Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Labutis,
ir aš radau savo gražuolytes, jau pradygusius gumbelius. Jau sukišti visi į lovelį, pradeda leisti lapelius.
Atsakyti
Aš pasodinau ant palangių 60 gumbelių....pernai turėjau 10, o šį pavasarį jau 60. Buvau užsienyje tai neatsispyriau toms gražuolėms, prisipirkau visokiausių, nesančių lietuvoj. rolleyes.gif Kadangi man puikai sekasi jas auginti tai šiemet nusprendžiau sodinti į lovelius ant palangių ir kabint. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikutea: 15 kovo 2009 - 19:46
QUOTE(vikutea @ 2009 03 15, 20:41)
Aš pasodinau ant palangių 60 gumbelių....pernai turėjau 10, o šį pavasarį jau 60. Buvau užsienyje tai neatsispyriau toms gražuolėms, prisipirkau visokiausių, nesančių lietuvoj.  rolleyes.gif

vaje tai visas palanges apdejai! bigsmile.gif ,tai jau kiemas vasara atrodys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 03 15, 20:45)
vaje tai visas palanges apdejai! bigsmile.gif ,tai jau kiemas vasara atrodys  thumbup.gif


NU taip, prikabinėsiu visur nes dauguma svyrančios, o pas mane rytų pusej labai gerai auga.Svarbiausia kad palangių nepritruktų, nes tas daiginimo metas pakol išneši y lauką tai baisu
Atsakyti
Tai matau mano 39 kazkas perspjove lotuliukas.gif Kaip gerai, kad visdelto ne vienu esu tokia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 16 kovo 2009 - 11:08
QUOTE(vikutea @ 2009 03 15, 19:41)
Aš pasodinau ant palangių 60 gumbelių....

swoon.gif .....60...... swoon.gif o tai jos visos skirtingos???, bet jau kaip atrodys wub.gif wub.gif butinai gausi pasirodyt rolleyes.gif


zana34 siaip as niekad nemirkinu (gal ir nepakenktu), bet man kol kas 100proc po ziemos miego prabunda tongue.gif , o persodinu tik pries nesant i lauka ir nelabai giliai, o vazona pasirenku didesni, nes jos kaip subujoja per vasara, tai maza vercia ant sono, jei kur pastatai, o ne pakabini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 16, 11:08)
Tai matau mano 39 kazkas perspjove lotuliukas.gif Kaip gerai, kad visdelto ne vienu esu tokia bigsmile.gif


Taip, turiu silpnybę..... drinks_cheers.gif. Iš tų 60 tai 38 svyrančios...
Papildyta:
QUOTE(Livai @ 2009 03 16, 13:09)
swoon.gif .....60...... swoon.gif o tai jos visos skirtingos???, bet jau kaip atrodys wub.gif  wub.gif butinai gausi pasirodyt rolleyes.gif
zana34 siaip as niekad nemirkinu (gal ir nepakenktu), bet man kol kas 100proc po ziemos miego prabunda tongue.gif , o persodinu tik pries nesant i lauka ir nelabai giliai, o vazona pasirenku didesni, nes jos kaip subujoja per vasara, tai maza vercia ant sono, jei kur pastatai, o ne pakabini mirksiukas.gif


kai subujos tai būtinai parodysiu drinks_cheers.gif .Beje pakabintus vazonus irgi verčia...jei šakos į vieną pusę. Šiemet pirksiu tuos metalinio karkaso vazonus su metalinėm grandinėm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaičičeku: 18 kovo 2009 - 23:09
QUOTE(vaičičeku @ 2009 03 19, 00:12)
Taip, turiu silpnybę..... drinks_cheers.gif. Iš tų 60 tai 38 svyrančios...
Papildyta:
kai subujos tai būtinai parodysiu drinks_cheers.gif .Beje pakabintus vazonus irgi verčia...jei šakos į vieną pusę. Šiemet pirksiu tuos metalinio karkaso vazonus su metalinėm grandinėm



As tai nezianu kiek pas mane svyranciu, o kiek ne. Speju, kad puse per puse g.gif
Atsakyti
Fantastika tiek begoniju auginti wub.gif o jau grozis vasara turbut bigsmile.gif

As tai turiu 5 svyrancias ir 3 nesvyrancias, aisku,noreciau daugiau turet ax.gif
zadu siemet pasidauginti nuskindama sakeliu thumbup.gif toki patarima is gelinikes gavau ir da nusipirkau saknu stimuliatoriaus milteliu tai tikiuosi pasidauginti pati, gal pavyks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 19 kovo 2009 - 09:39
QUOTE(Pentarda @ 2009 03 19, 10:37)
Fantastika tiek begoniju auginti wub.gif o jau grozis vasara turbut bigsmile.gif

As tai turiu 5 svyrancias ir 3 nesvyrancias, aisku,noreciau daugiau turet ax.gif
zadu siemet pasidauginti nuskindama sakeliu thumbup.gif toki patarima is gelinikes gavau ir da nusipirkau saknu stimuliatoriaus milteliu tai tikiuosi pasidauginti pati, gal pavyks  ax.gif



Kaip idomiai cia. Poto butinai pasidalink patirtimi, nes niekados nesu taip bandziusi daryti.
Atsakyti
Ar galetumete pasidalinti patirtimi,auginant gumbines begonijas ish seklu. Pasisejau svyrancias gumbines begonijas ,,chanson,,orange-yellowH. Suviliojo ypatingai grazi spalva.
Pernykstes svyrancias jau pasodinau. Ugliukai jau apie tris cm. Grazuoles grudinasi balkone. Nesinori ,kad ishstyptu. Pries sodinima zeme palaistau previkuru , apsaugodama nuo puviniu.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2009 03 19, 09:49)
Ar galetumete pasidalinti patirtimi,auginant gumbines begonijas ish seklu. Pasisejau svyrancias gumbines begonijas ,,chanson,,orange-yellowH. Suviliojo ypatingai grazi spalva.
Pernykstes svyrancias jau pasodinau. Ugliukai jau apie tris cm. Grazuoles grudinasi balkone. Nesinori ,kad ishstyptu. Pries sodinima zeme palaistau previkuru , apsaugodama nuo puviniu.


Ir aš tas pačias Chanson pasisėjau,bet vėlai, vasario pabaigoj....Trys išdygo daigeliai, bet tokie blusos dydžio dar tik g.gif . O ledinukės nei viena neišdygo...kolkas verysad.gif Pagyvensim pamatysim kaip toliau augs, nes niekad nesu iš sėklų auginus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Pentarda @ 2009 03 19, 09:37)
Fantastika tiek begoniju auginti wub.gif o jau grozis vasara turbut bigsmile.gif

As tai turiu 5 svyrancias ir 3 nesvyrancias, aisku,noreciau daugiau turet ax.gif
zadu siemet pasidauginti nuskindama sakeliu thumbup.gif toki patarima is gelinikes gavau ir da nusipirkau saknu stimuliatoriaus milteliu tai tikiuosi pasidauginti pati, gal pavyks  ax.gif


jauni ūgliai pavasariniai ir be stimuliacijos puikiai šaknijasi, aš tai du jau iš gumbo išdygusius nupjoviau ir pasodinau. Kai vieną ūglį didžiaisą nupjauni, tai kiti likę pradeda vystytis. Tik reik šiltnamio salygas sukurt, tipo pridengt stiklainiu ar maišeliu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti