Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

as jau kelis kartus buvau palikusi, kai i paskaita viena reikejo butinai nueiti ir kai pas gydytoja ejau, tai 3,5 val buvau palikusi, pieno nutraukiau ir tvarkoj thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as irgi palieku teciui maziuka, nematau cia nk bloga. juk ir ju vaikas cia yra, turi moketi pasirupinti, pavalgidinti, pakeisti pampersa... maniskis galetu buti visa diena su vaikiuku thumbup.gif
Atsakyti
Musu mazyli su teciu pusdieniui buvau palikus, kai jam buvo 2 savaites - gyniaus diplomini darba. susitvarke liuks, tik sake tevystes atostogu eiti nenoretu lotuliukas.gif as manyciau, kad su teciu paliks vaika ne tai kad normalu, bet butina. neduok Dieve kas nutiktu tau, i ligonine paguldytu, ar siaip skubus koks reikalas - va tada butu streso ir tau ir teciui smile.gif
As palieku labai ramiai ax.gif
Atsakyti
Pradžioj,kol buvo mėnesio ir miegodavo kažkiek tai palikdavua trumpam,nulėkdavau iki parduotuvės,o dbr tai nelabai ji miega,supt išvien reikia tai nepalieku,bijau kad nesusitvarkys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnytte @ 2009 10 13, 13:10)
Pradžioj,kol buvo mėnesio ir miegodavo kažkiek tai palikdavua trumpam,nulėkdavau iki parduotuvės,o dbr tai nelabai ji miega,supt išvien reikia tai nepalieku,bijau kad nesusitvarkys blush2.gif

manau paliktum ir susitvarkytu lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kanareleee @ 2009 10 13, 12:53)
neduok Dieve kas nutiktu tau, i ligonine paguldytu, ar siaip skubus koks reikalas - va tada butu streso ir tau ir teciui smile.gif

as ir apie tai esu pagalvojusi, todel ir skatinau mokinti ir dometis kaip ka daryti, kad jeigu kas nutiktu tfu tfu tfu...
Atsakyti
aisku normalu palikti teciui,as ir nuo pat gimimo palikdavau sb mazaja trumpam,kai reikedavo,kad ir iki kokios pardes nulekt...is pradziu bijojo tetukas,bet po poros pabuvimu visos baimes dingo,db jokiu problemu jam buti su mazaja,kai mamyte turi kur nulekt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(indre v. @ 2009 10 14, 00:32)
aisku normalu palikti teciui,as ir nuo pat gimimo palikdavau sb mazaja trumpam,kai reikedavo,kad ir iki kokios pardes nulekt...is pradziu bijojo tetukas,bet po poros pabuvimu visos baimes dingo,db jokiu problemu jam buti su mazaja,kai mamyte turi kur nulekt  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
As antraji suneli vyrui daugiau nei puse dienos buvau palikusi, kai jam buvo 20 dienu. Pati gyniausi magistrini, o vyras vaikus priziurejo..Susitvarke kuo puikiausiai, tik kad po to kai grizau sake man reikia 10 minuciu ramybes ir tylos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Mano nuomone kiekvienas tetis privalo pabut su vaiku, ir mamai duot nors valanda ar dvi pailseti ir isbegti is namu biggrin.gif
Atsakyti
Netgi labai sveika. Atsiras stipresnis tevo ir vaiko rysys, o tevelis geriau jausis ateityje netiketai paliktas su vaikeliu.. kokioj ekstra situacijoj.. smile.gif Ir siaip vyrams reikia jaustis taip pat svarbiems.. ir gebantiems globoti savo vaikuti... butinai nors valandai reikia palikti juos vienu du.. ne kasdien , bet profilaktiskai ..
O jus tuo metu ramiai isgerkit arbatos su drauge (kuriai turbut liko labai mazai demesio, kai jusu namuose atsirado maziukas) ar tiesiog isimaudykite, pasivaiksciokite po parduotuves.. ir pan.. pamatysit kaip gera abiems bus.. thumbup.gif
Atsakyti
na mane toks klausimas nustebino. Nejauciau jokio nerimo palikdama vaika su teciu. Visikai juo pasitikiu. Su mociutem aisku jau kitaip, norejosi kuo greiciau namo begti. Bet kai dukra su teciu, as visiskai ramiai galiu tvarkytis savo reikalus.
Atsakyti
Tokio amziasu vaikiuka palikdavau teciui visa diena. Ir siaip tokio amziaus vaikiukai dar ne tie patys patys maminukai....
Atsakyti
Jei tėvas koks snobas ar maniakas, tai tikrai nenormalu.
Atsakyti