Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

mano nuomone vaika reikia pratinti prie tecio mociutes ar kitu artimu zmoniu nuo pat mazens nes paskui ilgiausiai reiks vaikui is paskos sekiot nes bus labai prisirises.. ir vaikui bus sunku su kitais zmonemis bendraut ir paciai mamai sunku kai negali pasitraukti ne per zingsni. juk mamos turi reikalu ne tik su vaikuciais. maniske puikiausiai prabuna su teciu po 3 valandas ir uzmigdo ja o kartajs man net atrodo kad jiegeriau sutaria nej as su mazyle g.gif biggrin.gif
Atsakyti
as pirma karta savo leliu palikau kai jam buvo pusantro men. tai ne tiek turbut tetis nerimavo,kaip pasiliks vienas su mazu vaiku,o kiek as. bet viskas nrml buvo,nei verke nei ka,o dabar kai palieku,tai grizus randu mieganti. sake buna ramesnis kai manes nera,o kai griztu ir pamatau mieganti,tai nepraeina ne 5 min ir jau buna pabudes,matyt, jaucia,kad mama grizo g.gif thumbup.gif

Ir tikrai nieko cia blogo palikti vaika teciui,tai turetu buti privaloma,nes vaikas tai jusu abieju yra. Zinau ta dalyka,kad kai palikdavau vaikeli,tai jausdavau toki kaltes jausma,taip sazine mane grauzdavo,kad palikdavau as ji,bet vis kartodavau sau,kad ir man reik pailseti,pasigrazinti,pabut su draugem,pabendrauti. O jei ir verkia vaikas,tai vyras turi ismokti nuraminti vaika ir nieko cia blogo! Ir ne mama kalta,kad nebuna tuo metu salia savo mazylio ir negali jo nuraminti,o tevas kaltas,kad negali nuraminti savo vaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo majux: 09 vasario 2009 - 21:08
QUOTE(majux @ 2009 02 09, 22:03)
as pirma karta savo leliu palikau kai jam buvo pusantro men. tai ne tiek turbut tetis nerimavo,kaip pasiliks vienas su mazu vaiku,o kiek as. bet viskas nrml buvo,nei verke nei ka,o dabar kai palieku,tai grizus randu mieganti. sake buna ramesnis kai manes nera,o kai griztu ir pamatau mieganti,tai nepraeina ne 5 min ir jau buna pabudes,matyt, jaucia,kad mama grizo g.gif  thumbup.gif

Ir tikrai nieko cia blogo palikti vaika teciui,tai turetu buti privaloma,nes vaikas tai jusu abieju yra. Zinau ta dalyka,kad kai palikdavau vaikeli,tai jausdavau toki kaltes jausma,taip sazine mane grauzdavo,kad palikdavau as ji,bet vis kartodavau sau,kad ir man reik pailseti,pasigrazinti,pabut su draugem,pabendrauti. O jei ir verkia vaikas,tai vyras turi ismokti nuraminti vaika ir nieko cia blogo! Ir ne mama kalta,kad nebuna tuo metu salia savo mazylio ir negali jo nuraminti,o tevas kaltas,kad negali nuraminti savo vaiko.

