Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Pagaliau kalasi mano begonijos 4u.gif
Atsakyti
as turiu viena irgi kalasi
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 02 27, 15:33)
Pakartosiu savo foto

čia vaizdas prieš dvi savaites. Dabar begonijos perneštos į vėsų kambarį ir ūgtelėjusios.
Ar jau liejant galima pilti trąšų, ar dar per anksti? Stengiuosi lieti retai, kaip Regila rašė  4u.gif

oho bigsmile.gif kokios dideles, tai nuo kada jas pradejai zadint g.gif
as pries kokias dvi savaites isnesiau is rusio, tai tik dabar lyst pradejo smile.gif
Atsakyti
Pas mane irgi prasikale :bigsmile, bet ne visos sad.gif, nieko lauksime toliau.
Atsakyti
QUOTE(Livai @ 2009 03 03, 21:35)
oho bigsmile.gif  kokios dideles, tai nuo kada jas pradejai zadint g.gif
as pries kokias dvi savaites isnesiau is rusio, tai tik dabar lyst pradejo smile.gif

siemet anksti parbudo. Jau per Kaledas buvo sudygusios. O sausio vidury pasodinau i vazonelius su zemem.
Niekas nepasaket ar tokio dydzio jau liejat su trasom? 4u.gif
Labai noriu siemet geresnio vaizdo nei pernai blush2.gif
Atsakyti
nesuprantu g.gif , mano begonija dar visai mazyte, vos 1.5cm, o jau 2 ziedukai matosi bigsmile.gif ar taip turi buti? lapai dar normaliai neislinde, o jau tokia man ''dovana'' paruose doh.gif
Atsakyti
Del ziedeliu nezinau, bet as budama tavo vietoje juos nuskabyciau ir leisciau jai suformuoti saknis, lapus pirma, o tik poto ziedus, bet Rokoko geriau tau atsakys, nes ji kiek suprantu jau nevienerius metus jas augina.
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 03 04, 12:43)
Niekas nepasaket ar tokio dydzio jau liejat su trasom?  4u.gif


Sveikutės 4u.gif 4u.gif auginu šias gražias gėlytes jau ne vienus metus. bigsmile.gif Šiuo metu palaistau su kalio permanganatu, nes kai gumbiukus supjaustau, kad neįsimestų koks pelėsis, šiaip reikėtų medžio anglyje pavolioti tą vietą doh.gif ir dar su milteliais ištirpintais vandenyje, kurie skatina šaknų sistemos veiklą, greičiau ir daugiau šaknų atsiranda.Perku žalioj stotelėj, tik pavadinimo nepamenu blush2.gif O kai pradeda žydėti tuomet laistau trašomis skirtom žydinčiom gėlėm. bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(aniolyte @ 2009 03 04, 17:01)
nesuprantu g.gif , mano begonija dar visai mazyte, vos 1.5cm, o jau 2 ziedukai matosi bigsmile.gif ar taip turi buti? lapai dar normaliai neislinde, o jau tokia man ''dovana'' paruose doh.gif

Tikrai kad dovana 4u.gif Džiaukis viskas normalu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 04 kovo 2009 - 21:31
QUOTE(Boružėlė @ 2009 03 04, 22:33)


Tikrai kad dovana 4u.gif  Džiaukis viskas normalu. thumbup.gif


Nu va o as buciau ziedus nuskabiusi, ka nealintu augaliuko doh.gif , reiskiasi viskas thumbup.gif gerai
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2009 03 04, 22:33)
Sveikutės 4u.gif  4u.gif auginu šias gražias gėlytes jau ne vienus metus. bigsmile.gif  Šiuo metu palaistau su kalio permanganatu, nes kai gumbiukus supjaustau, kad neįsimestų koks pelėsis, šiaip reikėtų medžio anglyje pavolioti tą vietą  doh.gif  ir dar su milteliais ištirpintais vandenyje, kurie skatina šaknų sistemos veiklą, greičiau ir daugiau šaknų atsiranda.Perku žalioj stotelėj, tik pavadinimo nepamenu blush2.gif  O kai pradeda žydėti tuomet laistau trašomis skirtom žydinčiom gėlėm. bigsmile.gif
Papildyta:

Tikrai kad dovana 4u.gif  Džiaukis viskas normalu. thumbup.gif

4u.gif mirksiukas.gif o as jau norejau ziedelius nuskinti doh.gif Gerai, kad laiku sustabdet thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aistejukas @ 2009 03 04, 23:21)
Nu va o as buciau ziedus nuskabiusi, ka nealintu augaliuko  doh.gif , reiskiasi viskas  thumbup.gif gerai

mirksiukas.gif dabar abidvi zinosim, ka daryti tokioje situacijoje drinks_cheers.gif
Atsakyti
muser posted imageaniske tik pradejo kaltis mirksiukas.gif
Atsakyti
O as vakar suskaiciavau, tai visos 39 doh.gif:, mamamia, ka su jomis reikes veikti, vesiu i sodyba smile.gif
Atsakyti