Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

na ir temos klausimas doh.gif zinoma, kad normalu
Atsakyti
kas per klausimas doh.gif teveliui nuo pirmos dienos galima kudikeli palikti smile.gif
Atsakyti
zinoma, kad normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai aisku kad galima! smile.gif as pati nuo pat mazu dienu palikdavau, nes reikdavo ir pas dantiste ar pas gydytoja nulekti ir maitindavau, jei ilgiau uztrukdavau budavau palikus buteliuka su pienuku ar uzsaldyta pat tetis pasildydavo ir sumaitindavo... smile.gif tad jokios problemos nematau schmoll.gif
Atsakyti
Keista, kad iskyla toks klausimas g.gif
As jau savo maziuke 1 menesiuko buvau palikusi teciui, reikia juk ir i kirpykla nueiti ir siaip pasizmoneti. Na nebent jau tas tetis nelabai seimyniskas, bet manau kad tokiu reta. 4u.gif
Labai gerai palikti kartais tecius vienus su mazyliais, pamato musu buiti ir koks darbas bei malonumas wub.gif auginti vaikucius
Atsakyti
QUOTE(Raigra @ 2009 11 04, 16:25)
Keista, kad iskyla toks klausimas  g.gif
As jau savo maziuke 1 menesiuko buvau palikusi teciui, reikia juk ir i kirpykla nueiti ir siaip pasizmoneti. Na nebent jau tas tetis nelabai seimyniskas, bet manau kad tokiu reta.  4u.gif
Labai gerai palikti kartais tecius vienus su mazyliais, pamato musu buiti ir koks darbas bei malonumas  wub.gif auginti vaikucius

thumbup.gif drinks_cheers.gif
net kitokiu minciu nekyla, juk tai vaiko tetis, o ne praeivis g.gif
Atsakyti
Aš palieku miegančią dukrytę tėveliui, nuo to laiko, kai jai buvo savaitė. Nei vienas nei kitas nesijaučia nei nuskriausti nei ką...
Atsakyti
tai as nesuprantu kaip gali tetis nesusitvarkyti su savo vaiku.mano dukrytei 2men ir tetis ja prižiuri esant reikalui yra misinukas jeigu jis praalksta.kaip mama taip ir tetis privalo moketi elgtis ir nuraminti verkianti kūdikeli.
Atsakyti
QUOTE(juste87 @ 2009 11 09, 22:28)
tai as nesuprantu kaip gali tetis nesusitvarkyti su savo vaiku.mano dukrytei 2men ir tetis ja prižiuri esant reikalui yra misinukas jeigu jis praalksta.kaip mama taip ir tetis privalo moketi elgtis ir nuraminti verkianti kūdikeli.



Visiskai sutinku smile.gif

Mes irgi nuo pirmo menesiuko paliekam teveliui, kiekviena sestadieni mamyte turi iseigine diena tai 4-5 val. dukryte su teveliu isbuna ir viskas super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamyte*24 @ 2009 10 31, 15:35)
na ir temos klausimas  doh.gif  zinoma, kad normalu

thumbup.gif drinks_cheers.gif BŪTINA 4u.gif
Atsakyti
Buvo tokia situacija, kai teko mažiuką palikti tėčiui jau antrą jo gyvenimo savaitę. Puikiai susitvarkė ir mažylis net nepajuto, kad mamytės nėra blush2.gif Tik man stresas buvo, ar susitvarkys ax.gif O kadangi akivaizdžiai susitvarkė, tai nebaisu palikti net pusei dienos ar daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Normalu ir butina,juk kartais teciai net geriau susitvarko nei mamos 4u.gif
Atsakyti