Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Mergaitės, ar neteko užsisakinėti iš eurogėlių begonijų, ten, žiūriu, tokių neprastų dvispalvių parduoda http://www.eurogeles...s?categoryID=84
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 25, 09:09)
Mergaitės, ar  neteko užsisakinėti iš eurogėlių begonijų, ten, žiūriu, tokių neprastų dvispalvių parduoda http://www.eurogeles...s?categoryID=84


Begonijų neesu ten pirkusi, tačiau kažkada esu pirkusi krokų svogūnėlius. Nemačiau ne vieno žiedo. Gal kitiems labiau sekasi smile.gif
Atsakyti
aš jų lelijas auginau. Svogūnėliai labai geri atkeliavo ir lelijos buvo išties įspūdingos wub.gif
Taigi į begonijas aš irgi dairausi.
Atsakyti
Na as ir ziurejau eurogeles.lt is ties ten ispudingos begonijos tik nuo vasario 1 dienos prades priimti uzsakymus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanaa @ 2011 12 20, 01:01)
o ar kuri esate sejusi  smile.gif


laba diena, as sejau 2012-01-14 laukiu derliaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 18, 23:23)
Amarrile, nuostabi jūsų begonija wub.gif Turbūt turite kokių auginimo paslapčių, kad tokią gigantę užauginote bigsmile.gif Kad taip turėčiau oranžinę... biggrin.gif Iš tiesų tai turėjau, gal ir turiu, bet yra pakliuvusi į bendrą kiekį ir kol nepražydės neatskirsiu kuri, nors vieną ir teturiu. Tačiau manoji buvo nusvirusi nedaug ax.gif

Lyg ir likau neatsakiusi į klausimą apie paslaptis auginimo smile.gif Ji tame,kad pasverus gumba nesenai-svoris geri 800 gr. bigsmile.gif pernai jau buvo pjaustyti gumbai,tai ir dabar daugiau kaip į tris dalis nepjausiu....ir trešiu ne kelis kartus į cezona,o dažnai ...
O del nusvirimmo....Skaitant charakteristikas,radau tik kad Iliuminatoriai nusvyra iki metro. Kitos-iki 45 cm. Savasias pirkau ``iš ranku``turguj,kažkuo patrauke...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 25 sausio 2012 - 12:31
QUOTE(Linetax @ 2012 01 25, 10:09)
Mergaitės, ar  neteko užsisakinėti iš eurogėlių begonijų, ten, žiūriu, tokių neprastų dvispalvių parduoda http://www.eurogeles...s?categoryID=84

Kad tik prie vieno mišinio radau parašyta,kad turi doh.gif Neįsijauskim,kažin,ar išvis tures schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2012 01 21, 20:03)
Oho koks grozis, kazi nieks nuzsisakineja, noreciau thumbup.gif



Pabandziau paziuret - nesiuncia i Lietuva. O taip noretusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 25, 12:38)
Kad tik prie vieno mišinio radau parašyta,kad turi doh.gif Neįsijauskim,kažin,ar išvis tures schmoll.gif

Kaip pastebėjau, prie daugelio prekių kol kas nerašo, kad turi, nes dar neatėjo užsakymų priėmimo laikas - tik nuo vasario 1 d. Tik man kyla klausimas, ar jie visada tiksliai atsiunčia tai, ką užsisakai g.gif
Ačiū Amarille už atsakymą apie begonijų auginimą 4u.gif Dar pasakykite, jei galite, kokiomis trąšomis tręšiate?
Atsakyti
QUOTE(iingutte @ 2012 01 25, 14:12)
Pabandziau paziuret - nesiuncia i Lietuva. O taip noretusi  smile.gif

O kokios šalies tas puslapis? Ar iš UK galetų užsakyti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti