Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

Na bet ir klausimas! Taigi nei labai mažas, nei išalks per tiek laiko. Aš trim palieku be pertraukos drąsiai, nors mums dar toli iki 4,5 mėn. O jei tėtis su vaiku į lauką eina, tai ir ilgiau negrįžtu, nes lauke mažiukas ilgai miega.
Atsakyti
As nuo triju men palieku su teciu valandai - dviem, maitinu pati vienti mp. Ir iseinu tik pamaitinus, nesvarbu, ar miega, ar ne. Mazas yra prisirises prie tecio, jau pries tai jie daug laiko praleisdavo kartu, tai neverkia, jei nealkanas. Retkarciais verkia, kai pavargsta ir nori mamos. MB man paskambina, griztu anksciau, bet nedaznai taip buna, kad verkia. Man atrodo, reik teciui daugiau ji prisipratinti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tytuka @ 2009 06 09, 19:47)
As nuo triju men palieku su teciu valandai - dviem, maitinu pati vienti mp. Ir iseinu tik pamaitinus, nesvarbu, ar miega, ar ne. Mazas yra prisirises prie tecio, jau pries tai jie daug laiko praleisdavo kartu, tai neverkia, jei nealkanas. Retkarciais verkia, kai pavargsta ir nori mamos. MB man paskambina, griztu anksciau, bet nedaznai taip buna, kad verkia. Man atrodo, reik teciui daugiau ji prisipratinti. 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
ne tai, kad normalu tai tiesiog butina mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinoma, palikdavau su vyru mūsų vaikutį ir porai valandų. Vaikiukas juk abiejų mirksiukas.gif Išleisdavau vienus ir į parduotuvę, ir į parką. Manau, taip ir turi būti
Atsakyti
Manau tikrai galima palikti vaika teciui. mano vaikeliui dar tik trys savaites bet drasiai palieku vienai ar dviem valandom ir iseinu i parduotuve ar siaip savo reikalais, juk reikia ir mamai pailseti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuksss: 10 birželio 2009 - 13:50
Jei nereiktų savo MP maitinti kad 2 val., tai nors ir visai dienai palikčiau biggrin.gif
Atsakyti
ne tik 2 h, bet daug daugiau
Atsakyti
na ir klausimas smile.gif zinoma normalu,o istikro ir butina, nes paskui net i wc nueiti negalesi - vaikas mamos reikalaus...
Atsakyti
Bet visgi as pasikaitau ir negaliu patiket kokios mamos buna egoistes (atsiprasau uz tokius zodzius). Manau pagrindine beda, isivaizdavimas, kad jau niekas geraiu nepriziures leliuko kaip mama?

Niu musu tetis tai nesuprastu tokio klausimo ir dar kaip supyktu...

Ir isvis leliukas vien tik mamos ar jusu abieju? Kai pati taip galvoji tai ir tetis itiki tuo kad jis negali priziuret vaiku ir paskui net ir nesistengai.

Musu mazikas su teciu buna taip pat kaip ir su manim, aisku gal ji ir verkai dazniau ir paimaitinta buna ne taip gerai ar papmersia bliogai apauti, bet tai ju bendravimas ir ju paciu klaidos... Bet svarbiausi rysys kuris tarp ju yra:))

Svarbaiusia nebuti aiskintuvem ir leist teciams patiems mokytis priziureti vaikus (man sunkiausia neaiskint kaip viska daryt reikia) ir apsimest kad kelnes apautos priekiu uzpakaliu yra labai gerai ir dar pasakyt koki saunuoli teti turim smile.gif
Atsakyti
Na jo, keista, kad tokie klausimai kyla biggrin.gif
Maniskis mane tokio amziaus trim dienom i sanatorija isleido ir nieko smile.gif Visi gyvi sveiki ir laimingi biggrin.gif
Atsakyti
Teciu pasitikiu nuo pat pirmos vaikucio gyvenimo dienos, galiu be problemu palikti kada noriu, ir zinau, kd jis ne blogiau uz mane juo pasirupins ir taip nuo pirmuju dieneliu. Pamitint tetis taip pat gali is buteliuko, jeiu mamai reik ilgiau iseiti...
Atsakyti