Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(Feniksas45 @ 2011 03 22, 23:59)
Ssunrose ,jeigu pridengėt maišiuku,  tai reikėtų laikas nuo laiko pravėdint -ir gumbai kvėpuos ir žemė neapypelės jei netyčia perlaistyta.

labai dekui uz atsakymus, bet as dabar labai susimaisiau, ten raso...

Saintlina, aš sodinu iki pusės gumbelio ,vėliau sodindama į nuolatinę vietą apkaupiu.
Tačiau jei jau daigiukai pradygę ,galit ir giliau sodint.
*



ačiū 4u.gif Būčiau dviejų gumbų gylin įknisus unsure.gif

as tai savo gumus pasodinus 3 cm zemes gylyje, , tai ar cia reikia gumbely sodinti ant virsaus zemes iki puses blush2.gif as jau pasimeciau....
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 03 22, 22:44)
ryte viena savo begonija buvau israususi, , na tik suzinojau ta , kad neauga, zinote Feniksas45 neiskentusi dabar nuejau ir dar savio 2 begonijas israusiau ir paziurejau , jos raudonos spalvos ir minkstos, tai as jau nesuprantu... gal zeme buvo per kieta, db ja ispurenau, nz zodziu labai tikejausi gyvybes kazkokios ... verysad.gif

visdelto .kol gerai sudygsta jas reikia labai po truputi laistyti. Siemet pasiskaicius taip ir darau.Zeme neturi buti kiaurai permirkusi,nes tada gumbas supuna.... Zeme neperlaistyta butu islikusi puri,laidi orui. As verciau is vazono viena,dadejau sausos zemes ir vel ikisau :ax tada nusiraminau,kad nezus...perdziuvimo nebijo ,juk sudygusias pjaustome ir dzioviname pora dienu ir vel sodiname
Atsakyti
reiks nueiti pasisneketi man su begonijom, gal parades augti mirksiukas.gif va , o mano kita begonija kur perziemojo ant palanges, jau snd pamaciau, kad ziedelius pradejo leisti, bent viena gera zinia... thumbup.gif
Atsakyti
as va vakar pasipirkau keleta ELITE gumbeliu dar ax.gif su kisanciais gumbiukais ax.gif kuciaus kol radau tokius, es jau pernai ismeciau kruva pinigo i bala prisipirkus negyvu , supuvusiu gumbu doh.gif
ismirkiau aktyvatoriuje , daba tupi pasodintos ant zemutes ir laukiu kol sparciau zaliuot prades ax.gif
Atsakyti
teisingai pastebėjot ,jog begonijos perdžiovinimo nebijo ,tačiau jei jos pasodintos paviršiuje ir jas nuolat kaitina saulė tai sunkiau prasikala daigeliai smile.gif Ssunrose atveju ,supratau ,kad jos gumbeliai yra giliai ,sakyčiau taip daryti nereikėtų ,nes nežinoma kur gumbo viršus o kur apačia , be to gumbus sodinam sekliai tam kad neužsilaikytų drėgmė įdubime ir nepradėtų pūti ,beje ,taip lengviau pastebėt ar viskas gerai ,na, čia tik mano nuomonė ir šiokia tokia keletos metų patirtis...iš tiesų centruose geriausia pirkti šiek tiek prasikalusius gumbus ,nes tikrai ,kai kainos ,,kosminės,, gaila pinigų . Su begonijom nesu apsipirkus ,bet su krokais esu doh.gif nemalonus jausmas verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 22 kovo 2011 - 22:58
taigi ar neprisimenat merginos kaip sodindama begonijas klausiau i koki gyly man reik sodinti...
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 02 25, 21:00)
palikit, kad būtų patogu palaistyt  mirksiukas.gif aš palieku apie 1 cm,o gumbelį iki pusės įspaudžiu į žemę, nes vėliau persodinant jis apkaupiamas .

Papildyta:
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 26, 12:44)
Man geriausiai sekdavosi, kuomet kišdavau iki pusės gumbelį. Gal yra turinčių ir kitokios patirties.


na, lig ir buvo kalbama ,jog reikia gumbus sodinti sekliai ,t.y. iki pusės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 23 kovo 2011 - 07:44
Išroviau šiandien dvi "miegales", kurios nenori dygti ir vieną radau jau auginančią šaknis. Dabar jau "graužiu" save, kad neturiu kantrybės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 23, 11:43)
Išroviau šiandien dvi "miegales", kurios nenori dygti ir vieną radau jau auginančią šaknis. Dabar jau "graužiu" save, kad neturiu kantrybės  doh.gif

Net juokas suėmė padariau lygiai tą patį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(GIZZI5 @ 2011 03 23, 12:36)
Net juokas suėmė padariau lygiai tą patį blush2.gif

Abiems reikia, kaip senovėje, su liniuote per pirštus, kad "nekištume" kur nereikia doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 23, 12:37)
Abiems reikia, kaip senovėje, su liniuote per pirštus, kad "nekištume" kur nereikia doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Reikėtų ax.gif bet ką jau ten doh.gif ar bepadės g.gif
Atsakyti
o šiandien sodinti gumbelius dar ne pervėlu? blush2.gif

Noriu labai svyrančių begonijų ir vis galvojau, kad jau paūgėjusių nusipirksiu blush2.gif . O dabar mastau, kad gal dar pati spėčiau užauginti g.gif
Atsakyti