sveikos mamyts, as auginu dvi dukrytes vienai 4 metai, o kitai bus puse metuku, kadangi tevelis labai daug dirba ir tik grizuz is ligonines mus palikdavo vienas, nes kazkam opinigus uzdirbti juk reikiaa biggrin.gif tad isigijom aukle smile.gif pirma karta palikau turbut 1,5 men, kai teko vykti drabuzeliu pirkti, o nuo to laiko priprato mergyte ir dabar labai maloniai pasitinkam aukle, nes mamyte nori ir i kirpykla nulekt ir nagucius pasitvarkyt, o kiekviena diena lekiu i parduotuve, tad min val mergytes buna su aukle, nors pati maitinu, taciau suplanuoju taip laika, kad speciau grizti, o jei ir paverkia, tai nieko tokio, juk vaikutis ne siltmanio salygom auginamas,m reikia ir paverkti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:35)
o tu maitinai pati?
pritariu, bet reikia palikti MIEGANTI, o as 2 paskutinius kartus palikau nemieganti, maniau, kad lauke uzmigdys vyras. Taciau jam nepavyko. Sitaip tikrai nera gerai kudikiui taip smarkiai klykti, cia nera pratinimas. DAUGIAU NEBELEISIU JAM TAIP VERKTI, NES TAI YRA NENORMALU, PER DAUG ZIAURU TAIP LEISti verkti smarkiai.. cia jis taip verke, kaip tu uosvenei palikai, jauciu. Tik kad manasis po 1 h be manes isbuves pradeda.
Tai dabar taip blogai jauciuosi, kad taip teko klykti, kratytis leliukui, kad nusprendziau palikti
1. tik mieganti (jei neuzmigdysiu, neisiu vairuoti ta diena),
2. o is tos baimes, kad nepasikartotu toks baisus verkimas - palikti tik po 45 min. (nors vaikutis pradedavo taip klykti tik po kokios valandos be manes su teciu pabuves), bet man jau geriau apsidrausti. O be to gal ismoksiu vairuoti ir po 45 min. mokindamasi, per 1,5h net pavargstu tiesa sakant. verysad.gif o juk svarbiausia - gera nuotaika ir buti pailsejusiai.


As manau kad tavo labai teisingas sprendimas. Ir sutinku kad negalima palikti kudiki klykti iki traukuliu - tai nera pratinimas. Nesvarbu kam tas kudikis paliktas - teciui mociutei, kaimynei..... Ir isvis man tie visi nenesiok, nesupk, pratink prie svetimu "kad nebutu mamyciukas" ir pan. tai kazkokia chaltura. Taip jau gamtos suredyta, kad vaikelis 9men gyvena ne tecio, ne mociutes, o mamos pivelyje, tad normalu kad niekas jo geriau nenuramins uz mamos sirdies plakima, mamos balsa, mamos rankas. Juk jis gimsta nieko nenutuokdamas apie emancipacija, diskriminacija, lygias teises ir feminizma. biggrin.gif
O po paskutinio apsilankymo pas savo mama, tai tureciau patikslinti, kad teisingiau butu ne vaika pratinti prie kitu zmoniu, o suaugusiuosius prie vaiko. O buna mazdaug taip: jeigu vaikui reikia valandeles apsiprasti su nauja aplinka, tai ir leisk apsiprasti..... ne! mociute turi islupti anukele man is ranku ir dar to maza - issinesti i kita kambari..... jeigu vaikui pazindyti reikalinga tyla ir ramybe, tai iseik is kambario ir leisk pamaitinti...... ne! butinai tuo metu reikia ko nors listi i spinta, brazdinti zaislais ir snarinti maiseliais.... jeigu vaikas nori miego, tai uzdaryk srebtuve ir leisk ramiai uzmigti...... ne! reikia su savo "pudzi pudzi" "dzigi dzigi" davaryt vaika iki isterijos....... O isvaziuojant su klykianciu vaiku dar pareiskia "jums reikia dazniau cia atvaziuot kad PRATINTI PABUT BE MAMOS....." gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif Slepkis tu po lapais uzpernyksciais su tokiais savo "pratinimais". Gal pirma issiaiskink kas tam vaikui patinka, kas ne, o ne daryk beleka ir po to dejuok kad Aiste mamyciuke gun_smilie.gif
Su kitais zmonemis del emimo ant ranku problemu nekyla ir netgi daug kas stebisi, kokia mano mergina bendraujanti, nors niekad neuzsiemiau jokiais pratinimais ir iki 5.5men beveik niekas is svetimu nebuvo jos laikes tongue.gif
Atsakyti
Aš savo 4 mėn dukrelę galiu palikti tėčiui bet kada , nors pati maitinu krūtimi. Pripratinom pienuką gerti ir iš buteliuko todėl galiu laisvai išeiti 3 h su savo reikaliukais.Buvom palikę ir vienai nakčiai pusseserei-buvom išvažiavę į jubiliejų ir nieko-sakė iš pradžių buvo sunerimusi , o paskui jautėsi visai neblogai.Tik kai grįžom tai pasitiko juokdamasi balsu -net apsiverkiau.
Atsakyti
sveikos.
mano dukriukui tuoj sueis menesiukas wub.gif jau keleta kartu palikau ja su teciu max 3valandoms, nes reikia i paskaitas.. kadangi pas mus yra sioks toks grafikelis(valgom kas 3val.) tai grizau pavalge ir viskas ok thumbup.gif kazkaip pastebejusi esu kad su teciu jie neblogai sutaria mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mano mazoji tai kai mama salia, tai nelabai nori su teciu buti, bet kai lieka dviese tai labai graziai draugauja. O palikti tai manau butinai reikia, kad pratintusi prie kitu zmoniu ir netaptu mamyciukas biggrin.gif
Atsakyti
aš savo dukrytę tėčiui palikau jau pirmą savaitę kai reikėjo tvarkytis dokumentus dėl gimimo liudijimo ir dabar palieku. tikrai nejaučiau jokio sąžinės graužimo, nes žinau,kad su tėčiu dukrytė jaučiasi puikiai, nes nuo pat pirmųjų dienų tėtis labai daug dėmesio jai skyrė... ir bambytę valė ir užpakaliuką plovė ir pan... dabar kai maitinu pienu kas antrą kartą tai galiu ir dar ilgiau išeiti...
uošvienei taip pat teko palikti ir ji pati mums vis siūlo pabūti su vaiku, kad galėtume kur dviese išeiti prasiblaškyti...
nėra dėl palikimo problemos, gal dėl to, kad mažytė yra labai rami... o gal dėl to kad žmonės kuriems palieku ją be galo myli ir nesijaudina pasilikę dviese ir ji tą meilę ir ramybę jaučia...
Atsakyti
As palieku teciui kai i parduotuve reik islekt. Valgo MP kas 1.5-2 valandas, tai stengiuos tiplt i ta laika, o jei uzsilaikau pusvalanduka, tai tetis mazytei duoda vandenuko silto truputuka ir sulaukia mamytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


