Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Pentarda @ 2009 02 22, 13:44)
blink.gif  blink.gif oho, cia tai bent blink.gif  blink.gif
bet jau grozio kiek turesi  wub.gif
As pernai is senuku pirkau 10lt buvo uz 3 gumbelius bet nei vienas neisgyveno unsure.gif ale kada tu radau po 0.99ct 3gumbeliai  blink.gif  fantastine kaina thumbup.gif  nenuostabu kad daba tiek ju turi rolleyes.gif  as turbut irgi tiek buciau pasipirkus hihihi.gif

Siaip  kai tokios kainos galetumet paskelbt kur yra pirkti blush2.gif

Gerai nepamen, bet man atrodo liepos menesi.Kadangi jas buvo jau praejes laikas sodinti tai ir nekainavo. Senukuose.
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 02 19, 22:46)
Tiesa paskius nežinau. Aš sėjau jas sausio vyduryje, tai tik dabar pradėjo lysti daigesiai, ir dar tik keli, tokie mažučiukai. Žiūrėsiu kas bus toliau, nes pirmus metus sėju, tai negaliu nieko patarti. O šiaip bandžiau išsiaiškinti čia forume, tai kiek supratau niekas iš čia besilankančių jų nesėja. unsure.gif
Papildyta:
Tiesa  pasakius, jau buvau pradėjus galvoti, kad jos visai nepasidorys.

Kiekvienais metais mano mama sėja ledinukes. Kiekvienais metais kiek pasėdavo, tiek sudygdavo. Šiemet kažkas baisuas. Nesudygo nė viena. Guli sėklos žemės paviršiuje ir net nesiruošia dygti. Ir svarbiausia, kad niekur jų nėra pirkti. Būdama Druskininkuose radau sėklų parduotuvę. Gerai užsipirkau. Bandysime atsėti.
Atsakyti
mmm...Kaune zalioj stotelej pilna visokiu ledinukiu thumbup.gif:
Atsakyti
Mes Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(MALU @ 2009 02 23, 19:10)
Mes Vilniuje.


Paziurekit Vilniuj zalioj stotelej mirksiukas.gif
Atsakyti
O begonijos mėgsta daug saulės? 4u.gif
Atsakyti
ar begonijoms reikia daug prieziuros skirti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vesty @ 2009 02 23, 20:09)
O begonijos mėgsta daug saulės? 4u.gif


Begonijos labiau megsta pavesyje augti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(donata60 @ 2009 02 23, 20:30)
ar begonijoms reikia daug prieziuros skirti? ax.gif


Nereikia schmoll.gif Palieji,kai reikia ax.gif Ir isrenki perzydejusius ziedus ax.gif
Atsakyti
Pakartosiu savo foto
QUOTE(linuke_ @ 2009 02 16, 11:49)
Stai mano begonijos
user posted image

čia vaizdas prieš dvi savaites. Dabar begonijos perneštos į vėsų kambarį ir ūgtelėjusios.
Ar jau liejant galima pilti trąšų, ar dar per anksti? Stengiuosi lieti retai, kaip Regila rašė 4u.gif
Atsakyti
Fantastika wub.gif
o mano dar tik tik kalasi sad.gif
Atsakyti
Mano keli gumbeliai dar be gyvybes zenklu. Itariu, kad jau ir nesudigs unsure.gif Nors, aisku, dar nemetu
Atsakyti
Pas mane vieni rodo gyvybes zenklus, tik labai dar nezymiai, kiti stovi tyliai..Laukiu laukiu...Tikiuosi ko nors suauksiu lotuliukas.gif
Atsakyti