Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

4.5 mėn. vaikas net ir maitinamas tik MP gali be mamos pabūti 2 val.
Atsakyti
as savaji pirma karta 10dienu teciui palikau 2.5val.
manau nieko baisaus nes vaikas turi priprasti prie teciu.
Atsakyti
kas cia tokio teveliui palikt??? Maniskis tevystes atostogose, as jau dirbu, kai dukrytei buvo vos 2 men - taigi vos ne po puse dienos kartais isbuna - ir pazaidzia, ir i lauka ar balkona isveza, ir pamaitina, net obuoliuka sutarkuota duoda smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsiukee: 17 balandžio 2009 - 21:36
Tai žinoma, kad normalu. Juk jis vaiko tėtis. Tai kas čia gali būti nenormalaus? Kol visai mažutis buvo, ilgam nepalikdavau, apsiskačiuodavau, kad iki maitinimo spėčiau grįžti. Buvom apie vieno mėnesio mažiuką porai valandų ir mano mamai palikę.
Tiesiog pati viena, jei kur išeinu, vis paskambinu, paklausiu, kaip sekas. Viskas būna gerai ir nesijaudinu wub.gif
Atsakyti
įdomus klausimas g.gif Arba ne, čia motera įdomi...
Atsakyti
o klausimo isvis nesupratau blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
taigi tetis,o ne anyta lotuliukas.gif ar visiskai svetimas jai moka jis pamaitint tai beabejo taip,o jai krutimi tai pati zinai kiek laiko nevalges isbuna maziukas g.gif
Atsakyti
Sitas klausimas man pasirode labai netgi juokingas. Taigi vaikas yra ir mamos ir tecio. Ir visai nesvarbu ar pati maitini ar ne. As savo mazyte palikinejau ir nesukau galvos. Na tik kartais paskambindavau paklausti kaip sekasi biggrin.gif
Atsakyti
Laisvai gali palikt. per 2 val dar tikrai mirtinai neisalks. Blogiausiu atveju gali nusitraukt pienelio. Esu ir ilgesniam laikui (4-5val) isleidus MB su pupa pagastroliuot. Jai apie 4-5men buvo. Tik pienuko buteliuka i tase ikroviau, o pati galejau pagaliau atsipust.
Atsakyti
zinoma, kad normalu... negali but ne kitokios kalbos schmoll.gif
Atsakyti
Dar ir kaip normalu biggrin.gif
Atsakyti
keistas klausimas unsure.gif
kaip gali but nenormalu palikt vaikiuka teciui???? juk palieki ne svetimam zmogui. Nors as pirma karta porai valandu palikau kai vaikui buvo gal 3sav. tada dar maitinau MP, o siaip palikdavau nutraukto pienuko ir tetukas be problemu pasildydavo. O kai vaikiukui buvo 4men. tai ji palikdavau tiek vyrui, tiek savo mamai, sesei... Uz tai dabar vaikas lieka su kuo palieku ir be jokiu isteriju mirksiukas.gif
Manau mamai reik palikt vaikiuka ir ramiai isejus mokintis vairuot, nesukant galvos, kaip tvarkosi vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
Man, net keista...Taigi tėtis ir mama abu planavo, laukė gimstančio vaikelio, tai ir prižiūrėti gali abu biggrin.gif Tik reikia suderinti, jei maitinat krūtimi. Na ir klausimas bigsmile.gif
Atsakyti