Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

aš irgi džiaugiuosi savo persikine ,pagaliau po ilgų pirkimų nusipirkau ne katę maiše, dabar nors ir nedidukė bet apsipylusi žiedeliais wub.gif ,kitais metais manau bus verta pasirodymo ax.gif
Atsakyti
mano begonijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2011 07 24, 23:42)
mano begonijos 4u.gif

Myliu oranžine spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2011 07 25, 00:42)
mano begonijos 4u.gif

Gražuolės wub.gif
Atsakyti
Savo begonijomis girtis negaliu, bet.... nors ir vėlai sodinti maži gumbeliai, džiaugiuosi, kad iš trijų nors dvi pilnavidurės rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Laba,reikia jūsų patarimo.Perlaisčiau savo pirmąją begoniją-supuvo gumbas.Bet spėjau dar gyvybingas šakeles sukišt į vazonėlius,ir jie prigijo,leidžia naujus lapelius.Norėjau paklaust,kaip bus su gumbų formavimu.Šakelės dar visai mažos.Ar tas gėlytes laikyti per žiemą,kad užaugtų dideli augalai?Tada gal ir gumbai susiformuos.Ar tokios begonijos,daugintos iš šakelių,gumbų neformuoja?Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrae @ 2011 07 25, 23:53)


formuot tai formuos gumbelį ,bet vat per žiemą išlaikyt ,kai šviesos mažai ir kambariuose sausas oras labai keblu ....tačiau gal jums pasiseks išlaikyt mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 07 25, 20:45)



thumbup.gif wub.gif


Papildyta:
QUOTE(Semile @ 2011 07 25, 00:42)
mano begonijos 4u.gif


fainuolės


Papildyta:
[quote=amarrile,2011 07 03, 13
[/quote]

o Amarilės smulkiažiedės ,anksčiau įdėtos ,nenusileidžia didžiažiedėm wub.gif
Atsakyti
Dar norėjau sužinot.Jūs vis kalbat apie stimuliatorių.Koks pavadinimas tos priemonės?
Atsakyti
Aš irgi nesunkiai įšaknydinau nulužusias ir meginsiu laikyti.bet abejoju rezultatais...Nauji vaizdeliai ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sena ponia ,ilga suknia ax.gif Gal i svočias ruošias biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Gal pasidalinsit vasaros ispudžiais ir gelyčiu nuotraukytem? O manoji buvo maksi,o dabar mini biggrin.gif Apsilauže per vetras,o dar ir per liutis nuvirsta,matyt nuo netolygaus svorio. Prikišau šakeliu i žeme,tik nežinau,ka su tais sodinukais daryti reiks blink.gif g.gif
Atsakyti
maniškes irgi vėjas ir liūtys priplakė prie žemės ,dabar po truputį stojasi į vietas , bauhofe mačiau tokius metalinius žiedus su įsmeigiamais strypeliais, tai manau labai tiktų begonijoms ir kitoms gėlėms prilaikyti,o ir visokių dydžių yra, kainos kandžiojasi ,bet kitą vertus, juk ne vieniem metam perki g.gif
įsišaknyjusius sodinukus bandysiu iki stipresnių šalnų laikyt šiltnamyje ,gal suformuos nors nedidelius gumbelius ,nors dabar pagalvojau, kad reiktų nuo jų žiedus nuskint, procesas turėtų pagreitėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 23 rugpjūčio 2011 - 17:43