Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Manasis mielai pasilieka su vaikais. Juk tai ir jo vaikai. Ir jis man nepadeda - mes tiesiog auginame vaikus kartu. Kol maitinau pati - palikdavau nutraukto pieno. Ir kuo anksčiau vaikas kartais lieka be mamos - tuo lengviau paskui. Juk kuo jis didesnis, tuo prieraišenis darosi. Paskui nei minutei nepaleis - vaikščios įsikibęs į padalkas... Žinau atvejų, kai mamos net į tuliką ramiai nueit negali sad.gif
O tėčiai.. Gaila, bet manau, kad daugeliu atveju jie tiesiog išsisukinėja, pritingi, kratosi atsakomybės.
Atsakyti
Nuo pat pirmos dienos, kai grįžom į namučius be jokios bėdos palikdavau sūnų su tėtuku. Ir be jokios baimės, kad nesusitvarkys.
O kaip kitaip? Juk atsiranda visokių reikalų - ir pas ginę nueit (negi tempsi vaiką kartu?), ir į Sodrą, nekalbant jau apie pasivaikščiojimą po parduotuves ar pan. Aišku, kol maitinau MP, tai ilgiau kaip porai valandų neišeidavau. Bet tų poros valandų „pravėdinti galvai“ man būdavo per akis. Grįždavau išsiilgusi, laiminga ir dar labiau mylinti wub.gif
Atsakyti
augindama pirmaja mergaite mokiausi ir nenorejau nei dukros palikt nei moksl mest stengiausi viska daryti kartu,tad teko ir teciui palikineti ir auklei...ir ne po pora val.is tikruju dabar matau kad dukra labaiu bendrauja su teciu,kartais skaudu o kartais dziugu, kad yra rysys...dabar su mazaja bunu pati,tetis bendrauja maziau ir paziuresim kaip bus kai paaugs.
Atsakyti
ILGIAUSIAI BUVAU PALIKUS 5 MINUTEM, OJ NERVINCIAUSI JEI PALIKCIAU ILGIAU. NEEE TIKRAI NEPALIKCIAU IR JIS NE PASILIKTU lotuliukas.gif
Atsakyti
o kodel taip nepasikite teveliu,jiems kartais net lengviau buna but vieniems, bent jau su vyresniaja taip budavo, kiek pareinu tiek miega abu, pavalgo ir vel miega...as mielu noru buciau ejus dirbt o tevelis atostogu, bet kadangi paskaiciavus geriau gaunas men bunant namuose ax.gif
Atsakyti
Aš irgi manau, kad tėtis turi dalyvauti auginant vaikus, maniškis supyktų, jei neleisčiau jam su jais pasilikti. Mano jaunėlis panašaus amžiaus, kai jam sueis penki mėn. tėtis vakarais pradės leisti mane į baseiną, o pats bus su vaikais, maitinu MP bet nemanau, kad jie nesusitvarkys be manęs tas pora valandų.
Atsakyti
dar ir kaip normalu palikti vaika su teciu, mama gi rirgi turi reikalu, tai i grozio salona, atsisviezinti reikia nueti, tai dar kur, nematau nieko blogo jei vaika palieki su teciu,nu aisku tetis teciui nelygus.
Atsakyti
Nežinau kaip bus kai jau reikės palikt, bet dabar planuoju beveik kasdien darbo dienomis palikti savo lelytę su tėčiu porai valandų po darbo... Man reikės į paskaitas, o ir manau šiaip prasiblaškyt visoms reikia... ax.gif
Juk vaikas abiejų, kodėl negali tėtis nors kelias val per dieną vienas pasirūpinti? g.gif Bus artimesni... wub.gif
Atsakyti
mamai juk reikia pailset. mums 2 menesiai, o jau kelis kartus tevelis isleido mane i parduotuve thumbup.gif ilgiau valandos neuztrunku, bet labai gerai truputi istrukt. Tevelis tik pyksta kad mamyte sugeba per toki trumpa laika daug pinigeliu isleist blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
butent kad mums taip pat reikia nors keleta minuciu istrukti is tos pacios rutinos, nes po dvieju metu buvimo tarp keturiu sienu ir gyvenant ta pacia rutina, gali tekti isvykti ne i darba o i beprotnami...o tada jau nori nenori teks palikt vaikeli su teveliu ir juo pasitiketi doh.gif reikia kad vyras irodytu, kad jis stiprus ne tik zodziais,bet ir veiksmais...o vaikau auginimas ir rupinimasis jais yra gana sunkus ir atsakingas darbas...negi su manimi nieks nesutiks blink.gif
Atsakyti
mes 2.5 men sunu palikom porai valandu seneliui thumbup.gif
Atsakyti
Žinoma, kad normalu smile.gif
Atsakyti