Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Pirmi metai auginau begonija. Pirkau jau žydinčią pavasarį. Visą vasarą nuostabiai žydėjo. Dabar žiedų visa pilna įsinešiau į kambarį su vazonu. Sakykit, ką su ja daryt vėliau ar taip ir augint ar nupjaut ir leist ilsėtis ? g.gif
Atsakyti
Nu bandau ikelti savo grazuole wub.gif


http://imageshack.us...0110815beg.jpg/
http://imageshack.us...0927001beg.jpg/
http://imageshack.us...0110927beg.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dulyte: 28 rugsėjo 2011 - 20:30
QUOTE(dulyte @ 2011 09 28, 20:26)

Kokia grazuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
wub.gif labai daili panelė. O kodėl įnešėt į kambarį ,kad jos dar visai neblogai jaučiasi lauke ,o įneštos pasikeitus temperatūrai ims mest lapus.....o norint ,kad labai nesustresuotų įnešt geriausia po lietaus g.gif o nupjaut neskubėkit kol neįsitikinsit ar ji turi gumbelį ,nes tik tokias reik nupjaut ir palaikius kol gražiai likę stiebų galiukai nukris, padėti vėsiai iki pavasario,o tiksliau iki kovo.
Atsakyti
O tai gerai, kad nereikia dar pjaut, taip gaila butų verysad.gif Įnešiau ne visai į kambarį, o į laiptinę, ten vėsiau, gal sakau ji nelabai supyks... unsure.gif
Atsakyti
Gal begonijų mylėtojoms būtų įdomu blush2.gif

Į du hematogenus be vazonėlio arba į keturis su vazonėliu (jis toks nemažas, beveik kibiro dydžio) keičiu vat šią didelę begoniją (apatinėje nuotraukoje vaizdas birželį, o viršutinėje - kaip žydėjo vasarą). Preitais metais ją žiemą tiesiog laikiau ant lango priepirty, o pavasarį pasidauginau iš naujų šakelių (ji ne gumbinė ir dauginasi įšaknydinant šakeles kaip pelarginijos). Šais metais jau tiek daug pretendenčių į jos vietą, kad ši nebetelpa blush2.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikute, labai norėčiau, tokios gėlės, bet gaila Vilniuje bunu labai retai, Kaune jei būtų, tai nulėkčiau šviesos greičiu blush2.gif (pati iš Jonavos), be galo daili gražuolė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2011 09 30, 11:15)
Sveikute, labai norėčiau, tokios gėlės, bet gaila Vilniuje bunu labai retai, Kaune jei būtų, tai nulėkčiau šviesos greičiu  blush2.gif (pati iš Jonavos), be galo daili gražuolė  wub.gif


dėkui wub.gif labai panašu, kad jai jau radom naują šeimininkę blush2.gif
Atsakyti
Jei begonijos(ne mano) su baltom apnašom,ar tai reiskia,kad išlaikius gumbus ir kitamet sirgs g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 10 01, 11:39)
Jei begonijos(ne mano) su baltom apnašom,ar tai reiskia,kad išlaikius gumbus ir kitamet sirgs g.gif



kiek metų auginu man nėra pasitaikę, jog pultų kažkokia miltligė ,bet manyčiau, jog neturėtų būti ,tačiau galvoju, neprošal būtų dar šiais metais nupurkšti, o kitąmet prieš sodinant pamirkyt kokiam humdezbio.
Atsakyti
Amarrile, štai kaip žydi Jūsų "vaikučiai" ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=jediara,2011 10 01, 14:55]
Amarrile, štai kaip žydi Jūsų "vaikučiai" ax.gif

Asmeniškai man įdomus eksperimentas-maž susiformuos koks gumbelis rolleyes.gif
gal dar yra norinčiu padalyvaut bandymuose-yra dar keli vazoneliai įšaknydinti...



Atsakyti