Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

As pirmus metus sodinau, praeitais metais pirkau jau zydincias.

Zinau,kad labai daug, net nepagalvoju, kad tiek daug pasmane. As praeitais metais pirkau Senukuose nukainuotus pakelius, berods 0.99cnt uz tris gumbelius, turbut busiu padauginusi lotuliukas.gif Na nieko jeigu kas tai i kapus nuvesiu, man begonijos labai graziai kapinese atrodo, ilgai zydi, prieziuros daug nereikia, o ten ir pavesis daugiausia buna. Mano vyrelis patiketi negalejo, kai pamate, kad tiek daug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 16 vasario 2009 - 13:02
QUOTE(linuke_ @ 2009 02 16, 11:49)
Pasodintos pries menesi. Ta, kuri didziausia jau tada turejo 5 cm ugli  blink.gif . Kitos tik pradeje busti. Laikau apie 20 laipsniu temperaturoj ant palanges.
Bet vakar pagalvojau, dar trys menesiai iki nesimo i lauka, tai ar nebus blogai, kad taip siltai jas auginu  g.gif Neramu, kad ir kitos prades stypti, kaip ta didzioji.
Pasidalinkit patirtimi, prasau, kaip jus dabar laikote savo begonijas  4u.gif
Galvoju, gal geriau jas pernesti i vesesni apie 12 laipsniu kambari. Gal pavasariui butu veslesni kupstai, nes tiesa pasakius, pas mane jos tokios siaip sau visada buna blush2.gif

kaip miela daigelius matyt thumbup.gif
as ta balta svyrancia[kur jau zydi] ismeciau - na nekoratyvi ji man rusis schmoll.gif lapija negrazi...

taip, kai sudygsta - geriau nesk i vesia, bet butinai sviesia patalpa.
nereikia skubinti namie dideliu uzauginti, nukencia dekoratyvumas... [nebent turime profesionalias salygas, pvz, sildomus siltnamius]

pries kelis postus buvo Regilos pasisakymas butent apie tai:
Nesistenkite visų gumbinių, pasėtų augaliukų dažnai lieti, nes jie namų sąlygomis peraugs ir kai išnešim tokius į lauką neatrodys išvaizdūs. Atsigauti, sustiprėti jiems reiks ilgesnio laiko, nei mažyčiui išleisti lapelius.. Pasitvirtinę šis posakis tikrai..

Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 02 16, 17:49)
kaip miela daigelius matyt thumbup.gif
as ta balta svyrancia[kur jau zydi] ismeciau - na nekoratyvi ji man rusis schmoll.gif lapija negrazi...

Pernai pirkau kaip pilnavidures, o gavosi ne visai pilnavidurės doh.gif Na dar šiemet paauginsiu, pažiūrėsiu kaip man seksis blush2.gif
Regilos postą apie liejimą mačiau, bet man aktualiausia laikymo temperatūra rolleyes.gif Bet turbūt logiškai mąstant reikia nešti vėsiau, tada ir lieti mažiau reikės.
O dabar kažin visus jau pernešti g.gif gal tik tą išstypėlę, o kiek vėlia, kai paaugs ir likusias g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 02 17, 08:29)

O dabar kažin visus jau pernešti  g.gif gal tik tą išstypėlę, o kiek vėlia, kai paaugs ir likusias g.gif

sakyciau - visas, parodziusias daigelius.
pagalvok pati - neilgai trukus ta vesi patalpa taps vis siltesne, o laiko paugeti toms begonijoms iki isnesimo i lauka - dar per akis.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2009 02 17, 09:21)
sakyciau - visas, parodziusias daigelius.
pagalvok pati - neilgai trukus ta vesi patalpa taps vis siltesne, o laiko paugeti toms begonijoms iki isnesimo i lauka - dar per akis.

