Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

[quote=ssunrose,2011 02 23, 23:06]
merginos tai kaip ten reikia sodinti gumbelius i virsu ar i apacia? ax.gif

idubimu i virsu


taip pasodinau savo gumbus, gavosi saknys apacioj , o tas idubimas virsuj, snd kaip buvau ismemusi viena, tai atkreipiau demesi, ar reiketu kitaip istatyti?
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 03 22, 17:58)

taip pasodinau savo gumbus, gavosi saknys apacioj , o tas idubimas virsuj, snd kaip buvau ismemusi viena, tai atkreipiau demesi, ar reiketu kitaip istatyti?

Įdubimas ir turi būti viršuje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 22, 15:44)
Nebloga begonijų "plantacija" bus thumbup.gif  O kada sodinote, jei sakote, kad suvėlavote?

Nezinau blush2.gif Reikia pradeti zadinti kokiu nors budu vasario pradioj. Skaiciau cia,kad vazonely budamos pacios atsimerkia biggrin.gif Tikiu,nes neperziusta taip,ir neuzsikonservuoja lotuliukas.gif
Priversta auginti spiges ir begonijas,nes kiemas siaurinej pusej. Pietinej terasa atvira,ten kitas krastinumas-pelargonijos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 22 kovo 2011 - 17:25
QUOTE(amarrile @ 2011 03 22, 19:21)
Nezinau blush2.gif  Reikia pradeti zadinti kokiu nors budu vasario pradioj.  Skaiciau cia,kad vazonely budamos pacios atsimerkia biggrin.gif  Tikiu,nes neperziusta taip,ir neuzsikonservuoja lotuliukas.gif
Priversta auginti spiges ir begonijas,nes kiemas siaurinej pusej. Pietinej terasa atvira,ten kitas krastinumas-pelargonijos ax.gif

Supratau 4u.gif
Atsakyti
davė Dievas proto įlįst čia pažioplinėt, tai būčiau savo tris nusipirktas begonijas aukštyn kojom susodinus cool.gif
Atsakyti
biggrin.gif prajuokinot Santalina , gerai ,kad laiku įlindot ,o aš kartais pomidorų temukėj pražioplinu...
Ssunrose ,manau jūsų begonijos gauna per daug saulės, todėl ir negali išdygti ,jei nesumaišėt viršaus su apačia ,galėtumėt pažiūrėt ar gumbeliai sveikai,,minkšti,,nes būna ,jog prekyboj pasitaiko negyvų,aš savąsias kai kurias miegales humdezbio tirpale mirkiau parą laiko ir tik taip pažadinau, ir jau po kelių dienų nušvito gumbeliai raudonom ,,šviesytėm,,
Atsakyti
ech, gerai, kad nors užteko proto parduotuvėj išsirinkt tokius gumbus, kur gyvybė matėsi rolleyes.gif
O giliai juos reik sodint?
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 03 22, 22:57)
biggrin.gif  prajuokinot Santalina , gerai ,kad laiku įlindot ,o aš kartais pomidorų temukėj pražioplinu...
Ssunrose ,manau jūsų begonijos gauna per daug saulės, todėl ir negali išdygti ,jei nesumaišėt viršaus su apačia ,galėtumėt pažiūrėt ar gumbeliai sveikai,,minkšti,,nes būna ,jog prekyboj pasitaiko negyvų,aš savąsias kai kurias miegales humdezbio tirpale mirkiau parą laiko ir tik taip pažadinau, ir jau po kelių dienų nušvito gumbeliai raudonom ,,šviesytėm,,

as tikrai nesumaisiau... bet nemanau, kad jie minksti, na nzn kokio ten minkstumo turi buti.... blush2.gif tai ar as turiu dar vilties? verysad.gif
Atsakyti
ryte viena savo begonija buvau israususi, , na tik suzinojau ta , kad neauga, zinote Feniksas45 neiskentusi dabar nuejau ir dar savio 2 begonijas israusiau ir paziurejau , jos raudonos spalvos ir minkstos, tai as jau nesuprantu... gal zeme buvo per kieta, db ja ispurenau, nz zodziu labai tikejausi gyvybes kazkokios ... verysad.gif
Atsakyti
pasirinkimo kito nėr- turit laukti kol pasirodys daigiukai ,nes šaknelės pasirodo vėliau, arba pamirkyti vandenuke su kalio permanganatu ir vėl susodinti į žemę ir geriau ,kad negautų tiesioginės saulutės , neapdžiūtų .Nepraraskit vilties mirksiukas.gif gumbeliai ir turi būti rausvi , blogai jeigu yra rudi ir labai minkšti .


Saintlina, aš sodinu iki pusės gumbelio ,vėliau sodindama į nuolatinę vietą apkaupiu.
Tačiau jei jau daigiukai pradygę ,galit ir giliau sodint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 22 kovo 2011 - 21:51
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 03 22, 21:46)

Saintlina, aš sodinu iki pusės gumbelio ,vėliau sodindama į nuolatinę vietą apkaupiu.
Tačiau jei jau daigiukai pradygę ,galit ir giliau sodint.


ačiū 4u.gif Būčiau dviejų gumbų gylin įknisus unsure.gif
Atsakyti
Ssunrose ,jeigu pridengėt maišiuku, tai reikėtų laikas nuo laiko pravėdint -ir gumbai kvėpuos ir žemė neapypelės jei netyčia perlaistyta.
Atsakyti