Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(jediara @ 2011 02 25, 10:21)
Ar jau dygsta Jūsų gumbinės begonijos? ax.gif

aš dar nenešiau daigint,man kažkaip labai greit sudygsta ir poto tokias išstypusias kaio išnešu vėjas išlaužo,tai jau kelinti metai kovo pradžioje ar vidurį tik parsinešu mirksiukas.gif Pas mane orandžinės ir raudonos smulkiažiedės,nors turiu yr svyrančias keles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2011 02 25, 11:25)
aš dar nenešiau daigint,man kažkaip labai greit sudygsta ir poto tokias išstypusias kaio išnešu vėjas išlaužo,tai jau kelinti metai kovo pradžioje ar vidurį tik parsinešu mirksiukas.gif  Pas mane orandžinės ir raudonos smulkiažiedės,nors turiu yr svyrančias keles ax.gif

Aš pabandymui pirkau raudonas svyrančias ir žiūriu, kad jau viena leidžia daigelį, galvoju gal jau laikas sodinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 25, 10:21)
Ar jau dygsta Jūsų gumbinės begonijos? ax.gif


Mano jau dygsta. Pirkau tris nesvyrančias raudonas ir dvi svyrančias. Tai nesvyrančių jau daigeliai matosi. Žadu dar geltonų nusipirkti, ant paveiksliuko tokios gražios... Tik kažin kokios užaugs. Šiandien dar palaisčiau su augimo stimuliatorium.
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2011 02 25, 12:24)
Mano jau dygsta. Pirkau tris nesvyrančias raudonas ir dvi svyrančias. Tai nesvyrančių jau daigeliai matosi. Žadu dar geltonų nusipirkti, ant paveiksliuko tokios gražios... Tik kažin kokios užaugs. Šiandien dar palaisčiau su augimo stimuliatorium.

Ant paveiksliuko tai tikrai labai gražios, kažin kokios užaugs ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Ar kas nors bandėt užsiauginti begonijas iš sėklų? g.gif Pasisėjau svyrančias geltonas. Parašyta, kad dygsta 2-3 sav. Atrodo, kad dvi jau sudygo, bet jau tooookio mažumo ax.gif Pažiūrėsiu, kas man iš viso to gausis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sigi- @ 2011 02 25, 12:10)
Sveikos,

Ar kas nors bandėt užsiauginti begonijas iš sėklų?  g.gif  Pasisėjau svyrančias geltonas. Parašyta, kad dygsta 2-3 sav. Atrodo, kad dvi jau sudygo, bet jau tooookio mažumo  ax.gif  Pažiūrėsiu, kas man iš viso to gausis smile.gif


Aš šiemet pirmi metai pasisėjau. Sudygo greitai, bet taip vietoje ir stovi per mėnesį nieko jos man nepaaugo.
Atsakyti
aš gavau sėklytes, a ant pokiuko labai gražios, bandysiu šian pasėti, gal gi dar spėsiu žiedais pasidžiaugti...
Atsakyti
Na nieko sau susiruosiau sodinti svyrancias gumbines begonijas ir niekur nerandu kiek cm palikti vazonelyje nuo virsaus, kiek jus paliekate, jei galit parasykit kuo greiciau noreciau pasodinti siandien, dekui ax.gif
Atsakyti
palikit, kad būtų patogu palaistyt mirksiukas.gif aš palieku apie 1 cm,o gumbelį iki pusės įspaudžiu į žemę, nes vėliau persodinant jis apkaupiamas .
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2011 02 25, 21:00)
palikit, kad būtų patogu palaistyt  mirksiukas.gif aš palieku apie 1 cm,o gumbelį iki pusės įspaudžiu į žemę, nes vėliau persodinant jis apkaupiamas .


as pasodinau taip ir man tiesa sakant nesamone biski gavosi blush2.gif pasiskaiciau ir ten kiek as supratau buvo parasyta 25 arba 3cm na tai sudejau zemes , mazdaug pamatavau idejau gumbus ir vel uzdejau zemem, (parasyta pasodinus gerai palaistyti) na ir gerai palaisciau, viskas sukrito doh.gif , tada vel dadejau zemiu , ikisau pirsta iki gumbo mazdaug pamatavau, kad kazkur 3-4 cm ir palikau , bet nuo vazono virsaus 3cm ir tik tada prasideda zeme, nes zemes sukrito ir nzn ar cia man kazin nereikia persodinti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 25, 22:15)
as pasodinau taip ir man tiesa sakant nesamone biski gavosi  blush2.gif  pasiskaiciau ir ten kiek as supratau buvo parasyta 25  arba 3cm  na tai sudejau zemes , mazdaug pamatavau idejau gumbus ir vel uzdejau zemem,  (parasyta pasodinus gerai palaistyti) na ir gerai palaisciau, viskas sukrito  doh.gif  , tada vel dadejau zemiu , ikisau pirsta iki gumbo mazdaug pamatavau, kad kazkur 3-4 cm ir palikau , bet nuo vazono virsaus 3cm ir tik tada prasideda zeme, nes zemes sukrito ir nzn ar cia man kazin nereikia persodinti?  verysad.gif

Nežinau, ką pasakys kitos, bet man atrodo, kad tikrai per giliai pasodintos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 25, 22:54)
Nežinau, ką pasakys kitos, bet man atrodo, kad tikrai per giliai pasodintos  rolleyes.gif



gerai, tai sakykite kiek man persodinant ikisti i zeme cm gumbeli ? ax.gif
Atsakyti