Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

Tikrai pritariu- thumbup.gif aš irgi už Raseinių gimdymo skyrių. Per antrą nėštumą- tenai vos neapsigyvenau verysad.gif ...laaabai dažnai teko gulėti nėštumo metu...ir be abejo gimdant. Tai mačiau daug- cool.gif ir nieko blogo nepasakyčiau- priežiūra gera, sąlygos- neblogos. O teko būti klinikose ir Mažylyje, tai Raseiniuose tikrai geriau- nėra tokio konvejerio... g.gif Tad jeigu renkatės- rinkitės atsakingai, bet nepamirškit, kad gimdysit ir sąrėmius kęsit pačios- o ne akušerė, ar ginekologė. Sėkmės laukiant savo mažylių nestuke.gif
Atsakyti
a nu tai tada nieko rimto..


nu nieko sau nieko rimto-tai ypac svabu, kai pagimdysit-suprasit.tai sunkus darbas ismokti abiem su vaikeliu. kantrybes. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazin yra Raseiniuose zieminukiu nestukiu? Pvz kurios pasimatys su savo leliukais gruodzio, sausio men. g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseiniete @ 2010 09 12, 14:53)
Kazin yra Raseiniuose zieminukiu nestukiu?  Pvz kurios pasimatys su savo leliukais gruodzio, sausio men.  g.gif  ax.gif

Na gal ne gruodi,bet greiciau-lapkriti yra,gal ne raseiniuose,bet netoli jo,kad ir kitam rajone biggrin.gif .As galvoju vaziuoti i Raseiniu GN nes cia arciausia smile.gif .Labai idomu kaip cia su mokejimu ar reikia uz ka nors moketi?pvz.:uz palata ar panasiai... ax.gif
Atsakyti
Uz palata tikrai nereikia moketi.

Moki tik jai nori daktarei, akuserei ar seselems.
As pvz daviau pinigu tik akuserei ir isvaziuojant namo jau davem visom kavos ir saldainiu atsidekojimui. ax.gif
Atsakyti
Labas merginos,
Kadangi gali tekti gimdyti Raseiniuose, noriu Jūsų (labiau žinanačių, nes esu ne vietinė) pasiteirauti, ar čia daromas epidūrinis nuskausminimas.
Labai ačiū.
Atsakyti
Daromas, tik reikia paprasyti.Jei anestezoologas nebus uzsiemes padarys, nes savo anestozologo gimdymo skyrius neturi, reikia kviestis is kito auksto.
Atsakyti
Daro, as neprasiau, pacios pasiule jau paskui 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymus smile.gif Tik aš jau po visko, ir be nuskausminimo smile.gif
Taip jau išėjo, kad aš iš Kauno važiavau gimdyti į Raseinius ax.gif Taip įvyko todėl, kad mano gydytojas iš Kauno ten turi budėjimus.
Ir labai tuo džiaugiuosi. Raseiniuose tikrai puiki priežiūra, labai dėmesingas bei profesionalus personalas. Mes su sūneliu sulaukėme daug nuoširdaus dėmesio.
Labai svarbu yra tai, kad nėra konvejerio. Gydytojas ir akušerė gali skirti visą dėmesį, kuris tikrai tuo metu reikalingas (pirmąją dukrą gimdžiau Kaune, tai pati žinau skirtumą).
Tikrai patarčiau visoms neskubėti važiuoti iš Raseinių gimdyti į Kauną, Vilnių, kur būsite viena iš daugelio tuo metu begimdančių ar begulinčių skyriuje, o tikrai rekomenduoju Raseinių ligoninę smile.gif
Beje, gimdžiau pas gydytoją V.Leskauską (dėl joir atsidūriau Raseiniuose) ir akušerę G. Drapanauskienę. Naujagimių seselės neprisimenu pavardės, bet vardas yra Irmina. Ačiū jiems smile.gif
Atsakyti
Irmina Simaitiene - puiki sesele, as per nestuma kai vaiksciojau pas daktare ji dirbo su daktare mano, tai kai as pasigimdziau jos nebuvo budejimas, bet kai pamate kad as jau guliu pasigimdziusi tai atejo manes iskart aplankyti 4u.gif
Dziugu, kad taip giria musu gimdymo skyriu, man ir tas lb patinka kad cia nera jokio konvejerio bigsmile.gif
Prisiskaito kitos kad cia kaune vos ne geriausia tai ten ir vaziuoja.
Atsakyti
Sveikos visos kurios gimdete Raseiniuose ir tos,kurios tik ruosiasi cia gimdyti 4u.gif
As busiu is tu,kur jau syki gimde cia,ir dar syki teks gimdyti pavasari wub.gif Na tiesa pirma karta taip isejo,kad ne pati gimdziau,o teko daryti planini cezari del blogos vaikelio padeties pilve.Buvo neapsivertes,o gulejo skersas mano lelius.Gulejau ligoninej 5 paras ir tikrai niekuo negaliu skustis.Aisku visur buna,kad kazkoks zmogus patinka,kazkoks nepatinka.Tai va viena sesute tokia truputi grieztoka man pasirode,ir viena valytoja,kur ateina valyt palatos labai nepatiko.Su ja mandagiai pasisveikinu viska,o ji tokiu visalaika perkreiptu veidu.Bet cia smulkmenos.Gal musu bio laukai nesutapo ir tiek,kitom gal kaip tik patiks.
Tai va...pilve nesioju antra savo klecka ir tikrai vel gimdysiu cia.Na nebent priverstinai del kokiu komplikaciju issiustu i Kauna.O siaip man cia viskas sava,zinoma,arti namai,seima ir artimieji gali kas diena lankyti thumbup.gif
Atsakyti
Labutes,mamutes ir dar busimos!!!;)) as is Kelmes.Kadangi kelmeje nebera gimdimo skyriaus renkuosi kur gimdyti.Jus man savotiskai padejote.Nors dar dvejoju del siauliu.. mirksiukas.gif
Atsakyti