Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 20:49)
Oho  bigsmile.gif Kaip man tokius užauginti  unsure.gif

Todel,kad jos didiaziedes....Kitu mazesni gumbai.Bet pas mane visos ruzavos.Pasakojau cia anegdota su geltona-( kai sakni vietoj gumbo pasodinau)Ziauriai reikia kitos spalvos,nes siaurinej pusej ne ka paauginsi...Paskaiciau apie veisles,bet vargu ar rasiu seklinese g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 27 vasario 2011 - 21:13
QUOTE(amarrile @ 2011 02 27, 23:06)
Todel,kad jos didiaziedes....Kitu mazesni gumbai.Bet pas mane visos ruzavos.Pasakojau cia anegdota su geltona-( kai sakni vietoj gumbo pasodinau)Ziauriai reikia kitos spalvos,nes siaurinej pusej ne ka paauginsi...Paskaiciau apie veisles,bet vargu ar rasiu seklinese g.gif

Dabar Senukuose yra pirkti gumbų , gal rastumėte? mirksiukas.gif
Atsakyti
Iš trijų pasodintų begonijų viena jau pradėjo dygti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 09, 13:58)
Iš trijų pasodintų begonijų viena jau pradėjo dygti  thumbup.gif

Pas mane isejo padalinus 13.Visos dygsta,nes jau padygusias pjausciau. Tvarkingai padarius darba,ir rezultatas geras ax.gif Viena siandien nunesiau kaimynei.Pati tegul auginasi tongue.gif
Atsakyti
eisiu šiandien pasodinsiu savo begonijas,niekad nemirkiau,bet reiks pamirkyt,o tai gumbai seni yra,kažin ar kas išaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 09, 15:34)
Pas mane isejo padalinus 13.Visos dygsta,nes jau padygusias pjausciau. Tvarkingai padarius darba,ir rezultatas geras ax.gif Viena siandien nunesiau kaimynei.Pati tegul auginasi tongue.gif

Aš nedalinau - pasodinau visą gumbą (bijojau dalinti blush2.gif ), o pati neblogą kiekį padauginai thumbup.gif
Atsakyti
tSIRADO PIRKTI BEGONIJU MAXSIMOSE, LABAI NOREJAU GELTONOS, KAIP PAMACIAU NET BISKY SUPYKAU... NES JAU PASISODINUS 3 GUMBUS IR LAUKIU REZULTATU...SND 12 DIENA MANO BEGONIJOMS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 03 09, 15:05)
tSIRADO PIRKTI BEGONIJU MAXSIMOSE, LABAI NOREJAU GELTONOS, KAIP PAMACIAU NET BISKY SUPYKAU... NES JAU PASISODINUS 3 GUMBUS IR LAUKIU REZULTATU...SND 12 DIENA MANO BEGONIJOMS  mirksiukas.gif

Ar ten smulkiaziedes,ar yra idomesniu?...Buvau nutarusi,kad is tu supakuotu nieko idomaus,bet gal klystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 02 27, 21:15)
Susidaiginau gumbus,susipjausciau,pabarsciau angliukais,dziusta dabar. Tai svyrancios. paprastos dar miega nebudintos.Gal reiktu pamerkt i parmangenata....Jei laikot,tai kiek g.gif


Sveika,gal galėtum papasakoti kokia anglim barstyti supjaustytas begonijas? kur jos gauti? kada galima pjaustyti? kiek turi būti paaugę lapukai, kai jau galima tai daryti? būčiau dėkinga bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 11, 14:53)
Cia pabandymui pabandysiu ikelti nuotrauka pagal www.radikal.ru, jei gausis, idesiu nuotrauka kokia turejau, nes as savo geles nefotografavau specialiai...

http://s013.radikal....4e9997da138.jpg

labai graži begonija, o kur pirkot tuos tvirtinimus baltus, kur gėlytę pakabinote?
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 11, 18:41)
Sveika,gal galėtum papasakoti kokia anglim barstyti supjaustytas begonijas? kur jos gauti? kada galima pjaustyti?

Barstoma paprasta medžio anglimi, o jei neturi, tinka ir "angliuko" tabletės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 03 09, 16:44)
Ar ten smulkiaziedes,ar yra idomesniu?...Buvau nutarusi,kad is tu supakuotu nieko idomaus,bet gal klystu g.gif


manau ten svyrancios , kazkaip nelabai atkreipiau demesi i kitas ziurejau tik i geltona, bet ir tai skubejau , dar supykau, kad geltona yra ir nuejau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeilė @ 2011 03 11, 18:41)
Sveika,gal galėtum papasakoti kokia anglim barstyti supjaustytas begonijas? kur jos gauti? kada galima pjaustyti? kiek turi būti paaugę lapukai...


šiaip kai ūgliukai aiškiai matosi tada ir reikia dalinti, geriausia,kai atidalintoj dalyje būna nors po 1-2 ūgliukus, tada pjūvį pabarstom anglim ,padžiovinam ir sodinam.

Atsakyti