Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Feniksas45 @ 2011 03 23, 09:39)
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 02 25, 21:00)
palikit, kad būtų patogu palaistyt  mirksiukas.gif aš palieku apie 1 cm,o gumbelį iki pusės įspaudžiu į žemę, nes vėliau persodinant jis apkaupiamas .

Man geriausiai sekdavosi, kuomet kišdavau iki pusės gumbelį. Gal yra turinčių ir kitokios patirties.
*
na, lig ir buvo kalbama ,jog reikia gumbus sodinti sekliai ,t.y. iki pusės  mirksiukas.gif



doh.gif doh.gif doh.gif tai db as suprantu, o tada tai va taip as supratau, i vazona pasiimi gumbeli ikisi i vazono vidury, uzkasi zemem ir lauki rezultatu , pasilieki 1 cm nuo virsaus kad butu patogu laistyti , na , kad kaip laistai zeme nebegtu per krastus, kodel taip supratau: todel, kad visuose tinklapiuose kur tik skaiciau visur raso sodinti i zeme apie 3-4 cm, ant mano pakuotes ten isvis nesuprasi, vienoj vietoj raso 7cm, kitoj 3-4cm, na tai as pasirinkau nuo 2 iki 2, 5cm, ir nesamone gavosi... cry.gif cry.gif
Dar noreciau paklausti pas mane ryte ant palangiu eina iki pietu saule, nera nei vieno kampelio kur nebutu jos, paskui sukasi i vakarus ir tas pats buna kitose palangese, saule visur tik vienose ryte kitose po pietu ir iki vakaro, tai kur man jas statyti, na dabar gau tie gumbeliai virsuje, uzdejau permatomai zemes, ar nereikia?
Papildyta:
QUOTE(Musyte24 @ 2011 03 23, 12:49)
o šiandien sodinti gumbelius dar ne pervėlu? blush2.gif

Noriu labai svyrančių begonijų ir vis galvojau, kad jau paūgėjusių nusipirksiu blush2.gif . O dabar mastau, kad gal dar pati spėčiau užauginti g.gif

vietoj taves nueiciau i turgu ir nusipirkciau jos juk nebrangios, kainuoja panasiai kiek ir seklos , va o jei dar pridetumeme zemes, tai nusipirktum grazia begonija, tik dabar gal ju dar nera pirkti.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 03 23, 11:43)
Reikėtų ax.gif bet ką jau ten doh.gif ar bepadės g.gif

Jauciu,cia per mano trigrasy visos raustet g.gif Nieks anom neatsitiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte24 @ 2011 03 23, 12:49)
o šiandien sodinti gumbelius dar ne pervėlu? blush2.gif

Noriu labai svyrančių begonijų ir vis galvojau, kad jau paūgėjusių nusipirksiu blush2.gif . O dabar mastau, kad gal dar pati spėčiau užauginti g.gif


pas mane daiginamos 25 begonijos ,tai iš jų 3 trumpai mirkytos sunkiai ,,keliasi,, todėl jeigu dabar įsigytumėt jau pradygusias ,tai manau ,jos pasivytų daugelio anksčiau susodintas , aišku ,jos gal nebus tokios vešlios kaip pirktinės ,betgi ir gumbeliai nedidukai ,be to nepagailėt trąšų ,kai ims krauti pumpurus .O norint ,,vaizdo,, pirmais metais galima susodinti po tris į vieną vazoną .

