Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(aistejukas @ 2009 03 05, 18:00)
O as vakar suskaiciavau, tai visos 39 doh.gif:, mamamia, ka su jomis reikes veikti, vesiu i sodyba smile.gif

oooooo ir vietos reik kiek ,kad jas budint pradet mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 03 05, 18:08)
oooooo ir vietos reik kiek ,kad jas budint pradet  mega_shok.gif


Aciu dievui jos dar yra karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2009 03 04, 21:33)
Sveikutės 4u.gif  4u.gif auginu šias gražias gėlytes jau ne vienus metus. bigsmile.gif  Šiuo metu palaistau su kalio permanganatu, nes kai gumbiukus supjaustau, kad neįsimestų koks pelėsis, šiaip reikėtų medžio anglyje pavolioti tą vietą  doh.gif  ir dar su milteliais ištirpintais vandenyje, kurie skatina šaknų sistemos veiklą, greičiau ir daugiau šaknų atsiranda.Perku žalioj stotelėj, tik pavadinimo nepamenu blush2.gif  O kai pradeda žydėti tuomet laistau trašomis skirtom žydinčiom gėlėm. bigsmile.gif


Na as nedalinau gumbu, nes pernai nepavyko blush2.gif
zydi kol kas viena, bet gal tada truputi trasu visom uzliesiu g.gif
Atsakyti
o gumbus kiek metu galima islaikyti?as kazkaip nelaikydavau ,rudeni baigia zydet ir viskas,p pavasari lekiu i turgu ir perku nauja,pernai nusipirkau grazia persikine tai neismeciau,dabar jau kalasi,o kaznai kaip kitais metais jos nepasens bus galima ir vel migdyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(egleja @ 2009 03 07, 18:27)
o gumbus kiek metu galima islaikyti?as kazkaip nelaikydavau ,rudeni baigia zydet ir viskas,p pavasari lekiu i turgu ir perku nauja,pernai nusipirkau grazia persikine tai neismeciau,dabar jau kalasi,o kaznai kaip kitais metais jos nepasens bus galima ir vel migdyt  g.gif


Taip bus galima vel migdyti ax.gif Svarbu,kad issilaikytu per ziema 4u.gif
Mano vienas gumbas kotais sudziuvo verysad.gif Nors laikiau visus rusy - vienoj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ina' @ 2009 03 07, 20:41)
Taip bus galima vel migdyti  ax.gif Svarbu,kad issilaikytu per ziema  4u.gif
Mano vienas gumbas kotais sudziuvo  verysad.gif  Nors laikiau visus rusy - vienoj vietoj  ax.gif


Sveikos, mergaitės smile.gif
KAip gerai, kad jus radau. Jau antri metai pasižiūriu į žydinčias begonijas ir prisižadu auginti. Pagaliau šiais metais nusipirkau gumbelių. thumbup.gif
Bet kai parsinešaiu namo, džiaugsmas dingo nes, net nesupratau, kaip sodint reikia, kur viršus, kur apačia unsure.gif
Gerai, kad jūs esat, tai dabar viskas aišku thumbup.gif Tik ar nebus per vėlu sodinti dabar??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(alvijaxx @ 2009 03 09, 17:51)
Sveikos, mergaitės smile.gif
KAip gerai, kad jus radau. Jau antri metai pasižiūriu į žydinčias begonijas ir prisižadu auginti. Pagaliau šiais metais nusipirkau gumbelių.  thumbup.gif
Bet kai parsinešaiu namo, džiaugsmas dingo nes, net nesupratau, kaip sodint reikia, kur viršus, kur apačia  unsure.gif
Gerai, kad jūs esat, tai dabar viskas aišku thumbup.gif  Tik ar nebus per vėlu sodinti dabar???  g.gif



Sodink, issikals truputuka veliau ir tiek. O virsus yra ten kur idubimas. O kur ovalas is ten saknis lys. mirksiukas.gif
Atsakyti
ar galima pries gumbo sodinima ji pamirkyri silpname permanganato trirpale pora valandu?
Kokio dydzio vazone sodinti gumba?
Ar veliau persodinti isdygusi daigeli giliau, nes skaiciau, kad gumba reikia sodinti sekliai.
Atsakyti
nu merginos kaip auga jusu begonijos?mano tai jau lapukai matosi smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif o mano begonijos lapukai jau seniai prasikale, jau ir 3ziedus sukrove ax.gif
sen pasiziuriu, kad lapukai jau taip graziai skleidziasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 13, 18:10)
thumbup.gif o mano begonijos lapukai jau seniai prasikale, jau ir 3ziedus sukrove ax.gif
sen pasiziuriu, kad lapukai jau taip graziai skleidziasi wub.gif

Tai kada sukišot i žemele? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2009 03 13, 18:26)
Tai kada sukišot i žemele? g.gif

vasario pradzioje smile.gif jis dar net neisodintas buvo, o jau su 1mazu mazu lapeliu bigsmile.gif as dar kazkur cia forume klausiau ka man daryti su ziedeliais, forumieties patare "dziaugtis" clap.gif tai as ir clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti