Įkraunama...
Įkraunama...

Raseinių gimdymo namai

QUOTE(vaidute23 @ 2009 09 23, 11:13)
Sveikos busimos ir esamos mamytes biggrin.gif As nestumo metu lankiausi pas Sauksteliene ir ji man visai patiko.Nestumas buvo lengvas,visus reikalingus tyrimus atlikdavo,atsakydavo i rupimus klausimus.Man to ir tereikejo blush2.gif Bet va atejus jau nustatytam terminui gimdymas taip ir neprasidejo.Gavau siuntima i ligonine.Ten apziurejo Kiauleikiene ir paleido namo.Dar laukiam...Pralaukem keturias dienas ir vistiek nieko g.gif Vel pas Kiauleikiene.Po apziuros pasake,kad vaisius labai didelis,kauliukai vaikucio jau sukieteje,galvyte yra skerineje padetyje ir pati tikrai nepagimdysiu.Juolab kad gimdymo kaklelis tiek uzsidares,kad gydytoja sunkiai prakiso pirsta per apziura blush2.gif
Ir va iskart i palata,iskart laselines ir pasiruosimas cezario operacijai.Spejau paskambinti vyrui ir mamai,kad paeme mano jau suruostus daiktus atvaziuotu kuo greiciau.Operacijoj dalyvavo ir Kiauleikiene ir Lukauskiene.Abi nuostabios gydytojos thumbup.gif  biggrin.gif Dziaugiuosi ju atliktu darbu.Kadangi emiau narkoze tik nuo puses,tai viska girdejau ir galejau pamatyti iskart savo mergyte mirksiukas.gif Po operacijos ligoninej prabuvom 5 paras,tai maciau visa personala.Visos sesutes puikios,nei viena nusdiskundimu neturiu.Ir sestadieni bei sekmadieni gydytojas is kauno mane rytais apziurejo,tai net ir juo skustis negaliu.Gimdysiu cia ir kita vaikiuka po 3-4 metu 4u.gif  ax.gif  thumbup.gif Jei tik dar gyvuos sis gimdymo skyrius rolleyes.gif

dziugu,kad tokie geri ir silti prisiminimai, tos grazios jusu seimai ir ypatingos dienos,sveikiname mamyte biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikekimes,kad po 3-4 metu,jus galesite cia vel gimdyti ir skyriaus sio niekas neuzdarys... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 09 24, 20:21)

lengvo gimdymo 4u.gif matau,terminas arteja link pabaigos 4u.gif
Atsakyti
ax.gif Nors ir esu is kito miesto,bet kaip rekomendavau,taip ir toliau rekomenduosiu Raseiniu GN 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dziugu, kad yra kas tikrai gali rekomenduoti musu gimdymo namus thumbup.gif
Ramiau man bus laukti sias paskutinias dienas thumbup.gif
Nors daug kas sake, kad tikrai cia pas mus labai pagerejusi kokybe darbo daktaru 4u.gif paskaicius ka seniau rasydavo ir man dabar lankantis pas daktaru tai visai kitaip elgiamasi ir visai kita atmosfera smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes 4u.gif
mano mazylis taip pat gime Raseiniu GN biggrin.gif
esame labai patenkinti visu skyriaus personalu 4u.gif teko su visais susipazinti ir pabendrauti per 5 dieneles biggrin.gif
Atsakyti
Gera kai vis daugiau girdziu geru atsiliepimu 4u.gif thumbup.gif pacios darbuotojos sake, kad dauguma gimdyviu jau atvaziuoja ir is kelmes ir is jurbarko gal prades atvazineti kai ten jau uzdare:)
Atsakyti
kai reikejo rinktis tarp siauliu ir raseiniu,pasirinkau raseinius thumbup.gif ir dar karta cia gimdyciau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirdis_pilna_meiles @ 2009 09 30, 18:36)
kai reikejo rinktis tarp siauliu ir raseiniu,pasirinkau raseinius  thumbup.gif  ir dar karta cia gimdyciau  biggrin.gif  4u.gif

na esu girdejusi, kad is siauliu nekokie atsiliepimai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirdis_pilna_meiles @ 2009 09 30, 18:36)
kai reikejo rinktis tarp siauliu ir raseiniu,pasirinkau raseinius  thumbup.gif  ir dar karta cia gimdyciau  biggrin.gif  4u.gif

Mano pazystamai is kelmes irgi ant nosies gimdymas,tai rinkosi tarp siauliu ir raseiniu.Aisku nugalejo raseiniai ir mano rekomendacijos biggrin.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(-MJV- @ 2009 09 27, 23:22)
dziugu,kad tokie geri ir silti prisiminimai, tos grazios jusu seimai ir ypatingos dienos,sveikiname mamyte biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif tikekimes,kad po 3-4  metu,jus galesite cia vel gimdyti ir skyriaus sio niekas neuzdarys... 4u.gif
Papildyta:

Aciu uz sveikinimus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rasvita Galubickiene @ 2009 09 29, 12:11)
Dziugu, kad yra kas tikrai gali rekomenduoti musu gimdymo namus thumbup.gif
Ramiau man bus laukti sias paskutinias dienas thumbup.gif
Nors daug kas sake, kad tikrai cia pas mus labai pagerejusi kokybe darbo daktaru 4u.gif paskaicius ka seniau rasydavo ir man dabar lankantis pas daktaru tai visai kitaip elgiamasi ir visai kita atmosfera smile.gif

Tikrai nusiramink ir atsipalaiduok belaukdama pabaigos 4u.gif Megaukis paskutinemis dienomis,nes kaip bebutu keista pasiilgsi to pilvuko lotuliukas.gif Pvz as jau pasiilgau mirksiukas.gif Beveik vel noreciau leliaus.Dukrai broliuko blush2.gif Bet teks pakentet kokius tris metukus rolleyes.gif
Sveikinu laukiant mergytes!Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
O prie kokio(-ios) gydytojo(-os) gimdete? smile.gif
Atsakyti
Nedekosiu,kad tikrai pasisektu 4u.gif Arteja jau gimdymas labai, bet jauciu tik nora didziuli su leliuku susitikti jau thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielos mamytės 4u.gif Gal žinot realią padėtį kaip ten yra su Raseinių gimdymo skyriumi?Uždarė jį ar dar nea?
Darosi aktualu blush2.gif
Atsakyti