Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

Į pakabinamą vazoną sodinate vieną gumbą ar kelis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 00:56)
Į pakabinamą vazoną sodinate vieną gumbą ar kelis? ax.gif


viena mirksiukas.gif
Atsakyti
Per kiek laiko begonijos turi išdygti? Mano jau gera savaitė pasodintos, o vis dar nedygsta. Gumbeliuose buvo duobutė, tai sodinau duobute į viršų. O gal kaip tik "žemyn galva" susodinau?
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 02 21, 01:14)

Ačiū 4u.gif aš jau norėjau du sodinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2011 02 21, 08:41)
Per kiek laiko begonijos turi išdygti? Mano jau gera savaitė pasodintos, o vis dar nedygsta. Gumbeliuose buvo duobutė, tai sodinau duobute į viršų. O gal kaip tik "žemyn galva" susodinau?

Gumbeliai dygsta kelias savaites.... Man sunkoka rasti ta duobute kai kada,bet ji turi buti virsuje.
Geda prisipazinti,bet pasisodinau kereli gelsvos dideles svyrancios begonijos... Po poros savaiciu isemiau is vazono,pradejau mazinti saknu gniuzula dideli-ir neradau jokio gumbo blush2.gif Laikiau garbingai ir sodinau beverti saknu gniuzula :verysad:
Atsakyti
Merginos, kur radot begoniju gumbu pirkti? jau as irgi noriu pasiplanuoti nulekti i parduotuve. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Balbiesyte @ 2011 02 21, 15:53)
Merginos, kur radot begoniju gumbu pirkti? jau as irgi noriu pasiplanuoti nulekti i parduotuve.  tongue.gif

Jau Senukuose yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 21, 15:19)
Jau Senukuose yra  rolleyes.gif


Oi kaip gerai. Visai salia namu. Reiks tiesiu taikymu po darbo. Tik kaip cia pinigine plonesne pasiimti, o tai jauciu isleisiu paskutinius. doh.gif oi ko tik nepridirbi, kai jau uzeina manijos priepuolis. blush2.gif nu bet kaip galima susilaikyti, kai tokie groziai isauga thumbup.gif
Atsakyti
merginos tai kaip ten reikia sodinti gumbelius i virsu ar i apacia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 23, 23:06)
merginos tai kaip ten reikia sodinti gumbelius i virsu ar i apacia? ax.gif

Įdubimu į viršų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 23, 23:09)
Įdubimu į viršų  ax.gif



Ačiukas smile.gif
Atsakyti
Ar jau dygsta Jūsų gumbinės begonijos? ax.gif
Atsakyti