Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

palieku ir vyrui ir anytai nuo pirmu dienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 05 13, 18:22)
palieku ir vyrui ir anytai nuo pirmu dienu 4u.gif

Tikrai, kad normalu..
Normalu ir tevam palikus su tetuku kur nueiti prasiblaskyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pomada @ 2009 05 08, 08:24)
kazkokia keista tema mano nuomone doh.gif ,kas cia turetu but nenormalaus? biggrin.gif


drinks_cheers.gif
net nezinau ka parasyti, aisku normalu. as palieku su tete, mociute, teta savo nuo pirmuju dienu ir kai maitindavau i paskaitas vazinedavau i kita miesta. nors nezinau mano tai neklykia taip, kaip temos autores vaikelis. kai pagalvoji, o kokia gali buti kitokia jo reakcija g.gif , jai jis iki 5 men visa laika su mama tik budavo.
Atsakyti
QUOTE
Tikrai, kad normalu.. Normalu ir tevam palikus su tetuku kur nueiti prasiblaskyti wink.gif

Aisku pirmas menuo sunkiausias, jei palikdavau tai skambteldavau kelis kartus, paklaust, ar viskas gerai, nes viskokios baimes del neuzgijusios bambytes, jei daug verkia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 08, 15:04)
tai aisku kad galima...... ax.gif  4u.gif

Man tai irgi neaisku kodel negalima butu?
kas cia nenormalaus.
Buna atvejai kad vyrai net geriau susitvarko su vaikuciu, na randa jie kazkaip bendra "kalba" tongue.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif net klausymu nekyla........tai naturalu ax.gif
Atsakyti
visai normalu cool.gif mūsų tėvelis būna kartu ir šnekučiuojasi ir t.t. kažkaip ji net dažniau tetukui pasišypso blush2.gif maitinu pati jei reikia ilgesniam laikui palikt tai visuomet yra pienuko palikto ir nekyla jokių bėdų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaiva.S: 16 gegužės 2009 - 11:16
Palikinejau ir ilgesniam laikui.Svarbaiusiai,kad pienelio butu biggrin.gif
Atsakyti
kyla itarimas, kad kazkas su tuo tetuku negerai, kad vaikas nenori su juo pasilikti g.gif TETUKAI, reikia dazniau buti su savo vaikeliu vakarais ir visu kitu nuo darbo laisvu metu blush2.gif
Musu tetukas dar geriau galedavo nuraminti isirekusi mazyli, nes kai man jau kantrybes nebelikdavo, vaikas jausdavo tai, o paimtas nesudirgusio tetuko ir pats greitai aprimdavo thumbup.gif
As saviski palikdavau jau pati pirma men, nes laikiau sesija, dalyvavau keliuose svarbiuose man vakareliuose, palikdavau ir 6 valandoms, kol mano papuliai laikydavo pieneli lotuliukas.gif

Kai kuriems tetukams labai paranku pasakyti, kad as pavarges, bijau pamperso pakeisti, bijau paimti, perrengti, maudyti ir t.t.... Bet cia tik noro reikia. Dziaugiuosi, kad turiu toki superini vyra wub.gif wub.gif wub.gif kuris sugeba keliu menesiu vaika pasilikes ir pietus pagaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BoruzheMamuzhe @ 2009 05 16, 19:35)
kyla itarimas, kad kazkas su tuo tetuku negerai, kad vaikas nenori su juo pasilikti  g.gif TETUKAI, reikia dazniau buti su savo vaikeliu vakarais ir visu kitu nuo darbo laisvu metu  blush2.gif
Musu tetukas dar geriau galedavo nuraminti isirekusi mazyli, nes kai man jau kantrybes nebelikdavo, vaikas jausdavo tai, o paimtas nesudirgusio tetuko ir pats greitai aprimdavo  thumbup.gif 
As saviski palikdavau jau pati pirma men, nes laikiau sesija, dalyvavau keliuose svarbiuose man vakareliuose, palikdavau ir 6 valandoms, kol mano papuliai laikydavo pieneli  lotuliukas.gif

Kai kuriems tetukams labai paranku pasakyti, kad as pavarges, bijau pamperso pakeisti, bijau paimti, perrengti, maudyti ir t.t.... Bet cia tik noro reikia. Dziaugiuosi, kad turiu toki superini vyra  wub.gif  wub.gif  wub.gif  kuris sugeba keliu menesiu vaika pasilikes ir pietus pagaminti  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki. Mano mazhylis nuo 4 men. su tevuku budavo, o nuo 5 men., kai ishejau i darba, tai i savaite 2 dienas ilgiausiai bendraudavo...ir labai tuom dzhiaugiuosi ir vaikelis su teveliu nuostabiai jauchiasi kartu! thumbup.gif Manau BUTINA teva prijungti prie vaikelio auginimo nuo pat pradzhios! smile.gif
Atsakyti
Ne tik,kad galima,bet ir būtina smile.gif Taip mažylio ir tėčio ryšys taps stipresnis. Kiekvienam tėčiui yra svarbu praleisti laiką su kiekvienu vaikučiu būnant tik dviese. ir tam amžiaus ribų nėra.
Atsakyti