Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

ne tik normalu, bet privaloma tečiams su savo vaikais pabut biggrin.gif aš duodu ir sausklenes keist ir maitint, ir palieku po kelias valandikes kai reikia išlekt prasiblaškyt, juk ir jie i vaiko auginimo procesa turi isitraukti, o ne tik "utiutiu" vakarais 5 min.
Atsakyti
pritariu daugumai,

ne tik normalu, bet ir butina!!!

jei tetis nebuna su leliuku, ar jis tetis ar tik kaimynas? mano manymu vaiko augime abu teveliai turi dalyvauti, ir pampukus keisti ir subiniuka nuplauti ir t.t.

viena mama parase, kad mes esame ne tik mamos bet ir zmonos, moterys... vyrai juk megsta kai ju zmonos atrodo graziai, tad ir laiko tam groziui (sportui, grozio salonams) turi skirti.

uztenka isivaizduoti tokia situacija (tfu tfu tfu)soske.gif susirgo ir su leliuku jai negalima bendrauti arba ji isviso ligonineje, kaip manote kam kris visa atsakomybe? aisku kad tetukui!!!!! ir jei tarp Jusu mamutes yra tokiu, kurios galvoja, kad vyrai vaiko augime neturi daug dalyvauti -klystate! dar tikrai nevelu ismokyti savo brangiausiaji kaip tvarkytis su vaikuciu jei ne duok Dieve atsitiktu panasi situacija (tektu gultis i ligonine).

Ir be abejo patys vyrai jauciasi labai gerai, patikekit, kai supranta, kad moka tiek pat kiek ir mama. Nuo tada kai moterys pradejo dirbti, o ne tik vaikus auginti, vyru isipareigojimai seimoje taip pat issilygino smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 18:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif

labuka;] mums tik 2 savaites,kartais tenka palikti vakarais su teciu,nes pati dar mokausi.. maitinames mp,pries iseidama nusitraukiu pienuko,uzmigdau ir tetukas puikiai susitvarko;]
Atsakyti
Tai aisku normalu, jei tevelis yra atsakingas smile.gif o jei tevelis yra gerentis ar nesidomintis kudykiu,(buna gi tokiu teveliu verysad.gif ) tai aisku nepalikciau!
Mano vyras musu suneli ir rengia ir sauskelnes keicia ir vienas pasilieka, kai man reikia iseiti trumpam thumbup.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Viskas cia labai normalu, reikia, kad tetukas kuo anksciau pajustu pareiga rupintis vaikeliu ne tik is materialines puses, bet apgaubti ji demesiu, rupesciu ir svelnumu. 4,5men lelius jau pakankamai didelis, reiketu dar mazesnius leliukus palikti nors pusvalandziui su tetukais. Pamatytumet, kad musu vyrai yra thumbup.gif
Atsakyti
Manau, kad tikrai normalu flirt.gif
Atsakyti
O aš po dekreto grįžtu į darbą, o tėvelis eina vaiko priežiūros atostogų. Mažiukui bus tik pusantro mėnesio, bet esu tikra, kad tėvelis susitvarkys (o ir aš per pietus grįžinėsiu pamaitinti, o ir darbo grafikas labai geras). Esu įsitikinus, kad kuo daugiau vaiko auginime turi dalyvauti ir tėtukas.
Atsakyti
As nuo gimimo palieku vyrui ir kelioms valandomskai reikia islekti su reikalais,ar seip iki drauges aplankyti,ir jis isbuti gali ir kelias paras su juo,as nemaitinu..su pirmaja irgi gulejau ligoninej tai savaite buvo vienas su 6 men dukryte.
Atsakyti
Kas cia per klausimas - ar galiam palikti vaika teciui g.gif Man tai atrodo naturalu bigsmile.gif Tetis lygiai tokia pati seima kaip ir mama ax.gif As nuo gimimo palieku kai reikia kur islekt ir tikrai nestresuoju del to juk ne sus svetimu bigsmile.gif
Atsakyti
Nu cia kas per klausimas, ne ik galima , bet ir butina 4u.gif
Atsakyti
O kas cia nenormalaus? smile.gif aisku,kad reikia,as palieku gal nuo 1men,keletui val ir nieko susitvarko thumbup.gif net su 2 lotuliukas.gif
Atsakyti
o kas cia nenormalaus. As tai su mielu noru palikciau, jei tik tas musu tetis pats sutiktu.Kartais pasilieka, bet kartais prisigalvoja visokiu argumentu, matai vaikas daugiau verkia kai mamos nera salia ir pan. O as manau, tiesiog tingi uzsiimti vienas pats ir tiek.
Atsakyti