Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(kristinkag @ 2012 01 05, 23:57)
Patarkit ka man daryti, mano viena begonija nenori miego nors tu ka, nedidele dar ji, 2 nedidukes pagaliau uzmigo o ji sau auga ir viskas, ar galiu as nuskinti sakeles ir priverstinai migdyti?
2 is kokiu 5 vasara nuskintu sakeliu turi gumbus vis isimu is po spinteles patikrint ar nesunyko bet laikosi tik vienos dregna zeme tikiuosi nesupus

Nemigdyk per prievarta,pas mane irgi pora jaunu auga..ta šlapia reikia išimti iš žemes,pražiovinti,gumbelis nieko nebijo(apart dregmes)paskui vel galima paslepti sausoj žemej
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2012 01 06, 14:23)
Nemigdyk per prievarta,pas mane irgi pora jaunu auga..ta šlapia reikia išimti iš žemes,pražiovinti,gumbelis nieko nebijo(apart dregmes)paskui vel galima paslepti sausoj žemej

Aciu 4u.gif taip ir padarysiu
Atsakyti
Sveikos, begonijų augintojos 4u.gif Gal jau planuojate sodinti gumbines begonijas? Kada palankiausios dienos sodinimui?
Atsakyti
QUOTE(Linetax @ 2012 01 12, 11:15)
Sveikos, begonijų augintojos 4u.gif  Gal jau planuojate sodinti gumbines begonijas? Kada palankiausios dienos sodinimui?

Aš vakar pasodinau.
Atsakyti
QUOTE(orcha @ 2012 01 12, 13:38)
Aš vakar pasodinau.

Jau,taip anksti?Ar neištyps paskui?
Atsakyti
As irgi jau istraukiau, gal siandien uzmerksiu i previkura jei dar rasiu likuti :-) pas mane tai ilgas ju augimo procesas ax.gif po to tik subujoja i pabaiga vasaros doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2012 01 12, 13:58)
As irgi jau istraukiau, gal siandien uzmerksiu i previkura jei dar rasiu likuti :-) pas mane tai ilgas ju augimo procesas ax.gif po to tik subujoja i pabaiga vasaros doh.gif:

Ir maniškės ilgai trunka kol išleidžia lapelius, todėl jau į antrą sausio pusę stengiuosi pasodinti. Tokiu metu pasodintos pas mane sužydi jau gegužės mėnesį. Šiemet turiu keletą didelių gumbelių, kuriuos žadu padalinti. smile.gif
Atsakyti
Nunešiau gumbus i katiline,sudrekinau,ir manau,apie menesį taip daiginsiu ax.gif Pernai taip sudetus plasmasiniam inde nuo vaisiu palikau,pamiršau.tai radau sudygusius,susipynusius,išskirsčiau,ir susodinau blush2.gif Viskas gerai baiges ax.gif sudygs,supjaustysiu,apdžiovinsiu,tada sodinsiu...
Atsakyti
Gal kas pasidalins patirtimi, kaip gumbus dalinti blink.gif Nejau tiesiog peiliu? Dalinti dabar (šaldytuvo apatiniam stalčiuje laikau), ar kai lapelius išleis? Pernai pirmą kartą nusipirkau gumbų, todėl klausimai tokie primityvūs blush2.gif
Atsakyti
Turejau labai grazia svyrancia begonija,rudeni nuemiau visas sakas ir padejau i rusi su visu vazonu.Dabar atsinesiau,sakau gumba persodinsiu i nauja zeme,ziuriu kad jokio gumbo nera ir likau taip ir nesupratus, kame reikalas.
Atsakyti
QUOTE(vasarema @ 2012 01 12, 15:07)
Gal kas pasidalins patirtimi, kaip gumbus dalinti blink.gif Nejau tiesiog peiliu? Dalinti dabar (šaldytuvo apatiniam stalčiuje laikau), ar kai lapelius išleis? Pernai pirmą kartą nusipirkau gumbų, todėl klausimai tokie primityvūs blush2.gif

Daiginu (nepasodintus) dalinamus gumbelius kol pasimato pumpurai, tada perpjaunu ( tiesiog peiliu), kad abiejuose gumbelio pusėse būtų daigelių, perpjautą vietą pabarstau medžio anglimi, palieku nudžiūti, o po to viso proceso - į vazonėlį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2012 01 12, 16:30)
Turejau labai grazia svyrancia begonija,rudeni nuemiau visas sakas ir padejau i rusi su visu vazonu.Dabar atsinesiau,sakau gumba persodinsiu i nauja zeme,ziuriu kad jokio gumbo nera ir likau taip ir nesupratus, kame reikalas.

O pirkot zydincia ar gumba, jei zydincia tai gali but kad buvo per mazas gumbas ir neisgyveno 4u.gif
Atsakyti