Įkraunama...
Įkraunama...

Ar normalu 4,5 mėn. kūdikį palikti 2h tėčiui?

na musu tevelis kaip ir mamyte vienodu teisiu tai kodel tevelis negali priziuret vaiko ? doh.gif ir kodel tu skaitai kad kankini vaika palikdama teveliui blink.gif
Atsakyti
Zinoma kad normalu palikti mazyli teciui! Tokio amziaus as palikdavau iki triju valandu (iki kito maitinimo) ir pabudavo ramus... PAs teveli pieno neuzuodzia tai ir ramus gali isbuti tongue.gif
Atsakyti
Net nesuprantu ka cia tuom norima paklausti ??? 2 h teciui palikdavau ir pirma menesi. Specialiai isvaziuodavau trumpam atsikvepti ir gryno oro ikvepti.
Atsakyti
Sveika,gal vaikiukas verke ne del to kad be mamos.Gal diegliukai pilvuko buvo,ar pamperis pilnas.As palikus buvau ir 5 val,kai jam 2 men buvo.Tik pienuko nusitraukiau i buteliuka ir palikau.Juk ne svetimam palieki,o teciui flirt.gif
Atsakyti
Palieku maziuke ir 4 val su teciu, kai reikia reikaliukus susitvarkyti smile.gif ir kuo puikiausiai tetis tvarkosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Panike @ 2009 04 03, 00:42)
gal vaikiukas verke ne del to kad be mamos.Gal diegliukai pilvuko buvo,ar pamperis pilnas.As palikus buvau ir 5 val,kai jam 2 men buvo.


o, net nepagalvojua kazkaip blush2.gif
reiks paziureti smile.gif
Atsakyti
labas smile.gif
pazistama situacija. pati maitinau ilgai. ir buvom istisai visur kartu. ji pabudavo tik su mano mama,jei reikdavo man i kirpykla. o siaip visur kartu. su svetimais nepabuna visiskai. nebent su mano drauge,su ja palikau dar kai maziukei buvo 2men.,nes gavom pakvietimus i spektakli. palikau valandai. ir nepyko. niekad nepalikdavau miegancios,nes dukryte yra pripratusi pabudus pamatyti mane o ne kanors kita smile.gif vasara po truputi pratinomes prie buteliuko,nes rudeni man i mokykla,norejau nusitraukineti. palikdavau bent 3-4 buteliukus po 150ml MP. oi vargas buvo kai prisimenu. uztad kai grizdavau mergyte labai budavo pasiilgus ir MP iskart reikalaudavo wub.gif lengviau buvo,kai pradejau virti kosytes. tada bent tiek daug nusitraukineti nereikedavo,o juk isvaziuoti tekdavo visai dienai.
dabar nebebijo svetimu,reikia pratinti prie kitu,kad vaikutis nebijotu zmoniu,paskui gali bijoti ir bendrauti unsure.gif
Atsakyti
Manau palikti vaikiuka yra normalu tiek su teciu, tiek su mociute - svarbiausia, kad pati pasitiketum tuo zmogumi smile.gif as tetukui galeciau ir visai dienai palikti, nes zinau, kad susitvarkys kuo puikiausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2009 04 02, 15:11)
Net nesuprantu ka cia tuom norima paklausti ??? 2 h teciui palikdavau ir pirma menesi. Specialiai isvaziuodavau trumpam atsikvepti ir gryno oro ikvepti.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ir as nelabai supratau klausimo. Nebent tevelis neigalus, sedi vezimuke, ar dar kas, o daugiau tai nesuprantu nieko. Mes su dickiais isvykstam i uzsieni pailset, o mazgis lieka su teciu. Bet net nekilo klausimas ar normalu palikti vaika 4 menesiu savaitei laiko teciui. JIS GI TEVAS biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2009 04 06, 16:20)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
  Ir as nelabai supratau klausimo. Nebent tevelis neigalus, sedi vezimuke, ar dar kas, o daugiau tai nesuprantu nieko. Mes su dickiais isvykstam i uzsieni pailset, o mazgis lieka su teciu. Bet net nekilo klausimas ar normalu palikti  vaika 4 menesiu savaitei laiko teciui. JIS GI TEVAS biggrin.gif


Na as i uzsieni su vyresniuoju viena neskrisciau palikus kudiki,bet palikti teciui trumpam ir galma ir reikia,as 1-2-3val palieku nuo 4men,nes nebemaitinu. Ir tetis patenkintas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijana: 06 balandžio 2009 - 17:06
QUOTE(mama4XL @ 2009 04 06, 15:20)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
  Ir as nelabai supratau klausimo. Nebent tevelis neigalus, sedi vezimuke, ar dar kas, o daugiau tai nesuprantu nieko. Mes su dickiais isvykstam i uzsieni pailset, o mazgis lieka su teciu. Bet net nekilo klausimas ar normalu palikti  vaika 4 menesiu savaitei laiko teciui. JIS GI TEVAS biggrin.gif


ar pradejai maitinti TP lotuliukas.gif
Atsakyti
Zinoma, kad normalu!
Atsakyti