Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

Sveikutes 4u.gif gimdziau ir as raseiniuose ir nenusivyliau.Personalas buvo visas geras, per diena ateidavo ne karta paklausti ar nieko netruksta, ar viskas gerai. Labai maloni vaikuciu daktare ir sesele ar kaip ja pavadinti net nezinau blush2.gif
Epidurini pacios net pasiule, nes man skatinamuosius leido ir isvargusi buvau labai, o gal dar del to siule kad diena buvo, nezinau, bet man buvo kazkiek tada keista, nes buvau girdejusi kad ju neturi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2010 04 09, 22:10)
Sveikutes 4u.gif gimdziau ir as raseiniuose ir nenusivyliau.Personalas buvo visas geras, per diena ateidavo ne karta paklausti ar nieko netruksta, ar viskas gerai. Labai maloni vaikuciu daktare ir sesele ar kaip ja pavadinti net nezinau blush2.gif
Epidurini pacios net pasiule, nes man skatinamuosius leido ir isvargusi buvau labai, o gal dar del to siule kad diena buvo, nezinau, bet man buvo kazkiek tada keista, nes buvau girdejusi kad ju neturi.  g.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su tavim,kad personalas tikrai nuostabus thumbup.gif
o tu prie kokios gyd gimdei?
Atsakyti
Gydytoja Lukauskiene, o akusere Peciuliene. Apie Lukauskiene esu tikrai girdejusi ne viena negera atsiliepima, bet as nenusivyliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2010 04 17, 23:45)
Gydytoja Lukauskiene, o akusere Peciuliene. Apie Lukauskiene esu tikrai girdejusi ne viena negera atsiliepima, bet as nenusivyliau 4u.gif

Sveikutes visos mamytes smile.gif Pirmiausiai noriu visas pasveikinti su mamyciu diena 4u.gif 4u.gif Seniai as cia jau lankiausi sitame skyrelyje beveik pries metus blush2.gif As irgi gimdziau prie Lukauskienės bet vistiek pabaigiau prie kitos gydytojos Kiauleikienės na apie ja neturiu nieko blogo ka paskyti kazkaip viskas susikloste taip kad neturiu jai priekaistu. Dar ji man gimdymo pradzioje pasake kad tikriausia teks daryti cezari tik as nenorejau bet galu gale vistiek teko jos paklausyti, nes jau labai isikankinau ir baisu buvo del leliuko rizikuoti nesinorejo ilgiau. Cia tikriausiai ne visom vienodai man irgi personalas labai patiko visos zmoniskos sesutes ir akuseres neturiu nusiskundimu thumbup.gif thumbup.gif va o gimde pazystama tai labai nusivyle isvadino visaip.... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murksyte: 02 gegužės 2010 - 15:39
Niekur nebus auksio vidurioko, vienai bus blogai kitai gerai, kiekviena renkasi. 4u.gif O nuo likimo niekur nepabegsi, jai gimdymas bus be komplikaciju tai ir cia ir kitur bus sklandus ir nesiskusim, o jai kas tai kitur galim pasiskustu kad kas netiko.As viena zmogu zinau taresi pas pazistamus kaip ir gimines gimdymui, o per pati gimdyma uzkrete stafilakoku daktarai vaikuti, paskui vargo kol jis pasveiko (cia viskas vyko ne raseiniuose) verysad.gif
Bet gana apie blogus dalykus, dziaukimes pavasariui ir savo spinduleliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2010 05 04, 22:50)
Niekur nebus auksio vidurioko, vienai bus blogai kitai gerai, kiekviena renkasi.  4u.gif O nuo likimo niekur nepabegsi, jai gimdymas bus be komplikaciju tai ir cia ir kitur bus sklandus ir nesiskusim, o jai kas tai kitur galim pasiskustu kad kas netiko.As viena zmogu zinau taresi pas pazistamus kaip ir gimines gimdymui, o per pati gimdyma uzkrete stafilakoku daktarai vaikuti, paskui vargo kol jis pasveiko (cia viskas vyko ne raseiniuose) verysad.gif
Bet gana apie blogus dalykus, dziaukimes pavasariui ir savo spinduleliais 4u.gif

As irgi tos nuomones smile.gif jei viskas gerai tai ir visur bus gerai nu aisku ir daktaru visokiu buna padaro klaidu ir kartais zioplu labai doh.gif Ech tikrai galvokim tik apie gerus dalykus o jei dar antra karta tektu tai irgi niekur daugiau nevaziuociau gimdyti smile.gif
Atsakyti
Gimdziau Raseiniu GN,tai man prieziura,personalas buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jei tektu dar gimdyti,nedvejodama gimdyciau raseiniuose. thumbup.gif
Atsakyti
O man dar tik ziema nusimato gimdymas ax.gif Bet ir tai... Ir noriu Raseiniuose ir nenoriu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseiniete @ 2010 08 11, 11:51)
O man dar tik ziema nusimato gimdymas  ax.gif  Bet ir tai... Ir noriu Raseiniuose ir nenoriu  g.gif

Man atrodo,kad tu nedvejok,nes tikrai prieziura yra puiki thumbup.gif ir beto dabar kai gimstamumas sumazejes,tai jos apie kiekviena gimdyve sokineja.
Stai visai nesenai teko su viena akusere kalbetis ,tai labai dziaugiasi atvykusiomis gimdyti i Raseiniu gimdymo namus ir suteikia visa reikalinga prieziura,tik aisku iskesti iskausma ir pagimdyti,tai tenka paciai,nes jos to tik ir negali uz gimdyve padaryti mirksiukas.gif
Na bet cia tik mano nuomone,o jau kaip pati nuspresi taip ir bus mirksiukas.gif
SEKMES TAU LAUKIANT TO MAZO STEBUKLELIO ATEINANT I SI PASAULI 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz padrasinima 4u.gif
Atsakyti
Taip, jos labai lauke gimdyviu, niekas juk nenori prarasti darbo ir stengiasi kad kas tik neatsilieptu blogais zodziais apie jas.
Nera ko bijoti, aisku, pirmas kartas - baisu, bet paskui jau galvosi visai kitaip. 4u.gif
As ir tikrai niekur kitur nevaziuociau gimdyti, o dar paskui kelione visa namo su maziuku leliuku, dar labiau isvargina. Man ir buvo be galo daug abejoniu, bet nusprendziau kad raseiniuose savi zmones daug mielesni. tongue.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif
Atsakyti