Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

labai normalu, gi ne svetimas 4u.gif
Atsakyti
as tai nuo 1.5 men. drasiai palikdavau kleckiu su teveliu pasibuti biggrin.gif tetis viska moka daryti, nes jau ligonineje visa para su mumis budavo, as net pradzioje nemokejau leliaus nesioti, kad atsirugtu, o tai puikiausiai dare mano vyras smile.gif
Vyras man pats pasisiulydavo priziureti ir liepdavo iseiti prasiblaskyti. Pienuka nutraukdavau ir palikdavau ir nepriprato ji vien tik prie buteliuko. Universalus vaikas: ir papukas, ir buteliukas ir soskis - viskas tinka smile.gif
Atsakyti
labai normalu... ir dar ilgesniam laikui... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai normalu smile.gif
As savo 3 savaiciu dukryte buvau palikusi su tieciu 3 dienas nes turejau isvykti i kita miesta ir jie puikiai susitvarke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svikute @ 2009 10 28, 19:34)
Labai normalu  smile.gif
As savo 3 savaiciu dukryte buvau palikusi su tieciu 3 dienas nes turejau isvykti i kita miesta ir jie puikiai susitvarke  thumbup.gif


blink.gif 3 dienas doh.gif doh.gif Jūsų vyras tada didvyris 4u.gif
Atsakyti
as tai nesuprantu kas cia nenormalau gali buti g.gif Ka tetis kazkoks kitoks?
Zmones svetimiems palieka paziureti, tai kodel savam nepalikus unsure.gif
Atsakyti
ir dar kaip sakyčiau normalu, aš jau antrą gyvenimo savaitę buvau palikus dukrą tėveliui, ir kodėl turėtų būt nenormalu? Juk savas vaikas, o ir tėvelis nesvetimas, tad nematau nieko blogo. Juolab kad jau GN vyras drąsiai ėmė kūdikį, prausė užpakalį, apvilkdavo, pervystydavo. Jau buvau beveik pusdieniui ir savo mamai palikus, ir jokių problemų neiškilo.
Atsakyti
briedas o ne klausimas. aisku kad normalu.
Atsakyti
QUOTE(ingri1234 @ 2009 10 30, 12:01)
briedas o ne klausimas. aisku kad normalu.

jooooo... blush2.gif
Atsakyti
kas cia gali buti nenormalaus,jug tai vaiko tevas,kuris juo rupintis turi taip pat kaip mama cool.gif
Atsakyti
o as sakyciau privaloma teveliui pasilikt su vaiku bent keletai valandeliu ir tai daryti gana daznai - nes ir mama pailses, ir tetis tures artimesni rysi su vaiku, pazins geriau viens kita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2009 10 31, 00:41)
o as sakyciau privaloma teveliui pasilikt su vaiku bent keletai valandeliu ir tai daryti gana daznai - nes ir mama pailses, ir tetis tures artimesni rysi su vaiku, pazins geriau viens kita  rolleyes.gif



Su keliom valandom sutinku,tik ne keliom parom 3men.,vaika,niu nebent vaikas maitinamas misinukais tongue.gif
Atsakyti