Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

QUOTE(zitiene @ 2009 10 18, 17:50)
Kvaila tema...  g.gif

bet ir šis pasisakymas intelektu nežiba, ar ne? lotuliukas.gif Girdėjot ką nors apie kalbėjimą ne į temą? Jeigu ne, pasiskaitykit forumo taisykles mirksiukas.gif
Atsakyti
Tetis ne baubas, jam tikrai galima palikti leliuka. As sekmingai ir i kirpykla nueinu ir nei kiek nepergyvenu palikusi tecio prieziurai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,mamytes biggrin.gif ,mano leliuka 2 menesiuku pagulde i ligonine ,as pradzioje pati maitinau,bet is to streso ir nuovargio pienelis dingo.Mazylis buvo labai neramus ir daznai keldavosi ,galima sakyti istisai kas 2 valandas tiek diena ,tiek nakti,todel numeciau daug svorio ,Ir viena ryta atvaziaves vyras i ligonine aplankyti issigando,pamates mane apsiverkusia ir nupiepusia,tuomet pasake ,kad vaziuociau namo ir ramiai sau nakti issimiegociau,pailseciau ir sugrysciau atgal kita diena.Patikekit,labai bijojau juos abu palikti ,visos sesutes buvo perspetos,kad tevelis lieka nakciai ir ,kad gali patrukdyti jas ne viena karta,bet palikau,nes nebegalejau daugiau buti nepailsejusi.Nakti numigau ir jau nuo pat ryto atsikelusi isbegau i ligonine ir atikekit nustebau,kaip sauniai jie abu susitvarke,nu to laiko mes kas 2 nakti keiciames ir jei man reikia isbegti i miesta jis visada pasilieka su suneliu.Niekada nepamirsiu tu zodziu .....Vaziuok mazyte ,pailsek,ka as su savo sunum nesusitvarkysiu!!!!! 4u.gif
Atsakyti
kai mažiui suėjo trys mėnesiukai - teko grįžti į darbą. Vyriškiai puikiai draugauja thumbup.gif
Atsakyti
Mums vos savaitė buvo, kai teko man važiuot pas daktarą nugaros žiūrėt, bo nepaėjau. Tai užmigdytą dvi valandas tėtis puikiai pasaugojo. Vaikas pabudo beveik prieš man grįžtant, tai nespėjo ir įsiverkti - tėčio nešiojimų ir supavimų puikiai užteko, kol gavo pienuko ir visai nurimo. Bet aš dėl viso pikto palikau tėčiui šaldytuve nutraukto pienuko, kad "jeigu ką" turėtų, kuom pamaitint, nes vaiką virkdyt ilgai negerai.
Bet kokiu atveju manau, reikia tėtį pratint prie vaiko. Maniškis viską puikiai moka (supti, prausti, keisti kelnytes, tepti kremukais), tik va papukų neturi - tai čia vienintelis ir nepakeičiamas mamytės ir tėvelio skirtumas smile.gif Kartais atrodo, kad tėtis net geriau moka nuraminti verkiantį vaiką - paima į tvirtas rankas - tas iškart supranta, kad čia rimtas reikalas, ir nebeverkia.
Gaila, bijau buteliuką bandyt naudot, kad paskui nuo krūties neatprastų, antraip gi galima būtų pritraukt pienuko ir retsykiais palikti maitinimo malonumą ir tėčiui - tada net ir maitinanti mama ilgiau nei 2 val. galėtų pabūti pasaulietiniame gyvenime. Bet gal, jei neprireiks extra atveju, palauksim iki gero pusmečio be to butelioko...
Atsakyti
Aš irgi dažnai (kartą į savaitę tai tikrai) palieku abu vaikus tėčiui ir kažkaip visai nebaisu, susitvarko. Aišku ne ilgam palieku, porai valandų. Kartą bandžiau ir pieno palikt, bet neprireikė. Stengiuos taip savo susitikimus organizuotis, kad mažius miegotų. Su pirmąja kažkaip sunkiau buvo, gal kad neramesnė buvo, bijojau pradžioj net į parduotuvę šalia nueiti smile.gif, bet po truputį išmokom: aš palikti vaiką tėčiui, o tėtis jį tinkamai prižiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EvitaMaria @ 2009 10 22, 16:53)

Gaila, bijau buteliuką bandyt naudot, kad paskui nuo krūties neatprastų, antraip gi galima būtų pritraukt pienuko ir retsykiais palikti maitinimo malonumą ir tėčiui - tada net ir maitinanti mama ilgiau nei 2 val. galėtų pabūti pasaulietiniame gyvenime. Bet gal, jei neprireiks extra atveju, palauksim iki gero pusmečio be to butelioko...


Nemanua, kad nuo 1 karto vaikas pripras...
Atsakyti
pritariu kad kvaila tema... as 3men vaika palikdavau su teciu ir net su mociutem:))nereikia vaiko pratinti tik prie saves.. nes poto nebus imanma nueiti net i toleta be vaiko biggrin.gif juk tetis toks pats svarbus kaip ir mes mamos
Atsakyti
taip,o kodel gi ne, as palieku jei reikia kazkur islekti mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai galima palikti vaikuti teciui,juk visada yra telefonas po ranka,galima duoti instrukcijas juo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita11 @ 2009 10 21, 14:12)
Sveikutes,mamytes biggrin.gif ,mano leliuka 2 menesiuku pagulde i ligonine ,as pradzioje pati maitinau,bet is to streso ir nuovargio pienelis dingo.Mazylis buvo labai neramus ir daznai keldavosi ,galima sakyti istisai kas 2 valandas tiek diena ,tiek nakti,todel numeciau daug svorio ,Ir viena ryta atvaziaves vyras i ligonine aplankyti issigando,pamates mane apsiverkusia ir nupiepusia,tuomet pasake ,kad vaziuociau namo ir ramiai sau nakti issimiegociau,pailseciau ir sugrysciau atgal kita diena.Patikekit,labai bijojau juos abu palikti ,visos sesutes buvo perspetos,kad tevelis lieka nakciai ir ,kad gali patrukdyti jas ne viena karta,bet palikau,nes nebegalejau daugiau buti nepailsejusi.Nakti numigau ir jau nuo pat ryto atsikelusi isbegau i ligonine ir atikekit nustebau,kaip sauniai jie abu susitvarke,nu to laiko mes kas 2 nakti keiciames ir jei man reikia isbegti i miesta jis visada pasilieka su suneliu.Niekada nepamirsiu tu zodziu .....Vaziuok mazyte ,pailsek,ka as su savo sunum nesusitvarkysiu!!!!! 4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat palieku savo mazyle nuo pirmo menesio su tetuku, kadangi pienelio nebeturejau jau, tai jokiu problemu nekyla, galiu islekt kur man reikia, prasiblaskyt, bet vistiek skambinu kas pusvalandi, klausiu kaip sekas tvarkytis 4u.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti