Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(amarrile @ 2012 01 18, 18:35)


A vat cia tikra grazuole , nenorinciu manau nebutu ax.gif
Atsakyti
Na,reikia ne tik noreti,bet ir ta oranžine tureti.kuri irgi metra sugebetu nusvirti biggrin.gif
Atsakyti
Amarrile, nuostabi jūsų begonija wub.gif Turbūt turite kokių auginimo paslapčių, kad tokią gigantę užauginote bigsmile.gif Kad taip turėčiau oranžinę... biggrin.gif Iš tiesų tai turėjau, gal ir turiu, bet yra pakliuvusi į bendrą kiekį ir kol nepražydės neatskirsiu kuri, nors vieną ir teturiu. Tačiau manoji buvo nusvirusi nedaug ax.gif
Atsakyti
Sveikutes tai kada jau galima pradeti sodinti gumbus, nes prekyboje dar nemaciau ir eurogeles tik nuo vasario 1 prades priimineti uzsakymus g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritaava @ 2012 01 19, 16:18)
Sveikutes tai kada jau galima pradeti sodinti gumbus, nes prekyboje dar nemaciau ir eurogeles tik nuo vasario 1 prades priimineti uzsakymus g.gif  smile.gif

Nebutina sodinti,galima neaukstam inde šiltai daiginti apipylus žemem Vakar pradejau šią tema iš pradiu skaityti,kad į kitų patirtis pažiųreti smile.gif Pavarčiau savasias šiandien,pavartysiu po savaiteles.pažiūriu,kad per šlapia,per sausa nebutu..Gumbai labai dideli tu svyrančiu pas mane,apie penkiolika cm.Ot bus pjaustymo bigsmile.gif
Jei negalesit skaityti viska,cituoju,kas buvo rašyta nešant augalus į pastovią vieta

QUOTE(egleja @ 2009 05 07, 19:36)
tai ka dabar daryt ,tuos lapus nuskabyt,inest i pavesi
*


Nurudavusius nuskabyk - vistiek nieko gero iš jų nebebus. Pernešk į pavėsį ir lauk kol atsigaus mirksiukas.gif Po kokio mėnesio turėtų būti vėl gražios, o kitais metais jau žinosi 4u.gif

Aš saviškes vakar persodinau į lovelius. Kol kas visai neblogai atrodo ir šiemet didžiausias pavyko išauginti iki nešimo į lauką. Tai kol kas galiu pasidalinti patirtimi, kad tikrai verta anksti daiginti. (Primenu, maniškės pačios sudygo jau apie Kalėdas, į žemę įkišau sausio vidury. Kitą met irgi taip anksti daiginsiu rolleyes.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 19 sausio 2012 - 15:48
Maniškės irgi kelios jau sudygusios, aš jų specialiai nedaiginau, pačios nusprendė, kad jau metas.
Jūsų norimų persikinių pernai turėjau du gumbus ir iš sėklų pati užsiauginau. Tai tas kur pirkau gumbais tikriausiai supūdžiai, nes pusę vasaros buvo gražios be proto, o liepos mėn. nugeibo, supuvo, tikriausiai iš didelės meilės perlaisčiau. O ta, kurią pati užsiauginau iš sėklų, tai buvo graži iki rudens.
Aš nusprendžiau, kad nemoku auginti šių gėlių, nes vis perlaistau, tai kad nenumarinčiau jų galutinai, aš jas visas iš vazonų persodinau į gėlyną, tai gėlyne jos žydėjo iki šalnų, iškasiau, kai nušalo stiebai. O gumbus užaugino, ohoho kokius.
Atsakyti
Kadangi turiu patirtį auginimo vazonuose,tai galiu pasakyti,kad nubegimas vandens iš indu turi buti užtikrintas. Ir tikrai pades geras žemes supurenimas aplink augala,jei ilgiau lyja ir augalas pats nepradžiūna
Jei gumbine begonija nugeibo,ji dar nera žuvusi. tik reikia skubiai ištraukti ja iš šlapios zemes ir jei vasaros pabaiga,tai prasimete pas mane pavesiukuos pamiršta ir visai puikiai rudeni nuejo miegoti su kitomis.tiesa,gumbas buvo nemažas,tai ir neperdžiūna greit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 20 sausio 2012 - 10:17
Aš irgi jų neišmečiau, laukiu pavasario, gal dar atžels, nes jos iki užmiegant turėjo po vieną gyvą šakutę.
Atsakyti
Tai ar jau eiti į rūsį parsinšti gumbus?Ar jau laikas?
Atsakyti
Kol dar laikas ieškoti biggrin.gif "Champagne"
http://www.jparkers....onia-champagne/
Atsakyti
wow, super grazi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 21, 17:35)
Kol dar laikas ieškoti biggrin.gif "Champagne"

Oho koks grozis, kazi nieks nuzsisakineja, noreciau thumbup.gif
Atsakyti