Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

O mano šiais metais sėtos iš sėklus vos vos juda. Net nežinau ar iš vis užaugs. Laaabai gerai įsižiūrėjus matau tris tikrus lapeliu, bet jie tooookie mažučiai, kad net lūpą norisi pasiimti biggrin.gif Kol kas net bijau judinti ir persodinti. O sėjau svyrančias "Illumination Apricot"
Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2011 04 09, 21:04)
O mano šiais metais sėtos iš sėklus vos vos juda. Net nežinau ar iš vis užaugs. Laaabai gerai įsižiūrėjus matau tris tikrus lapeliu, bet jie tooookie mažučiai, kad net lūpą norisi pasiimti biggrin.gif Kol kas net bijau judinti ir persodinti. O sėjau svyrančias "Illumination Apricot"

Atrodo,tai didziaziedes.Gumbeliu sunku turbut,gauti.Turesit kitiems metams gumbelius,neismeskit smile.gif
Atsakyti
Mergaites,kas busit Olisetoj ar kur daugiau gelyciu,zvilgtelekit i begonijas 4u.gif Man reikia tos rusies,kur iliuminatorius paminetas biggrin.gif Illumination Apricot".Paprasyciau tada,kad nupirktu man,nes provincijoj tokiu nerasi schmoll.gif Rasau cia,nes cia vis oliseta gerai minima....Busiu dekinga smile.gif
P.S.Esme tame,kad reikia ne rausvu,nes turiu,o gelsvu didziaziedziu gumbiniu svyranciu bigsmile.gif Ir visko viename smile.gif
Atsakyti
Teks siais metais nebent suaugusiu geltonu pasieskoti,o dabar ka turim,ta turim....Gelytes lauke buvo kelias paras,bet teks dar siltnamy palaikyti....Siemet ne tiek kerejos,kiek tyso i ilgi unsure.gifuser posted image
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 04 29, 22:20)
Teks siais metais nebent suaugusiu geltonu pasieskoti,o dabar ka turim,ta turim....Gelytes lauke buvo kelias paras,bet teks dar siltnamy palaikyti....Siemet ne tiek kerejos,kiek tyso i ilgi unsure.gifuser posted image

Labai gražus žiedelis wub.gif
Atsakyti
amarrile, grazus ziedas, toks pilnaviduris.

O mano siemet svyranti balta beginija, vargsta pasodinta i labai jau maza vazonelio, ir ziedai kazkokie ne tokie kaip pernai. savaitgali varysiu i soda ir persodinsiu, nes jau net gaila geles.
user posted image
user posted image

O sios nesvyrancios begonijos, svogunelius turiu nuo pernai. Buvo visos vienodos, o kai siemet susodinau ir pradejo augti va kaip atrodo, skiriasi viena nuo kitos. Buvo trys saknu gumbeliai, tai ir auga trim skirtingom spalvom
user posted image
user posted image
Atsakyti
Persodinau siandien paprastas begonijas i truputi didesnius indelius,nei buvo.Nebuvo pilni saknu,tad net nezinau,ar reikejo? Galvoju,juk dar menesi tures augti g.gif
Ir dar kilo mintis,kad reiketu pridengti agrolevele nuo saules stikliniam siltnamyje...Siemet pirmi metai,kai auginu daug smulkiaziedziu ir kitokiu begoniju daigu...Svyrancios tokiu laiku jau buna lauke pavesiukuos ax.gif
Atsakyti
Merginos, noriu jusu paklausti ar ne velai pasejau begonijas? as jas noriu uzsiauginti kitiems metams jei siemet nezydes tai nieko tokio man svarbiausia kad gumbai uzaugtu ir issilaikytu per ziema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2011 05 10, 22:04)
Merginos, noriu jusu paklausti ar ne velai pasejau begonijas? as jas noriu uzsiauginti kitiems metams jei siemet nezydes tai nieko tokio man svarbiausia kad gumbai uzaugtu ir issilaikytu per ziema  4u.gif

Kad cia niekas neturi daug patirties....Jauni gelukai nelabai speja suformuoti,isauginti gumbu....Pagalvojau,gal laiku juos inesti vidun rudeni ir paauginti tuos gumbiukus...Jie rudeniop ir auga tik g.gif
As kaip tik del gumbo noriu svyrancios oranzines....Saziningas pardavejas negarantavo,kad rasiu gumbeli. Nes jie gauna ugliukus arba dauginasi sakelemis doh.gif
Atsakyti
jeigu sėjot gumbines tai sakyčiau labai vėlai ....jos sėjamos lapkričio gale arba gruodyje,svarbu ,kad rudenį perneštos į patalpas būtų dar prieš šalnas ,be to labai sunku išlaikyti joms reikalingas sąlygas -apšvietimą, temperatūrą ,drėgmę g.gif ,man nepasisekė išlaikyti ,tačiau gal jūsų sėkmė neaplenks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(amarrile @ 2011 05 11, 10:29)
As kaip tik del gumbo noriu svyrancios oranzines....Saziningas pardavejas negarantavo,kad rasiu gumbeli. Nes jie gauna ugliukus arba dauginasi sakelemis doh.gif


nu retą pardavėją aptikai biggrin.gif

beje ,dėl dengimo agroplėvelė šiltnamyje, tai kažin ar reikia, nes pas mane ant pietinės palangės jautėsi puikiai ir nenudegė nuo saulės g.gif


ar jūs dar nesodinate lauke,aš kaip ir nenumačiusi buvau persodinėt į didesnius vazonus ,bet žiūriu vienos jau didžiausios ir gožia kitas.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 05 11, 11:31)

ar jūs dar nesodinate lauke,aš kaip ir nenumačiusi buvau persodinėt į didesnius vazonus ,bet žiūriu vienos jau didžiausios ir gožia kitas.... verysad.gif

Jau galvoju, kad reikėtų sodinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 05 11, 09:29)
Kad cia niekas neturi daug patirties....Jauni gelukai nelabai speja suformuoti,isauginti gumbu....Pagalvojau,gal laiku juos inesti vidun rudeni ir paauginti tuos gumbiukus...Jie rudeniop ir auga tik g.gif
As kaip tik del gumbo noriu svyrancios oranzines....Saziningas pardavejas negarantavo,kad rasiu gumbeli. Nes jie gauna ugliukus arba dauginasi sakelemis doh.gif

Sakiau rudeni kai prasides salnos nakciai inesiu i kambari o diena lauke, nes girdejau kai vesus oras tai jie formuoja gumbus, gal kaip nors pasiseks, ziemai laikysiu silciau ir retkarciais palaistysiu kad gumbas neisdziutu ax.gif
Papildyta:
[quote=Feniksas45,2011 05 11, 10:31]
jeigu sėjot gumbines tai sakyčiau labai vėlai ....jos sėjamos lapkričio gale arba gruodyje,svarbu ,kad rudenį perneštos į patalpas būtų dar prieš šalnas ,be to labai sunku išlaikyti joms reikalingas sąlygas -apšvietimą, temperatūrą ,drėgmę g.gif ,man nepasisekė išlaikyti ,tačiau gal jūsų sėkmė neaplenks mirksiukas.gif


Tikiuosi pavyks, rizikuoju bet gal kaip nors
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 11 gegužės 2011 - 10:09