Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(vaičičeku @ 2009 03 30, 13:22)
Sveikutės tongue.gif Štai maniškės jau kokios.... ax.gif Tik nerimauju kad jau reiktu kabint kur nors, o neturiu kur....lauke šalta schmoll.gif

My Webpagepublic.fotki.com/vaiciceku/begonijos



begonijos spauskite cia!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 30 kovo 2009 - 21:34
QUOTE(vaičičeku @ 2009 03 30, 22:33)
begonijos  spauskite cia!

dabar matosi bigsmile.gif
Gražios, mano irgi panasios ax.gif
Atsakyti
Sveikutes ,nieko nesuprantu ka daryti ,pasodinti gumbeliai vasario men,prasikale pradzioj parode kad gyvi ir toliau ne krust,ka daryti dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 31, 09:31)
Sveikutes ,nieko nesuprantu ka daryti ,pasodinti gumbeliai vasario men,prasikale pradzioj parode kad gyvi ir toliau ne krust,ka daryti dekui 4u.gif

Nelabai aš patyrusi, bet gal šilumos jom trūksta g.gif O kokio dydžio tie daigeliai dabar?
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 03 31, 10:30)
Nelabai aš patyrusi, bet gal šilumos jom trūksta g.gif O kokio dydžio tie daigeliai dabar?

Silumos kaip ir neturetu trukti apie 20 silumos ,daigeliai tokie kaip tik pradeda kaltis,gal kokiu stimuliatoriumi palaistyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 31, 09:54)
Silumos kaip ir neturetu trukti apie 20 silumos ,daigeliai tokie kaip tik pradeda kaltis,gal kokiu stimuliatoriumi palaistyti?  g.gif


Ir aš turiu keletą gumbų, kurie nė krust schmoll.gif. Vienas pasodintas vasario antroje pusėje, matau kad gyvas, bet nesikala niekas g.gif. Dar keletas labai vangiai, vos vos lenda, kai kiti jau 15 cm ūgio. Ir stimuliatorium laistau ir nieko schmoll.gif belieka palinkėt sau kantrybės unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes ,kaip pas jus begonijos ,as is pirktu siemet keturiu dvi jau ismeciau nes supuvo ,kaip gal perlaisciau?
Atsakyti
Sveikos, begonijų augintojos 4u.gif

Auginu aš jau kuris laikas ant palangės gumbelius, rodo jie gyvybės ženklus bigsmile.gif norėjau paklausti, kada jas jau galėsiu kieme sėti? g.gif Pirmi metai, kai bandau jas auginti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dlambliukas @ 2009 04 13, 20:41)
Sveikos, begonijų augintojos 4u.gif

Auginu aš jau kuris laikas ant palangės gumbelius, rodo jie gyvybės ženklus bigsmile.gif norėjau paklausti, kada jas jau galėsiu kieme sėti? g.gif Pirmi metai, kai bandau jas auginti blush2.gif


Lauke nieks nesėja, o sudaigintus gumbus lauke sodint po šalnų, gegužės vidurį kažkur drinks_cheers.gif
Atsakyti
Radau puiku puslapiuka. Ten siulau gerai pasikapstyti:
http://www.scottishb...y.co.uk/42.html

radau issamiai paaiskintus visus svarbiausius dalykus, pvz., kaip dauginti nupjaunant lapa. Gero skaitymo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2009 04 17, 16:02)
Radau puiku puslapiuka. Ten siulau gerai pasikapstyti:
http://www.scottishb...y.co.uk/42.html

radau issamiai paaiskintus visus svarbiausius dalykus, pvz., kaip dauginti nupjaunant lapa. Gero skaitymo  4u.gif



Gal ir geras puslapiukas, jei kerti angliškai schmoll.gif g.gif
Atsakyti
Ir pernai ir siemet man supuvo naujai pirktas raudonos svyruokles gumbas doh.gif cray.gif
Atsakyti