Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

kolkas dar ne mirksiukas.gif labai tikekimes kad ir neuzdarys biggrin.gif

o ka kelmej uzdaryta gimdykla? unsure.gif kazkaip negirdejau g.gif
Atsakyti
Nu dar neuzdaryta, sake iki nauju metu dar dirbs, o kaip po nauju jau bus neaisku smile.gif
Pacios darbuotojos lauke tu gimdyviu, kad tik gyvuotu tas skyrius
Nors praita savaite buvau truputi tam skyriuje tai sake net trys gimdyves yra atvaziavusios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginux @ 2009 10 04, 16:05)
kolkas dar ne mirksiukas.gif labai tikekimes kad ir neuzdarys biggrin.gif

o ka kelmej uzdaryta gimdykla? unsure.gif kazkaip negirdejau g.gif


taip kelmeje uzdaryta verysad.gif
Atsakyti
Tai tikrai gaila, siaubas kai taip visur aplinkui uzdarineti pradeda gimdymo namus verysad.gif Pyktis ima ant valdzios, as sakiau jai ir pas mus uzdarys eisiu ir piketuosiu prie savivaldybes ax.gif
Atsakyti
na kad ir kelmej uzdaryta,man raseiniuos labai patiko 4u.gif tad tikrai nenoreciau,kad uzdarytu raseiniu verysad.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

as tai siandien gavau dziugia naujiena, kad neuzdare ginekologijos skyriaus thumbup.gif nuo pat nestumo pradzios norejau cia gimdyt, bet kai gydytoja pasake kad ruosiasi uzdaryt teko ieskotis ir gydytojos ir ligonines kitur, tai va iki dabar lankiausi pas gudytoja ir ruosiausi gimdyt Tauragej, bet va siandien gavau is savo gydytojos kvietima gimdyt Raseiniuose, tai taip apsidziaugiau thumbup.gif
Atsakyti
Taip, dar tikrai neuzdarytas pas mus gimdymo skyrius 4u.gif
Jos taip tik ir laukia musu biggrin.gif
Atsakyti
tai kelmej gimdyviu turbut maziau,kad juos pirmiau uzdare g.gif

na tikekimes kad musu paliks unsure.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as sulaukiau savojo Stebuklelio 4u.gif thumbup.gif
Ir tikrai nenusivyliau musu Raseiniu gimdymo namais, tikrai ir daktare ir akusere buvo geros ir seseles. Labai dideli palaikima jutau is viso personalo, dziaugiuosi ju darbu thumbup.gif
O per ta laika kai as gulejau ligoninej tai gime penki leliukai, tai manau nera net ko uzdaryti to skyriaus visai g.gif
Atsakyti
sakykit mamytes kurios gimdet Raseiniuose, kiek mazdaug duodat gydytojai uz gimdyma, as nevietine, bet labai noriu gimdyt pas gyd Kiauleikiene ir jau susitariau su ja, bet tik va dabar galvojam su vyru kiek mazdaug ji ima uz gimdyma, labai nenorim svaistytis pinigeliais, nes nera ju tiek daug, o atsidekot irgi noris g.gif
Atsakyti
Na mano vyras akuserei spejo ikisti tik 100lt, nes jau man paciai buvo sunku per saremius, o daugiau niekam ir net nedaviau ir tikrai nesitariau su niekuo ir viskas buvo gerai, siaip ten didziausia darba daro akusere ne daktare, bet cia kiekvieno reikalas kaip kas nori taip tas daro.O kiek kiauleikiene ima tai net nezinau, bet man yra saken kad lyg 200-300lt o ar tiesa nezinau. verysad.gif nu siaip sake raseiniuose ima iki 400lt lyg tiksliai nepamenu.
Atsakyti
Sveikinu rasvita su dukrytes gimimu,o kenzo su sunelio gimimu!Saunu kad abiem patiko raseiniu gimdymo namai.Auginkit savo leliukus.Sekmes jums!
Atsakyti