Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

QUOTE(soul... @ 2010 11 24, 12:39)
Zinau ir tuos bukstavimus...bet galiu tik patarti- stengtis buti kuo ramesnei, nes nuo to irgi daug kas priklauso. Man po persileidimo pastojus teko pirmus 5 menesius praleisti lovoje  doh.gif , bet isgulejau tikriausiai- nes gime stiprus vyrukas, o su antru dar ziauriau buvo, teko visus 9 menesius arba ligoninej arba namie guleti...bet, aciu Dievui, gime dar vienas stiprus vyras. Bet nulat sau kartojau, kad viskas bus gerai, ir tam maziukui pilvelyje- kad labai noriu ji pamatyti... isgirdo matyt  biggrin.gif  Tad sekmes tau laukiant susitikimo su savuoju...  nestuke.gif
Papildyta:

O gal zinai ko lauki?  nestuke.gif


Dar kolkas nezinau, bet po poros savaiciu vaziuoju i kmuk ir jau labai tikiuosi suzinoti kas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaidute23 @ 2010 11 24, 14:18)
Zodziu yra taip,kad jei viskas gerai-tai gerai bet kur.Ir Raseiniuose ir bet kuriuose kituose gimdymo namuose.O jei tik kokios komplikacijos,tai tada jau visas pasaulis kaltas ir visi gydytojai prasti.
O del pinigu tai visur ju visi nori.Tiek cia,tiek Kaune,tiek kituose miestuose.Bet kiek skaitinejau pvz pasisakymus apie klinikas,tai ten gerokai didesnes sumeles vaiksto nei cia.As daviau kiek mums pasirode normalu ir tikrai viskas buvo gerai.
Tikiuosi ir si kart neteks nusivilti 4u.gif


Na kad po komplikaciju ir blogos prieziuros "visas pasaulis blogas" tai cia tavo zodziai. Tiesiog patekau pas konkrecia gydytoja ir konkretus skundas buvo rasomas ne visai ligoninei o konkreciai gydytojai. taip kad prasau neisversti mano zodziu kitaip.
Atsakyti
QUOTE(zilile.c @ 2010 11 24, 20:36)
Dar kolkas nezinau, bet po poros savaiciu vaziuoju i kmuk ir jau labai tikiuosi suzinoti kas smile.gif
Papildyta:
Na kad po komplikaciju ir blogos prieziuros "visas pasaulis blogas" tai cia tavo zodziai. Tiesiog patekau pas konkrecia gydytoja ir konkretus skundas buvo rasomas ne visai ligoninei o konkreciai gydytojai. taip kad prasau neisversti mano zodziu kitaip.

As ne apie tave konkreciai,bet apskritai apie moteris pasisakancias forumuose.Kiek skaiciau,susidariau ispudi toki ir viskas.Jei viskas sekmingai be komplikaciju-tai visos viskuo patenkintos,o jei tik kas negerai-tai daktare nepadare to ar ano.Cia irgi ne apie konkrecia daktare,apskritai kalbu.
Tikiuosi tau sklandziai viskas vyks Kaune,man cia.Svarbu,kad suptume sveikus leliukus pavasari drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveiki, nusiprendziau ir as pasisakyti apie raseiniu gimdymo skyriu. Gimdziau greit ir palyginus lengvai, pagimdziau sveika mazyli,taciau....pagirti tuo metu dirbusio personalo liezuvis neapsivercia(iskyrus kudikiu sesele). Taip sutinku jei viskas gerai bus gerai bet kur, bet tokiu arogantisku susiraukusiu veidu nesitikejau sutikti. Man buvo pirmas gimdymas, kaip ir kiekvienai viskas nauja ir nezinoma, bandziau nepanikuodama smaikstauti apie gimdyma, kaip cia man seksis gimdyti, isgimdyti(del lieknumo) ir pan i visus klausimus isgirsdavau labai siurkscius ir ironiskus atsakymus, gerai kad pati nebijojau ir buvau labai labai optimistiskai nusiteikus, dar zadejau duoti litu bet po tokio pirminio pabendravimo iskart apsigalvojau ir nusprendziau "paploninto liezuvio ir lindimo i uzpakali nepirkti" (juolab kad gimdancioji buvau tik viena ta para),gimdymo metu nesulaukiau padrasinimo bet tik rekimo,(mazdaug ko cia reki kad skauda juk tu gimdai ir pan) taip pat labai siurksciai apziurejo kakleli puse rankos igrusdavo per saremi..... gal per daug savanaude esu kad tikejausi didesnio palaikymo ir padrasinimo gimdant, suprantu per mane negalejo miegoti, nes gimdziau nakti, nu bet atsiprasau norejosi tokio parasto silto zmogisko bendravimo, as negaliu sakyti nieko blogo ant viso skyriaus, gal man tik taip pasitaike ne ta diena ir ne tie zmones ir pan, zinau kad ten dirba daug fainu siltu ir paprastu mediku. 4u.gif bet as kaip tycia nepataikiau pas juos lotuliukas.gif
Atsakyti
Viena taresi su gydytoja tai viskas gavosi puikiai, nes pinigai keicia betkuri gydytoja

drinks_cheers.gif pritariu sitai nuomonei, kaip dabar pagalvoju jei buciau davusi pinigu mano gimdymas butu buves superinis, buciau apsokineta, apipopinta, nuglostyta ir "nulaizyta" biggrin.gif bet deje vaziaviau gimdyti, ir skausma turejau iskesti ta pati su pinigais ar be pinigu. o del davimo pinigu as esu labai kategoriska, duociau tik po visko kai viskas super pasibaigtu, o nepirkciau sypsenu ir daznesnio apsilankymo palatoje...cia ne vien apie gimdyma...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif .As irgi galvoju raseiniuose gimdyti,tai idomu pasidare kas ten ir kaip...visiskai nieko nezinau...ka reikia savo tureti,gal kas zino? naktinius gimdymui,gymdyves paketa ar dar ka? ar akuserinis skyrius pacioj poliklinikoj yra ar atskiras pastatas?net neisivaizduoju kur reiketu ten kreiptis blush2.gif .as is jurbarko,tai del to ir nzn nieko... verysad.gif
Atsakyti
Gimdziau pries 2 savaites. Ko reikia... Gimdymui naktiniu nereikia, ten juos iskart duoda, net neklausiant smile.gif Ir aplamai, jei jau po gimdymo juos suteptum, tu naktinuku vel duotu. Turejau savo naktinukus, bet taip ju ir neapsivilkau. Dar vis duoda tu paluciu, kiekviena ryta man atnesdavo kelis. Na, pvz leliui ka pavalyt su jomis ar pan. Manes vis buvo klausiama ar reikia ko, jei ka - iskart sakyt, atnestu. Turek vienkartiniu kelnaiciu ir nemazai iklotu. As tai turejau 1 "pampersa", tai patiko smile.gif o siaip tai naudojau didelius paketus, kur naudoja zmones nelaikantys slapimo. Dar turek chalata, 2 ranksluostukus (maza, dideli), slepetes, kojines, vandens, lengvo uzkandimo.
Akuserinis yra 4 aukste, tad papildomai vaiksciot i kita pastata nereiks, viskas poliklinikoj. Jei ka, iskart i ta auksta, ir tave priims. Turek gimdyves kortele, asmens dokumentus.
Atsakyti
QUOTE(Raseiniete @ 2011 01 17, 10:37)
Gimdziau pries 2 savaites. Ko reikia... Gimdymui naktiniu nereikia, ten juos iskart duoda, net neklausiant smile.gif Ir aplamai, jei jau po gimdymo juos suteptum, tu naktinuku vel duotu. Turejau savo naktinukus, bet taip ju ir neapsivilkau. Dar vis duoda tu paluciu, kiekviena ryta man atnesdavo kelis. Na, pvz leliui ka pavalyt su jomis ar pan. Manes vis buvo klausiama ar reikia ko, jei ka - iskart sakyt, atnestu. Turek vienkartiniu kelnaiciu ir nemazai iklotu. As tai turejau 1 "pampersa", tai patiko smile.gif o siaip tai naudojau didelius paketus, kur naudoja zmones nelaikantys slapimo. Dar turek chalata, 2 ranksluostukus (maza, dideli), slepetes, kojines, vandens, lengvo uzkandimo.
Akuserinis yra 4 aukste, tad papildomai vaiksciot i kita pastata nereiks, viskas poliklinikoj. Jei ka, iskart i ta auksta, ir tave priims. Turek gimdyves kortele, asmens dokumentus.


O,labai aciu uz issamia informacija... thumbup.gif viskas aisku kaip 2 x 2 smile.gif .tai viska jau turiu susiruosusi,belieka tik laukti tos laimingos dienos (arba nakties ) biggrin.gif
Atsakyti
Dar palinkeciau negimdyti 6-7 dieni, tuomet budi gydytojai is Kauno. Kiek tik girdejau, vien neigiami atsiliepimai, bloga prieziura ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Raseiniete @ 2011 01 17, 14:46)
Dar palinkeciau negimdyti 6-7 dieni, tuomet budi gydytojai is Kauno. Kiek tik girdejau, vien neigiami atsiliepimai, bloga prieziura ir pan.

tai tikiuosi kad dar iki sekancio savaitgalio pagimdysiu,kad netektu patikrinti tu kauno daktaru hihihi.gif .
Atsakyti
QUOTE(wirgytee @ 2011 01 16, 21:33)
Sveikutes  smile.gif .As irgi galvoju raseiniuose gimdyti,tai idomu pasidare kas ten ir kaip...visiskai nieko nezinau...ka reikia savo tureti,gal kas zino? naktinius gimdymui,gymdyves paketa ar dar ka? ar akuserinis skyrius pacioj poliklinikoj yra ar atskiras pastatas?net neisivaizduoju kur reiketu ten kreiptis blush2.gif .as is jurbarko,tai del to ir nzn nieko...  verysad.gif

Sekmes tau gimdyme 4u.gif
nes ziu,kad jau 0 dienu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingrica: 18 sausio 2011 - 08:14
QUOTE(ingrica @ 2011 01 18, 07:12)
Sekmes tau gimdyme 4u.gif
nes ziu,kad jau 0 dienu smile.gif

Na taip,terminas jau praejo...kadangi vaikutis planuotas tai dar nepradejau nerimauti,nes pagal mane tai apie 22 ar 23 d turetu gimti...aisku norisi jau kuo greiciau wub.gif
Atsakyti
Na lankiausisiandien pas savo gydytoja...pamatavo spaudima tai vaizdas ne koks-kaire ranka 160\90,o desine 140\90 .tai ka ,rytoj is ryto i poliklinika...vel spaudima matuos,dar leliuka is arciau apziures...bijau kad i ligonine neguldytu,jau geriau tada siustu gimdyt.ir kazin ko cia tas spaudimas sukilo? lyg nei nervinausi,nei isvargus buvau...del svorio sake negali taip buti...

Atsakyti