Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Atsiprasau, na bet tikrai durnas temos pavadinimas biggrin.gif Net juokas suime.. Kaip sitaip dar sumastyt? lotuliukas.gif Ne ar normalu, o kaip ir viena forumiete minejo ,kad BUTINA! smile.gif As manau jog tik senais laikais,taip budavo, kad moteris viena turedavo viska padaryti o vyras tik dirbdavo mirksiukas.gif Tetis,kaip ir mama, turi daryti viska. Asiku, tik tiek ,kad mama maitina wink.gif
Atsakyti
Jo, mane irgi kiek nustebino, kad kažkam dar gali kilti klausimas, ar normalu palikti vaiką tėčiui. Gal turėta omeny - ar normalu nepalikti? Tada atsakyčiau - nenormalu biggrin.gif Dviem, trim, dešimčiai valandų - viskas, kas susiję su tėčiu, kaip ir su mama - yra normalu mirksiukas.gif

Uksne, jeigu tėvas - maniakas, tai su juo ir vaikus daryti yra nenormalu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Rita* @ 2009 10 15, 20:44)
Jo, mane irgi kiek nustebino, kad kažkam dar gali kilti klausimas, ar normalu palikti vaiką tėčiui. Gal turėta omeny - ar normalu nepalikti? Tada atsakyčiau - nenormalu biggrin.gif Dviem, trim, dešimčiai valandų - viskas, kas susiję su tėčiu, kaip ir su mama - yra normalu mirksiukas.gif

Uksne, jeigu tėvas - maniakas, tai su juo ir vaikus daryti yra nenormalu lotuliukas.gif


Oho, cia dar ir tokiu versiju buvo biggrin.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif temos pavadinimas isties keistas ax.gif

Teciai nuostabiai susitvarko, tik daznai mamos juos nuvertina ir galvoja, kad jie nesugebes. Palikit ir pamatysit kaip thumbup.gif

Kai pagimdziau antra, iskart po gimdymo grizau i ligonine ir gulejau savaite, tai tetis vienas su penkiameciu ir tik gimusiu 3 dienu kudikiu - ta savaite puikiai pabuvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
cia gal ne i tema, bet keista, kad su 3 dienu kudikiu neleido ligoninej kartu gulet. Aisku nezinau kas ten per problemos buvo. Manajai 3 savaites buvo, kai i ligonine atsigulem del mano bedu, tai net ir teciui leido kartu nakvot thumbup.gif Ir maitinau visa laika MP wub.gif
Atsakyti
kodel gi ne....ne svetimas gi zmogus g.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2009 10 16, 11:01)
cia gal ne i tema, bet keista, kad su 3 dienu kudikiu neleido ligoninej kartu gulet. Aisku nezinau kas ten per problemos buvo. Manajai 3 savaites buvo, kai i ligonine atsigulem del mano bedu, tai net ir teciui leido kartu nakvot thumbup.gif Ir maitinau visa laika MP wub.gif

ne tai, kad neleido, bet nebuvo prasmes, nes kovojau su mirtimi.
Atsakyti
QUOTE(Kava&arbata @ 2009 10 16, 12:01)
ne tai, kad neleido, bet nebuvo prasmes, nes kovojau su mirtimi.

siaubas....o kas nutike buvo??? 4u.gif
Atsakyti
Man tai toks klausimas net nekiltų.Ne reikia,bet būtina.............
Atsakyti
As irgi manau, kad tiesiog butina palikti su teciu, ir ne butinai tik 2val, jeigu maitina mama pati, tai pienuko galima nusitraukti, o jeigu ne, tai misinuka manau ir tetis turi moketi paruosti, tad be jokiu problemu galima palikti ir ilgesniam laikui vaika.
Atsakyti
Normalu, ydomu butu suzinot kodel toks klausimas iskilo? biggrin.gif
Atsakyti
Kvaila tema... g.gif
Atsakyti