Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

nelabai suprantu ka as cia ne taip darau, kad nesigauna ideti foto is radikal . ru.... ??? na neesme

Noriu biskiuka pasiguosti, kad sie metai man nekokie, pirmoji mano begonija kuri taip gerai buvo isleidusi lapus ir buvo jau didele , pradejus buvo net leisti ziedelius ,as ja taip dziaugiausi, 2foto matyti kaip ji atrode ziema... o paskui dar daugiau priaugo lapeliu ir buvo labai grazi .... BET.... visada yra BET.... as ja persodinau ...
cray.gif
ir ji numire mano akyse, maciau kaip krito sakeles mano isaugintos priziuretos, lapeliai ir liko visa tokia be nieko, kaip nurenkata, dabar jau skaitosi atsigavus.. jau leidzia naujus lapelius... bet negrazi , netokia...
O dar kita visai nepatinka balta ta, pirkau gumbelius vienas tik isaugo svyrancios begonijos, ziedai tusti, nepanasu i paveiksleli... verysad.gif
Atsakyti
jei šakelės ištįsusios,tai pamėginkit nugenėt ,nepalikit ilgų stiebų ,greičiau atsigaus , nepamaišytų palaistyt su augimo stimuliatorium ar tiesiog dilgėlių užpilu mirksiukas.gif

na ,va ,o aš visai nemoku įdėt nuotraukų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 08 birželio 2011 - 12:24
4u.gif
Ar žinot, kad į begonijų vazoną reikia žalią kiaušinį įmušti? g.gif bigsmile.gif Aš prakrapščiau žemę ir įmušiau po vieną. Sakė, begonijos iš proto eina biggrin.gif Pažiūrėsim kaip čia su jomis bus.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2011 06 18, 15:09)
4u.gif
Ar žinot, kad į begonijų vazoną reikia žalią kiaušinį įmušti? g.gif  bigsmile.gif Aš prakrapščiau žemę ir įmušiau po vieną. Sakė, begonijos iš proto eina  biggrin.gif Pažiūrėsim kaip čia su jomis bus.... biggrin.gif

drinks_cheers.gif Sodindama taip ir dariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistutėlė @ 2011 06 18, 14:09)
4u.gif
Ar žinot, kad į begonijų vazoną reikia žalią kiaušinį įmušti? g.gif  bigsmile.gif Aš prakrapščiau žemę ir įmušiau po vieną. Sakė, begonijos iš proto eina  biggrin.gif Pažiūrėsim kaip čia su jomis bus.... biggrin.gif

blink.gif oba nezinojau kita met reikes ismeginti mirksiukas.gif

Kodel niekas nesirodo savo gelyciu rolleyes.gif
Atsakyti
Pasirodau savas ir laukiu kitu biggrin.gif

Svyranti
user posted image

Paprastos
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(*SIM*SIUS* @ 2011 06 18, 20:47)
Pasirodau savas ir laukiu kitu biggrin.gif



Labai gražios thumbup.gif , ypač pilnavidurės wub.gif
Atsakyti
Mazos, nuotraukytes ,pasidziaugti neina unsure.gif O trecia,ketvirta nesvyrancios g.gif

Prie gero noro nera blogo oro bigsmile.gif
user posted image
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 06 18, 20:34)
Labai gražios thumbup.gif , ypač pilnavidurės  wub.gif

rolleyes.gif 4u.gif

QUOTE(amarrile @ 2011 06 18, 20:36)
Mazos, nuotraukytes ,pasidziaugti neina unsure.gif O trecia,ketvirta nesvyrancios g.gif

Prie gero noro nera blogo oro bigsmile.gif


nenorejau puslapio apkraut mirksiukas.gif nu lik ne g.gif as jas gelyne esu ikisus gal kad pakabinciau ir nusvirtu g.gif

galinga thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Smulkiaziedes,žavingai atrodo visa vasara. Tai laiku pasodintos mano,bet ne man smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazios jusu begonijos.... as sodinau svyrancias pilnavidurias , o isaugo nesvyrancios nepilnavidures ... parasykit kas nors kaip jus idedat nuotraukytes i cia? aciu...
Atsakyti
pakonsultuokite nemoksa.. ax.gif Viena begonija augo graziai, bet kazkodel du stiebai nukeipe vysta, trecias kol kas tvirtas. Kame gali buti reikalas?

O siaip kokias pirkau, tokios ir isaugo - svyrancios, pilnavidures. Viena rozine isvis nereali - spalva labai grazi, ziedai didziuliai wub.gif Geltonosios ne tokios ispudingos.

Atsakyti