Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Sveikos merginos turiu bėda su savo begonijom verysad.gif Sukvailiojo jos pas mane dygt kai kurios pradejo verysad.gif Gal patartumėt ka man su jom daryt kad pavasario sulauktų. Galvoju gal sodint ir laukt kas bus wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laikėt peršiltai todėl jos ir ėmė dygti , manau jog reiktų išnešt kur vėsiau ,daigeliai nudžius , ir jos užmigs .... mirksiukas.gif nebent kitos merginos patars kitaip smile.gif pasodinus kažin ar užtektų šviesos ,nes iki pavasario oj kaip toli... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 24 lapkričio 2011 - 13:49
Tai kad pats gumbelis minkštas bijau kad nesulauks pavasario.
O jei as jas i vazonelius sudesiu ir nunesiu saltai tik nezinau ar jas reiketu kartais paliet wub.gif
Atsakyti
[quote=sanele,2011 11 24, 16:49]
Tai kad pats gumbelis minkštas bijau kad nesulauks pavasario.
O jei as jas i vazonelius sudesiu ir nunesiu saltai tik nezinau ar jas reiketu kartais paliet wub.gif
Geriau laikyk visiškai sausoj žemej šaltai. Bus ,kaip ir Feniksas45 patare. Užmigs. O jei pradejes gesti.tai likimo nepakeisi mirksiukas.gif Pavasaris parodys rezultatus
Atsakyti
didesni gumbeliai būna kietesni ,o maži minkštesni ir tikrai jei lemta gyvent išgyvens ,jei turit tik kelis tai puikiausiai peržiemos suvynioti į kelias servetėles ir padėti į šaldytuvo daržovių skyrelį smile.gif pas mane kasmet taip apie 30vnt . popieriniame maišelyje peržiemoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 25 lapkričio 2011 - 08:58
apsižiūrėjau, kad nudžiūvo mano įšaknydinta begonijos šakelė, pakapsčiau žemes ir pasirodo ji užauginusi nykščio galo gumbelį thumbup.gif Vėl atsargiai jį užkasiau ir iškeliavo jis žiemot pas "mamytę" į rūsį - pavasarį matysim kaip baigsis eksperimentas ax.gif
Atsakyti
O mano mazyles begonijos nenori miegoti nenudziusta, gal nupjauti ir uzmugdyti? patarkit kaip elgtis su jom pamiegoti jos turi 4u.gif
Atsakyti
Nesupratau, kodėl auginamos kambaryje begonijos pradėjo mesti lapus, o vienos net stiebas nukrito g.gif
Atsakyti
maniškė mažuliukė tą patį padarė, bet pakapsčiusi pamačiau kietą bei gražų gumbiuką, tai iškeliavo toliau šalčiau rūsin miegot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 12 18, 21:55)
maniškė mažuliukė tą patį padarė, bet pakapsčiusi pamačiau kietą bei gražų gumbiuką, tai iškeliavo toliau šalčiau rūsin miegot mirksiukas.gif

Ir pas maniškį gumbelis yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 12 18, 20:58)
Ir pas maniškį gumbelis yra ax.gif


tai tada gal nešk šaltai ir lai miega
Atsakyti
QUOTE(mumrikas @ 2011 12 18, 22:02)
tai tada gal nešk šaltai ir lai miega

Ačiū - taip ir darysiu ax.gif
Atsakyti