Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

Dziugu, kad visos taip graziai atsiliepiat... bet as ne uz ka negimdyciau cia...
Atsakyti
QUOTE(Dovilytia @ 2009 11 24, 16:02)
Dziugu, kad visos taip graziai atsiliepiat... bet as ne uz ka negimdyciau cia...

ir kodel?
Atsakyti
Jau anksciau, pries gerus metelius buvau parasiusi savo istorija... nesinori prisiminti ir gadintis nuotaikos... verysad.gif
Atsakyti
na gaivinam tema bigsmile.gif ar yra neseniai gimdziusiu mamyciu Raseiniu GN arba besiruosianciu ten gimdyti rolleyes.gif mums po truputi arteja tas laikas tai but idomu pabendrauti ax.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Gimdziau Raseiniu akuserijos skyriure pries 2menesiu,likau patenkinta. Gimdziau pas gydytoja Kiaulekiene, is anksto nesitariau,tiesiog pataikiau kai ji budejo,nes gimdziau nakti. smile.gif Viskas buvo gerai tik nelabai patiko akusere kuri prieme gimdyma lygtais Peciuliene jos pavarde, tiesiog nemaloni. O siai aplinka visai nieko. Leliuku labai rupinosi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kreida @ 2010 01 21, 00:23)
Labukas 4u.gif
Gimdziau Raseiniu akuserijos skyriure pries 2menesiu,likau patenkinta. Gimdziau pas gydytoja Kiaulekiene, is anksto nesitariau,tiesiog pataikiau kai ji budejo,nes gimdziau nakti. smile.gif Viskas buvo gerai tik nelabai patiko akusere kuri prieme gimdyma lygtais Peciuliene jos pavarde, tiesiog nemaloni. O siai aplinka visai nieko. Leliuku labai rupinosi. smile.gif

tai dar visai sviezus prisiminimai bigsmile.gif o i kisene davei kam nors ir kiek blush2.gif beja ar buvo kokios paskaiteles nesciosioms ligonineje g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Sveikutes. Man gimdymo terminas lygiai po 2savaičių. Nežinau ar gimdyti čia,ar važiuoti i Kauną. Visokios abejonės apninka...per pastarąjį pusmetį 2 tai tikrai,jeigu ne 3 naujagimiai mirė... Kažkaip baugu...
Atsakyti
QUOTE(soul... @ 2010 01 24, 17:50)
Sveikutes. Man gimdymo terminas lygiai po 2savaičių. Nežinau ar gimdyti čia,ar važiuoti i Kauną. Visokios abejonės apninka...per pastarąjį pusmetį 2 tai tikrai,jeigu ne 3 naujagimiai mirė... Kažkaip baugu...


labas visosm nestukems ir ne tik 4u.gif

na siuo klausimu ir as isiterpti noreciau cia ax.gif

kas liecia del tu visokiu nelaimiu,tai nuo to tikrai niekas neapsaugotas,as pasakysiu taip ,jei gerai, tai gerai bus visur,o jei ne tai nei Kaunas,nei Vilnius nepades schmoll.gif
O cia pas mus tai tikrai prieziura thumbup.gif ir jokiu konvejeriu nera kaip kad Kauno akuserinese klinikose,as pati ten negimdziau,bet seses mano abi ten gimde,tai liko nelabai ir patenkintos.
Na nebent privaciai kur, tai ten nieko nesakau,bet ten ir kainuoja,va drauge sausio 6d gimde Mazylio gimdymo namuose,tai sumokejo 1350lt.
Na nesupykit uz mano issakyta nuomone,nes cia tik mano nuomone blush2.gif na o jus darykite kaip jums mamytems patogiau ir geriau atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti