savu balsu, bner saunuolis atlaike:)
Ir jeigu vyras nebutu isejes atostogu menesiui vargu ar pati susitvarkyciau.
Atsakyti
4 diena po gimdymo kai grizau namo jau vyras priziurejo kudikeli. nematau kodel nepalikti abu tevai tik kad vyras pamaitinti negalejo.
Atsakyti
jei tetis sutinka tai manau kad reikia palikti ir atsipalaiduoti nuo vaiko prieziuros kad nenuvaziuotu stogas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Mane pats klausimo formulavimas taip sokiravo, kad nepatingejau uzsiregistruoti forume. pirmas bandymas komentuoti, tikiuosi pavyks.
manau klaust "ar normalu" vaika palikt teciui jau yra nenormalu. tiesa sakant kuo jau tas tetis toks blogesnis uz mama, aukle, senele ir pan.? va pas mus seimoje situacija tokia, kad man reikejo grizt i darba kai mazuliui buvo 4 men. o tetis kaip tik prarado darba. taigi, nuo tada tetis sedi su juo namuose (dabar mazuliui jau 8 men). ir tvarkosi jis puikiausiai, gal kai kuriais aspektais net geriau uz mane. as va budama namuose dar stengiuosi priebegom pasitvarkyt sen, pasisluostinet ten tai ir mazulis demesio maziau gauna. o tetis visa demesi tik jam skiria. tai dabar net baltas pavydas suima ziurint i ju santykius. ir mazuliui mes vienodai svarbus, taigi nera skandalo del to kuris migdo, maitina, zaidzia ar lieka su juo vienas namuose. isvada - manau kad vaikeli reik palikt teciui jau nuo pirmu dienu. kol maitini, tai bent keliom valandom per tarpa, o veliau kad ir pusdieniui ar dienai isbegt su draugem i kina...
Atsakyti
Ši tema mane labai nustebino. blink.gif Nejau tėvai visai nebendrauja su savo vaikais, kad vaikai turi klykti be mamos. Aš šiaip irgi visą savo laiką skiriu mažytei, bet palikti Jos kelioms valandoms nebijau ir visai nesvarbu ar Ji tuo metu miega. Žinoma visada palieku pienuko, nes be pienuko irgi kažin ar palikčiau ... Vaikas mano manymu gali užsiklykti dėl alkio, o visa kita, tai nesuprantu ... Nejau vaiko tėvas negali nuraminti verkiančio kūdikio, jei jis nėra alkanas ... unsure.gif
Atsakyti
aš pamaitinu ir į trasą blush2.gif tris valandas esu įsitikinusi, galiu nebūt namie. Pirmą kartą išėjau kelioms valandoms su vyresnėle mergyte į lėlių teatrą kai mažesnei buvo penkios savaitės. Išsipuošėme abi ir išėjom kultūrintis, o tėtė liko su mažiuke.

O dabar irgi kartą į savaitę išeinu iš namų-palieku arba vyrui arba mamai.
Atsakyti
taip tikrai kodėl gi nepalikti tėčių suleliukais juk jie taip pat gali prižiūrėti juos kaip ir mama nebent jie patys to labaikratosi , tėčiai lygiai taip pat atsakingi už leliukus kaip ir mamos biggrin.gif , kaip pagaminti tai abiem tai ir auginti reik abiem biggrin.gif
Atsakyti