Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(jediara @ 2011 10 15, 21:28)
Laipiojančios hortenzijos žiemoja lauke mirksiukas.gif (nors mano visos žiemoja lauke rolleyes.gif )

O tai aciu oro_buckis.gif O tai zinai mane dar siandien buciau su prozektorium ejus namo parnest mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 10 15, 21:35)
O tai aciu oro_buckis.gif O tai zinai mane dar siandien buciau su prozektorium ejus namo parnest mirksiukas.gif

Tačiau mulčiavimas durpėmis nepakenks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 10 15, 21:39)
Tačiau mulčiavimas durpėmis nepakenks rolleyes.gif

Gerai,labai Tau aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=dulyte,2011 10 15, 10:45]
Baigia nubyrėt mano begonija... Galvojau, kad kambaryje įnešta dar pažydės kiek ilgiau verysad.gif Tai kaip man toliau su ja elgtis, prašau patarti, begonijų augintojos : ar palikti ją žiemoti vazonėlyje ar išimti iš vazonėlio gumelius (jei jų ten rasiu ax.gif ) ir kaip jurginų gumbus rusyje tarp žemių, retkarčiais palaisčius, laikyti? g.gif A



pritariu amarillei, jeigu su gumbeliu ir žemė sausa tai galima būtų palikti vazonėlyje žiemoti ,bet jei žemė drėgna ,bent aš nerizikuočiau , apdžiovinčiau gumbelį ir įdėjus į durpes laikyčiau rūsy ir vistik įkyriai mirksiukas.gif siūlau apčiupinėti neišraunant begonijos ar ji turi gumbelį ,nes jeigu jo nėr, apgenėti trumpiau šakutes ir laikyt kambaryje ,neperlaistant laukti atželiančių šakelių .
Atsakyti
sveikos.o gal kas turit atliekamu begoniju gumbeliu parduoti nebrangiai? ax.gif laukciau Az.
Atsakyti
na, mergytės kaip sekasi jums su tais išaknydintais ūgliukais ,ar įneštos į patalpas išgyveno ?
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 11 13, 00:45)
na, mergytės kaip sekasi jums su tais išaknydintais ūgliukais ,ar įneštos į patalpas išgyveno ?


labas rytas,

mano vat šitos gražuolės

user posted image

viena šaka žiedo neatlaikė ir nuo koto nuplyšo su visiais žiedais doh.gif tai įkišau į žemę (tai buvo rugpjūčio pabaigoj), dar ilgokai gražiai žydėjo, tada žiedus nukarpiau ir prasidėjus pirmom šalnom į namus įnešiau. "mamytės" gumbas nukeliavo pas kitų gėlių gumbus į rūsį, o ta mažuliukė stovi dabar garbingai ant palangės katilinėj ir auga kaip kambarinė gėlė. Galvoju kapstyt ir ieškot ten kokio gumbelio ar ją taip šiltai ir augint g.gif Jei augint, tai kiek laiko, per visą žiemą?
Atsakyti
manyčiau kuo ilgiau išlaikysit tuo geriau ,nes mano irgi kažkur rugpjūtį buvo įšaknydinta ,tai gumbelis vos matomas ,tai neverta skubėt raut ,o jei dar ir patinka jai būti tokiom sąlygom tai thumbup.gif , iki kito sezono gumbelis neblogas paaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Pavasarį įšaknydintas augalelis gumbelio kaip ir neturejo,tai tegul stovi,kol pats norės. Aš irgi laikau kelis-nežinia kam
Atsakyti
vadinasi ir aš saviškę taip palaikysiu - eksperimento vardan smile.gif
Atsakyti
Dvi be gumbelių taip pat auginu kambaryje - jos ten puikiai jaučiasi rolleyes.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti