Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

as tai pat nematau cia nieko blogo,o turi kaip tik pratinti,kad galetu but ir be taves,nes kaip paauks,tai bus jam dar sunkiau
as palikineju ir tecui,o dazniau tetai nuo savaites laiko,kaip norim kurs nors isvaziuot,ir jokiu problemu nera
Atsakyti
As savo lialiake nuo 2 sav. palieku tarp maitinimu su vyru arba savo mama. Tiesiog reikia mums mamoms nesusireksminti, nes kaip deja rodo raidos psichologu tyrimai, kudikui nera svarbu kad su juo butu mama, o svarbu kad tai butu asmuo, kuris patenkina jo pirminius maisto, saugumo, silumos ir kt. poreikius. Vaikai isaugs ir iseis o mamu gyvenimai tures testis. Taigi mano manymu jeigu vyras arba kitas zmogus gali pasirupinti vaiku (maniskis kartais net geriaus supranta ko lialkai reikia nei as sad.gif ) ir suteikti jam konforta, kudikiui is esmes nera skirtumo ar mama salia, svarbu kad maistas griztu namo laiku iki sekancio maitinimo:)). Manau kad kuo daugiau zmoniu nuo pirmu dienu kels kudikiui saugumo jausma, tuo lengviau bus ji palikti su siais zmonemis veliau ilgesniam laikui. Na maniskei kol kas tik ketvirta savaite, laisvai pabuna ir su teciu ir su senele, o ateityje bus matyti:)
Atsakyti
As palikau vyrui pirma karta kai sunui buvo menuo, visai dienai, nes turejau vaziuoti i paskaitas. Nieko blogo nematau ax.gif
Atsakyti
Po gimdymo turejau problemu su nemiga, teko gert migdomuosius, kad nors truputi pailseciau, tai vyras vienas pats kitam kambary su 5 paru kudikiu miegojo ir puikiausiai juo pasirupino thumbup.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo jei vaikutis pabuna su teciu thumbup.gif As dazniausia pamaitinu( o 4.5 me pamaitindavau) ir ryte iki pietu iseinu savo reikalu tvarkyti, ar apsipirkti thumbup.gif Gi mamos irgi reikia poilsio nors pora valandu thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif
Ir dar kaip normalu smile.gif Juk mums mamoms irgi reikia pailsėti arba reikaliukus susitvarkyti biggrin.gif
Atsakyti
as palieku thumbup.gif
Atsakyti
zinoma kad normalu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(InetaII @ 2009 04 28, 12:36)
zinoma kad normalu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pritariu tau.as buvau valandai palikus ir 2 savaiciu,nes nebuvo kito kelio
Atsakyti
QUOTE(Bruno_girl @ 2009 02 07, 17:09)
Labukas. Pries nestuma mokiausi vairuoti, bet egzamino neislaikiau. Tai kai gime kudikelis viskas sustojo. Kai jam suejo 4,5 menesio, nusprendziau kas savaite po 1,5 h mokytis vairuoti ir kudikeli palikti teciui. Kudiki maitinu pati. Taciau kudikis po kokios 1 valandos labai verkti, klykti pradejo du kartus (nes palikau nemieganti), o viena karta miegojo beveik visa laika paliktas teciui, tai tada neverke. Dabar labai grauziuosi, kad kankinu vaika.  doh.gif Ar normalu toki maziuka palikti, ypac nemieganti, ir pripratusi tik prie mamos?
Kazkaip nepavyko uzmigdyti teciui net lauke, tai sakiau, jei neuzmigdysiu pati jo, neisiu ta diena vairuoti.
Norejau paklausti, nuo kada mamytes, maitinancios tik savo pienu, palikote vaikucius, kuriam laikui, kas kiek laiko, ar miegancius palikote, kaip isbuvo be jusu leliukai? unsure.gif

na toks jausmas kad jusu kudikis neturi tecio,kaip cia taip nepalikt kudikio 2h?taigi cia tevas,o ne kaimynas,na seip geras teva turi daug laiko skirt sawo vaikui,o ne taip kad vaikas jo bijotu.
mano vyras vaikui antra mano ranka,palieku ir pusdieniui ir dienai jei reikia,sesija laikiau,tai visa menesi buvo su ja po puse dienos,ir maitinau pati,palikdavau nutraukto pieno,ar duodawo misinuko,gerai tas kad ji priima ir kruti ir buteliuka smile.gif
Atsakyti
Man tai labai keistai skamba "ar čia nieko blogo"...

Manau, kad kaip tik reikia leisti vaikui su tėčiu vienu du pabūti, ir gydytojai taip pataria visokiose vaikiškose knygelėse 4u.gif Mano vyras mūsų mažylę jau gal antrą savaitę apie pusvalandį kelis kartus per savaitę pažiūrėdavo, kad aš galėčiau trumpam grynu oru pakvėpuoti, o jis geriau su mergyte susibičiuliautų... Ir dabar draugai didžiausi... biggrin.gif

O kaip tu išsimiegodavai? Nes aš, kai man miego trūko, vakarais miegoti eidavau kokią šeštą ir miegodavau iki tol, kol vyras eidavo miegot (maniškė gana ilgai kas dvi valandas valgė, tai visą naktį ir visą dieną arti - ne pats geriausias laikas) - tai visokių dainų mergaitei pridainuodavo, pasupdavo, panešiodavo... thumbup.gif

Manau, kad tėtis privalo bendrauti su mažium nuo pat gimimo, jis labai svarbus žmogus vaikučio gyvenime (antras pagal svarbumą tongue.gif )
Atsakyti
tai yra daugiau nei normalu. tetukai siais laikais viska moka smile.gif
Atsakyti