Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Nu ir klausimas? Tai zinoma, kad galima ir reikia teveliui palikti pasidziaugti savo atzalele 4u.gif
Atsakyti
Sakyčiau normalus klausimas. Jei tėvelis nelabai domisi vaikučiu ir nežino net kaip sauskelnes pakeisti, tai geriau nepalikti. Pirmą kart pusvalandžiui išėjau praėjus 3 sav. po gimdymo. Be to žiemą nelabai ir didelio malonu yra kur išeit.

Jei jau kyla klausimas ar palikt, tai galima ir namuose kelias valandas nekreipti dėmesio į vaiką. O susitarti su vyru, kad jis pasirūpins.

Ilgiausiai mano vyras buvo daugiau nei dvi valandas su dukrele, kol aš važinėjau su dviračiu. Močiutėms nepaliekam. Dukrytė mums visai nemaišo, o apie nusitraukinėjimus net negalvoju. Geriausiai ištraukia pienuką vaikas. Dar nebuvo tokios mirtinos priežasties, kad pientraukį pirkčiau.
Atsakyti
as pati nemaitinu bet tikrai teciui vaikiuka palikciau. isenu as pati pas drauge 1-2h kavos atsigerti ir paplepeti, nes budama vien namie nupusciau visai doh.gif , su vyru del tu problemu neturime, o mazylis ramus ir su teciu thumbup.gif . moka ir pampersa pakeisti ir pasnekinti maziuka (mums trys men), pazaisti su juo. bet kaip sake filomenaS jei vaikiuku nesidomes tetis, tai griau ir nepalikti
temos autorei kaip kazkuri mamyte rase kad net i tualeta veliau negalesi nueiti, bus sunkoka. pagaliau reik ir tau paciai skirti laiko SAU, pailseti, nubegti i kirpykla ir t.t. nes nemanau kad nepavargsti budama su maziuku. tetis irgi turi uzsiimti su savo maziuku, nesvarbu ar jis pavarges ar ne, vaikui laiko skirti neturetu trugdyti nuovargis. galu gale kad ir nedirbi bet vistiek namu ruosa vargina nemaziau nei darbas. darbe nos prasiblaskai, bendrauji su zmonemis, o mamos pastoviai tik su vaikais , puodais, tvarkymais, mamytes ir pavargsta, bet vaikui laiko uztenka... ir vaikui ir namu ruosai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cioliuke: 17 liepos 2009 - 23:53
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif

Aš manau, kad visiškai normalu, tėtis tiek pat atsakingas už jį kaip ir mama, ir taip pat myli ir nori gero savo vaikui, o leliukais, tiesiog labiau prisirišęs prie mamos, nes greičiausiai ją dažniausiai mano, ar aš neteisi?
Atsakyti
o man net keista tokie klausimai. lyg tetis butu ne tetis o koks nepazystamas zmogus, ar nesugebantis pamperso savo vaikui pakeist. zinoma ne galima, o reikia su teciu vaikui but, ir net ne 4 menesiu, o nuo pirmu gyvenimo dienu. buna ir as iseinu viena pasivaiksciot, i parduotuves pravedint galva, tai kadangi pati maitinu, tai palieku porai valandu.
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2009 07 21, 09:02)
o man net keista tokie klausimai. lyg tetis butu ne tetis o koks nepazystamas zmogus, ar nesugebantis pamperso savo vaikui pakeist. zinoma ne galima, o reikia su teciu vaikui but, ir net ne 4 menesiu, o nuo pirmu gyvenimo dienu. buna ir as iseinu viena pasivaiksciot, i parduotuves pravedint galva, tai kadangi pati maitinu, tai palieku porai valandu.


Aš irgi pritariu, turi ir tėvelis mokėt vaiku pasirūpinti. drinks_cheers.gif Galų gale, jeigu susirgtum, tai kas tada vaiku pasirūpins.

Aš pirmą kartą palikau turbūt 3 savaičių kelioms valandoms, nes maitinant MP tai kitaip ir neišeina, ilgiau nei 4 valandoms pradeda krūtis vistiek skaudėt, reikia arba pamaitint arba nusitraukt, o mieste tai kur tu ten nusitraukinėsi.

Papildyta:
QUOTE(Filomena S @ 2009 07 16, 20:56)
Dukrytė mums visai nemaišo, o apie nusitraukinėjimus net negalvoju. Geriausiai ištraukia pienuką vaikas. Dar nebuvo tokios mirtinos priežasties, kad pientraukį pirkčiau.


Pientraukio tai ir nebūtina pirkti, galima labai puikiai rankom nusitraukti. Plius jei jau bus mirtina priežastis, apie pientraukio pirkimą jau bus vėlu galvoti, ar taip ar taip teks rankytėmis. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2009 07 21, 10:02)
o man net keista tokie klausimai. lyg tetis butu ne tetis o koks nepazystamas zmogus, ar nesugebantis pamperso savo vaikui pakeist. zinoma ne galima, o reikia su teciu vaikui but, ir net ne 4 menesiu, o nuo pirmu gyvenimo dienu. buna ir as iseinu viena pasivaiksciot, i parduotuves pravedint galva, tai kadangi pati maitinu, tai palieku porai valandu.

drinks_cheers.gif man irgi keistai,nuskambejo klausimas unsure.gif
Atsakyti
Mano abu vaikai su teciu buvo ir buna ne tik 2h bet ir po puse dienos, jei tiek pieno nusitraukdavau
Atsakyti
QUOTE(Vuke @ 2009 07 26, 21:04)
Mano abu vaikai su teciu buvo ir buna ne tik 2h bet ir po puse dienos, jei tiek pieno nusitraukdavau

As nuo pat pirmu dienu palikdavau vaikiuka teciui.Manau kad taip ir turi but.Niekada neatejo i galva tokia mintis,kad butu negalima g.gif
Atsakyti
As jau 2 sav,savo dukryte palikau teciui 2 val.,juk as ne tik mama,bet ir moteris,man ir i kirpykla reikia ir manikiura pasidaryti. Tetis uz vaikeli taip pat atsakingas,kaip ir mama,jis privalo moketi pasirupinti savo vaikeliu.
Atsakyti
ir teciui,ir vyresniems broliukams ar sesutems palieku vaikuti nuo pat pirmu dienu.juk visi esam viena seima ,ne tik mama viena vaikuciu turi rupintis.o tetis vaikuciu rupinasi dar geriau-nes jam namu ruosos darbai nesuka galvos ir jis visa demesi skiria mazyliui 4u.gif
Atsakyti
Nuo pirmuju dienu tetis pabuna su dukryte. Cia visiskai normalu.
Atsakyti