Ssunrose ,žemių ant viršaus gali ir nebūti ,bet jei sakot permatomai užbėrėt ,tai nieko tokio , šiaip kai jų nėra ,akis labiau džiūgina pasirodantys pumpurai ax.gif



Papildyta:
QUOTE(jediara @ 2011 03 23, 11:43)
Išroviau šiandien dvi "miegales", kurios nenori dygti ir vieną radau jau auginančią šaknis. Dabar jau "graužiu" save, kad neturiu kantrybės  doh.gif




Papildyta:
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 03 23, 12:36)
Net juokas suėmė padariau lygiai tą patį blush2.gif


vat prie ko veda tas moteriškas smalsumas .. biggrin.gif ,matyt mūsų tokių dauguma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 03 23, 16:24)

vat prie ko veda tas moteriškas smalsumas .. biggrin.gif ,matyt mūsų tokių dauguma  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Nekantrumas blush2.gif
Atsakyti
na uzdejau tu zemiu, kad saule labai kaitina, bet dabar nuemiau nuo tiesioginiu saules spinduliu ir ir nuimsiu tas zemes, gal kas dar nors gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 03 23, 11:43)
vietoj taves nueiciau i turgu ir nusipirkciau jos juk nebrangios, kainuoja panasiai kiek ir seklos , va o jei dar pridetumeme zemes, tai nusipirktum grazia begonija, tik dabar gal ju dar nera pirkti.... mirksiukas.gif


Aš neturiu net supratimo kiek kainuoja tos begonijos, nes tik šiemet jų užsinorėjau lotuliukas.gif Na nusipirkau vieną baltą ir tris raudonas, plius žemė ir dygimą skatinantis skystis - jau ir nemaža sumelė unsure.gif

Begonijas pirkau senukuose ir išžiūrinėjau, kad jau būtų su daigiukais thumbup.gif . Tik va nesupratau ar ten visos svyrančios ar ne g.gif . Ant pokelio parodytas tik žiedas ir nieko neparašyta g.gif

Pamerkiau ir bandysiu užsiauginti mirksiukas.gif . Juk savo meilesnės wub.gif
Atsakyti
Ar leis istrinti paklydele g.gifuser posted image
Teisybe atstatyta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 23 kovo 2011 - 22:34
[quote=amarrile,2011 03 24, 00:23
[/quote]
gražūs daigiukai, Amarrile, wub.gif thumbup.gif
Papildyta:
[quote=Musyte24,2011 03 24, 00:19]Aš neturiu net supratimo kiek kainuoja tos begonijos, nes tik šiemet jų užsinorėjau lotuliukas.gif  Na nusipirkau vieną baltą ir tris raudonas

Pamerkiau ir bandysiu užsiauginti mirksiukas.gif . Juk savo meilesnės wub.gif
[/quote]

man tai visada atrodo ,jog begonijos gražios ,bet brangios ir kiekvienais metais vis bandau prisijaukinti oranžines svyrančias ,vienais metais apsigavau ,nes nupirkus porą didelių, rudenį pastebėjau ,jog gumbelių nėr ,matyt tokia veislė ,jei būčiau pagalvojus gal būtų ir pavykę išlaikyti persodinus į vazonus ,o dabar nusipirkau tris gumbelius ,šiaip jeigu paveikslėlyje yra tik žiedas ,manyčiau ,jog jūsų bus krūminės ,betgi jos nė kiek neprastesnės ,o ir žiedai didžiuliai būna wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 23 kovo 2011 - 22:38
QUOTE(amarrile @ 2011 03 24, 00:23)

Teisybe atstatyta blush2.gif

thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
ir kaip gi begonytės visų auga? mirksiukas.gif
Pas mane tai prastai... Jaučiu nesigaus savų užsiauginti... verysad.gif
Atsakyti
jos lėtapėdės ,kai išnešit į lauką suvešės mirksiukas.gif pas mane didesnės tos, kur svogūnėliai didesni ,o iš pirmamečių aš daug nesitikiu ,nors lapeliai didoki ,bet ūglių nebūna daug....,tačiau kitais metais manau jos parodys savo grožį wub.gif
Atsakyti
vakar begonijos buvo sodinamos i didelius 20 cm vazonelius. Paskui i prausbliudzius sodinsiu. kitos tik dygsta.dorai. Kitamet vasario pradioj sodinsiu visas ax.gif
Atsakyti