Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

o man begonijos is seklu nedygsta jau trecia savaite, laaabai gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2011 02 25, 21:44)
o man begonijos is seklu nedygsta jau trecia savaite, laaabai gaila  verysad.gif

o kur laikot? Gal mažai šilumos, drėgmės?
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 25, 21:38)
gerai, tai sakykite kiek man persodinant ikisti i zeme cm gumbeli ? ax.gif


Man geriausiai sekdavosi, kuomet kišdavau iki pusės gumbelį. Gal yra turinčių ir kitokios patirties.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 01 30, 08:58)
Aš šiemet saviškęs lapkričio mėn, išėmiau iš senų vazonų vazonų nuvaliau ir iškart pasodinau į naujus vazonus su sausų žemių mišiniu ir pastačiau vėsiai. Pažiūrėsiu gal taip geriau peržiemos, nes laikant sausose durpėse gumbai padžiūdavo ir pavasarį sunkiai keldavosi.


Preitą savaitgalį palaisčiau savo begonijas, o šiandien kai nuėjau pažiūrėti buvau maloniai nustebinta, nes kalasi daigiukai mano begonijų, vadinasi gumbai per žiemą gerai išsilaikė ir greit prabudo. Aš jų į namus dar nenešu, nes namuose per šilta. O sklepe sustatytos prie lango, todėl nebus išstypusios. Aš ir pernai jų nenešiau į kambarį, o tiesiai į šiltnamį dienai, o nakčiai parnešdavau į namus. Vargo daug, bet gėlės užaugo stipresnės, gražesnės.
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2011 02 25, 22:08)
o kur laikot? Gal mažai šilumos, drėgmės?

ant palanges laikau, visa diena saule, ir radiatorius salia, dregmes tikrai uztenka
Atsakyti
[quote=ssunrose,2011 02 25, 22:15]

šiandien nusipirkau svyrančių begonijų gumbelius, tai ten ant pakuotės nurodyta ,kad gumbeliai sodinami 7 cm gylyje, nebijokit eksperimentuot mirksiukas.gif man ,kaip jediarai , ramiau kai sekliau, beje, jiems daug drėgmės nereikia, nes gali imti pūti.
Atsakyti
Susidaiginau gumbus,susipjausciau,pabarsciau angliukais,dziusta dabar. Tai svyrancios. paprastos dar miega nebudintos.Gal reiktu pamerkt i parmangenata....Jei laikot,tai kiek g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amarrile: 27 vasario 2011 - 19:18
QUOTE(amarrile @ 2011 02 27, 21:15)
Susidaiginau gumbus,susipjausciau,pabarsciau angliukais,dziusta dabar.

Dideli gumbai buvo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 20:17)
Dideli gumbai buvo? unsure.gif

Dideli. Dar nepjautas vienas 15cm,kitas mazesnis... Pas mane tokie stambus kerai buna,i pastatomus indus sodinu...
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2011 02 27, 21:24)
Dideli. Dar nepjautas vienas 15cm,kitas mazesnis... Pas mane tokie stambus kerai buna,i pastatomus indus sodinu...

Oho bigsmile.gif Kaip man tokius užauginti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 27, 21:49)
Oho  bigsmile.gif Kaip man tokius užauginti  unsure.gif

biggrin.gif jei mylėsit tai užaugs, žiūriu prekyboj kaskart vis mažesnius gumbelius pardavinėja g.gif
Atsakyti
pasirode siandien mano is seklu sodintos biggrin.gif laimes pilnos kelnes, o jau galvojau kad nieko nebus biggrin.gif
Atsakyti