Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie begonijas. Tema 2

QUOTE(jediara @ 2011 02 11, 15:05)
Labai graži thumbup.gif  Ar čia iš gumbo išauginta? ax.gif




cia pirkta turguje, ir dabar perziemojusi ant palanges, nes nzn ka su ja daryti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 11, 15:18)
cia pirkta turguje, ir dabar perziemojusi ant palanges, nes nezinojau  ka su ja daryti  blush2.gif


po ziemos ant palanges mano gele atrodo dabar va sitaip ... fotografavau is telefono, tai nuotaukos nekokybiskos rolleyes.gif


http://s51.radikal.r...00ea6aec571.jpg

http://i014.radikal....5fc4a2abd03.jpg
Atsakyti
ssunrose, labai šauni gėlytė. Tokią turėdama bandyčiau "pasidaryti" daugiau gėlyčių, senąjį krūmelį palepinti trąšomis.
Pavartyk šią temą, aš kažkada senai buvau idėjusi tinklapio nuorodą, kuriame parodytą kaip vyksta dauginimas.
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 11, 19:09)
ssunrose, labai šauni gėlytė.  Tokią turėdama bandyčiau "pasidaryti" daugiau gėlyčių, senąjį krūmelį palepinti trąšomis.
Pavartyk šią temą, aš kažkada senai buvau idėjusi tinklapio nuorodą, kuriame parodytą kaip vyksta dauginimas.



Labai aciu uz patarimus, as visa tema esu perskaiciusi, bet man tiek cia nuo visko apsisuko galva, tai turbut reikes skaityti per nauja, mano sita gele labai, beprotiskai daug geria vandens, o vasara tai isvis as jos nespeju laistyti, kiekviena diena reikia... turbut speju reikia persodinti i kitokia zeme i daug dregnesne, butinai paskaitysiu kaip vyksta dauginimas, visai nieko butu dar tureti viena tokia, bet labai noriu dar geltonos, turguje nemanau, kad bus, tai tenks manau eiti i parduotuve ir pirkti seklas (ar gumbus) na dar nzn kaip ten viskas vyksta, bet manau, kad man patars parduotuveje, jei zinoma bus isviso begoniju pirkti....
Atsakyti
QUOTE(ssunrose @ 2011 02 11, 17:18)
Labai aciu uz patarimus, as visa tema esu perskaiciusi, bet man tiek cia nuo visko apsisuko galva, tai turbut reikes skaityti per nauja, mano sita gele labai, beprotiskai daug geria vandens, o vasara tai isvis as jos nespeju laistyti, kiekviena diena reikia... turbut speju reikia persodinti i kitokia zeme i daug dregnesne, butinai paskaitysiu kaip vyksta dauginimas, visai nieko butu dar tureti viena tokia, bet labai noriu dar geltonos, turguje nemanau, kad bus, tai tenks manau eiti i parduotuve ir pirkti seklas (ar gumbus) na dar nzn kaip ten viskas vyksta, bet manau, kad man patars  parduotuveje, jei zinoma bus isviso begoniju pirkti....


o gal jus gyvenat vilniuje netoli Seskines? smile.gif tada noreciau tokios sakeles, jei pasidalintumete. o persodinti tik dabar neskubekit. Gal kas ismanantis patars kad atiksliai geriausia tai atlikti.
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2011 02 12, 12:57)
o gal jus gyvenat vilniuje netoli Seskines? smile.gif tada noreciau tokios sakeles, jei pasidalintumete. o persodinti tik dabar neskubekit. Gal kas ismanantis patars kad atiksliai geriausia tai atlikti.



Deje as gyvenu Alytuje... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 02 10, 20:25)
Ar jau matėte  pirkti gumbinių begonijų?


Į Senukus jau užvežė daug ir įvairių gumbų.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 02 16, 18:12)
Į Senukus jau užvežė daug ir įvairių gumbų.

Ačiū, reikės pažiūrėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 02 16, 18:12)
Į Senukus jau užvežė daug ir įvairių gumbų.


bigsmile.gif koios kainos bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, o ką daryti su jau dabar nusipirkta begonija? Ji jau žydinti, kaip išlaikyt iki vasaros ir ar ji vasarą žydės?
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 02 16, 17:18)
bigsmile.gif  koios kainos bigsmile.gif


Yra ir po 9 Lt, yra ir po 13 Lt, bet pakeliuose po 3 gumbelius. Ištikrųjų šiemet į Senukus užvežta mažiau gėlių nei kasmet. Daugiau užvežta svyrančių su pereinamomis spalvomis.
Atsakyti
QUOTE(Astaite1 @ 2011 02 16, 21:41)
Yra ir po 9 Lt, yra ir po 13 Lt, bet pakeliuose po 3 gumbelius. Ištikrųjų šiemet į Senukus užvežta mažiau gėlių nei kasmet. Daugiau užvežta svyrančių su pereinamomis spalvomis.

Važiuosiu pirkti thumbup.gif
Atsakyti