nu gerai, pernešiu visas sudygusias pioneer.gif
Fainai, kai yra su kuo pasitarti 4u.gif
Atsakyti
Labukas,pasodinau as pries pusantros savaites bet kolkas niekas nejuda ,truputi baime ima g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 02 17, 18:43)
Labukas,pasodinau as pries pusantros savaites bet kolkas niekas nejuda ,truputi baime ima g.gif

tai vienodai pasodinom mirksiukas.gif
gali dygti 40 dienu. laiko dar yra.
Atsakyti
Sveikutes. Visada varvinau seile i svyrancias begonijas, pilnavidures ..... blush2.gif siemet sakau gal ir man pabandyti balkone auginti, bet kad pas mane balkone iki 16 val. buna labai kaitri saule, petunijos pernai visai nudziuvo, buvo be lapu, tik ziedai biggrin.gif Tai ar isgyventu jos pas mane? Jei taip, tai kur man ieskoti gumbeliu? Jie supokuoti ar kaip pardavinejami? g.gif O gal kuri per daug turit, pora priglausciau wink.gif
Atsakyti
Blondynka,

Siaip begonijos mėgsta pavesį labiau nei saulę, todėl nerizikuočiau. Jos žinoma atsparesnės sausrai nei petunijos, bet joms vistik reikia drėgmės ir dažnai laistyti. Pas mane petunijos irgi buvo ant pietinės pusės, todėl vasaros karštomis dienomis laistydavau kiekvieną dieną, Anksti ryte, arba vėlai vakare, kai jau saulė buvo neaitri, ir su žiedeliais buvo viskas gerai ir su lapeliais taip pat. O tavo petunijoms ar pakako drėgmės? Sodinčiau pelargonijas, jos visiškai nelepios.


Rokoko, jei aš klystu prašome name pataisyti blush-anim-cl.gif:


KAdangi nesu super gėlininkė, tai kepurės priš...t neduočiau, bet tikiuosi labai nenuklydau i šoną smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistejukas: 18 vasario 2009 - 15:30
Sveikutes ,nutariau pasiseti ledinukiu ,ar ne per velu?
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 02 19, 20:20)
Sveikutes ,nutariau pasiseti ledinukiu ,ar ne per velu?


Tiesa paskius nežinau. Aš sėjau jas sausio vyduryje, tai tik dabar pradėjo lysti daigesiai, ir dar tik keli, tokie mažučiukai. Žiūrėsiu kas bus toliau, nes pirmus metus sėju, tai negaliu nieko patarti. O šiaip bandžiau išsiaiškinti čia forume, tai kiek supratau niekas iš čia besilankančių jų nesėja. unsure.gif
Papildyta:
Tiesa pasakius, jau buvau pradėjus galvoti, kad jos visai nepasidorys.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Pameciau temuke apie begonijas ax.gif ziuuu...kad senoji jau baigta doh.gif
QUOTE(aistejukas @ 2009 02 06, 18:01)
Norejau paklausti, ar kas nors sejote begonijas-ledinukes is seklu?


QUOTE(satanele @ 2009 02 19, 21:20)
Sveikutes ,nutariau pasiseti ledinukiu ,ar ne per velu?



As ir nusipirkau tik vakar ledinukiu ir sake pardaveja pats laikas seti ax.gif Na meginsiu nes niekada ju neesu sejusi ir auginusi. Dar nusipirkau seklu gumbiniu begoniju...ziuresim kas cia man gausis su jomis g.gif
Maniskiai nuo pernai gumbeliai jau leidzia daigelius, bet neiskenciau ir nulekus i zalia stotele dar 4vnt pasipirkau doh.gif

QUOTE(aistejukas @ 2009 02 15, 22:58)
Pasodinau pagaliau as savo gumbiukus bigsmile.gif
O kiek ju doh.gif: virs 30, gal net ir daugiau, jau nebeskaciavau doh.gif: .



blink.gif blink.gif oho, cia tai bent blink.gif blink.gif
bet jau grozio kiek turesi wub.gif
As pernai is senuku pirkau 10lt buvo uz 3 gumbelius bet nei vienas neisgyveno unsure.gif ale kada tu radau po 0.99ct 3gumbeliai blink.gif fantastine kaina thumbup.gif nenuostabu kad daba tiek ju turi rolleyes.gif as turbut irgi tiek buciau pasipirkus hihihi.gif

Siaip kai tokios kainos galetumet paskelbt kur yra pirkti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 22 vasario 2009 - 12:45