Manau, tikrai galit palikti, pripras kudikis prie tecio labiau, tetis - prie kudikio, sugalvos, kaip jam migdyti geriausiai gaunasi ir viskas bus gerai. As saviski buvau palikus gal kokius 3 kartus tarp maitinimu su teciu nuo kokiu 2.5men , viskas buvo gerai. Visada dar palieku ir buteliuka su nutrauktu MP, jei ka, gali primaitinti.
Atsakyti
Apskritai kazkaip niekad nesusimasciau, kad kudiki kazkaip planingai reikia pratinti prie kitu zmoniu g.gif Mums kaip naturaliai gaunasi, taip ir yra. Gal kad siuo klausymu dar neturejom jokiu problemu nei su pirmuoju, nei su antruoju. Abu myli teti iki begalybes, mazasis tecio kalbinamas sypsosi, guguoja, juokiasi, kaip ir su manim, ant tecio peties graziai uzmiega. Su mociute neverkia, kaip ir su keliais kitais mus jau aplankiusiais zmonemis. Maitinti visiskoje tyloje irgi nereikia, valgo/uzmiega net jei ir pvz brolis aplinkui zuja.

Manau, kad kaip yra visokiu vaikuciu ir teveliu, taip elgesys siuo atveju turetu buti visoks, koks konkreciu atveju geriau, kad visiems butu maziau streso.
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif


Na, jeigu vaikutis prates tik su mama but, tai gal jam ir sunku paskui atsiskirt net trumpam.. bet todel, manau ,reikia kaip tik ji pratinti po truputi but ir su kitais zmonemis (na, teciu, mociute). Paciai sunku juk nuolat su vaikuciu, kad ir be proto mylimu, buti.
Nes mums tai net klausimas toks nekyla. Vyras kaip tik, pvz, sestadieni, isvaziuoja su vaikuciu (3 men) kokioms 4-6 val is namu (arba as kur iseinu, jeigu turiu reikalu), kad pailseciau. Maitinu MP, vaikas valgo, kai nemiega kas valanda, tad idedu buteliukus su pienuku ir vyrukai sau sauniai leidzia laika smile.gif
Atsakyti