Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Lialiukui dar nera ne poros sav., bet tikrai nebijociau alikti vieno teciui. Aisku, ilgam neiseitu, nes diena vaikutis nori valgyti kartias kas 1,5 val.
Vakar, pvz., kol as buvau luzusi, vyrai, pasirodo valanda vaikstinejo lauke. Net nebuciau itarusi biggrin.gif
Abu tevai vienodai turi moketi priziureti vaikuti. Tetis tik vieno dalyko daryti negali - maitinti naturaliai smile.gif
Atsakyti
o mes savo lelyte palikom mociutei 6h, kai jai buvo 1men ax.gif o teciui daznai palieku ir ne 3h o dar ir daugiau kartais, tiesiog nusitraukiu pienuko ir palieku 4u.gif savaitgaly buvom vestuvese tai visai dienai palikom mociutei, tiesa musu pupai jau 3 men 4u.gif
Atsakyti
jatau mano mazajai buvo 1 sav ir jau buvo palikta teveliu
Atsakyti
Tikrai nenormalu,jei tetis-ne jo lotuliukas.gif
Atsakyti

PENKTADIENI, 10.00 VAL MAMOS SU VAIKAIS PRIE SEIMO !!!!!!!!! PRANESKITE VISIEMS. GALI JUNGTIS IR PENSININKAI DEL METU ILGINIMO !!!!!!!!!!!
Kas is kitu miestu- prie savo miestu savivaldybiu. Blokuoti vezimeliais isejimus, skanduoti ir metyti panaudotas sauskelnes.

Bandykime isplatinti toliau si pranesima
Atsakyti
manau kad teciui palikinet vaika tiesiog butina. zinoma, kaip pries tai buvo rasyta- labai sunku jei vaikutis verkia, bet... negali jis gi amzinai be perstojo buti su mama? su teciu pasilikes greiciau prie jo pripras ir susidraugaus. musu maziui as net atsibostu. pvz, budamas su manimi pora valandu darosi irzlokas, na tiesiog maziau kreipia i mane demesio schmoll.gif , o atejus teciui pradeda mosikuot rankytem- kojytem , kryksti, sypsotis... thumbup.gif bet pabuvus su juo po keliu valandu analogiska situacija. taip ir keiciames su vyru:as-jis, as-jis mirksiukas.gif dar jam labai patinka nauji zmones - jis su mielu noru lieka su mociutem, seneliu ir kitais giminaiciais
Atsakyti
atsakant tiesiai i tema, tai labai idomus klausimas ir keistas - ne tai kad normalu, o butina palikti kudiki smile.gif
Atsakyti
Abu tevai dalyvavo procese blush2.gif abu ir auginti turetu, ale ne visada taip.
As tai ir dvynius ir dar mazesnius paligdavau 2h. Tiesiog pasitikekite labiau tais teciais mirksiukas.gif
Atsakyti
O kodel gi ne smile.gif As daznai palieku ir nieko, vyras susitvarko smile.gif
Atsakyti
Ištikrųjų įdomus ir keistokas klausimas... g.gif
vaikutis yra abiejų tėvelių, tad, mano nuomone, jį abu ir turėtų prižiūrėti bei auginti.. 4u.gif
mano atveju, situacija visiškai prieštarauja nusistovėjusiai tvarkai blush2.gif .
Aš po mėnesio grįžau į darbą, o mano brangusis prižiūri klecką - ir labai gerai susitvarko wub.gif . be to, pati dar maitinu (mums jau 6 mėn.) - du kartus dienoj iš darbo paleidžia pamaitint.. rolleyes.gif
taigi, tečiai tikrai sugeba susitvarkyti su mažosiomis atžalomis, tik reikia jiems suteikti progą bei jais pasikliauti.. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktepikte @ 2009 07 15, 14:52)
Ištikrųjų įdomus ir keistokas klausimas...  g.gif
vaikutis yra abiejų tėvelių, tad, mano nuomone, jį abu ir turėtų prižiūrėti bei auginti..  4u.gif
mano atveju, situacija visiškai prieštarauja nusistovėjusiai tvarkai  blush2.gif .
Aš po mėnesio grįžau į darbą, o mano brangusis prižiūri klecką - ir labai gerai susitvarko  wub.gif . be to, pati dar maitinu (mums jau 6 mėn.) - du kartus dienoj iš darbo paleidžia pamaitint.. rolleyes.gif
taigi, tečiai tikrai sugeba susitvarkyti su mažosiomis atžalomis, tik reikia jiems suteikti progą bei jais pasikliauti..  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Tu puikiai tvarkaisi 4u.gif
Atsakyti
[quote=viktepikte,2009 07 15, 15:52]
Ištikrųjų įdomus ir keistokas klausimas... g.gif
vaikutis yra abiejų tėvelių, tad, mano nuomone, jį abu ir turėtų prižiūrėti bei auginti.. 4u.gif
mano atveju, situacija visiškai prieštarauja nusistovėjusiai tvarkai blush2.gif .
Aš po mėnesio grįžau į darbą, o mano brangusis prižiūri klecką - ir labai gerai susitvarko wub.gif . be to, pati dar maitinu (mums jau 6 mėn.) - du kartus dienoj iš darbo paleidžia pamaitint.. rolleyes.gif
taigi, tečiai tikrai sugeba susitvarkyti su mažosiomis atžalomis, tik reikia jiems suteikti progą bei jais pasikliauti.. bigsmile.gif
[/qu

Šaunuolė šeimynėlė thumbup.gif aišku, reikia palikti, juk ir tėčiai nori mažiukais pasirūpinti be mamų priežiūros blush2.gif aš palikau, kai buvo 12d, pati 10d su mažiuku prabuvau ligoninėj, ta labai norėjosi kur išlėkti smile.gif tai pamaitinau ir palikau tėveliui, gryžtu, jie sau laimingi pramiegojo biggrin.gif kai dar tėtis buvo tėvystės atostogose mažulį rytais pasiimdavo į kitą kambarį, leisdavo man ramaii pamiegoti, o aš tada taip keitai ramiai įmigdavau blush2.gif
Atsakyti